Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ida Nowakowska zmieszana z błotem za nagrania z cmentarza: "Ludzie sprzedają wszystko dla fejmu". Na pomoc przybyła Anna Lewandowska

221
Podziel się

Tancerka broni się, twierdząc, że media społecznościowe są najlepszym miejscem do "przekazywania wiadomości i emocji". Ma rację?

Ida Nowakowska zmieszana z błotem za nagrania z cmentarza: "Ludzie sprzedają wszystko dla fejmu". Na pomoc przybyła Anna Lewandowska
bCIJStfV

Przełom października i listopada to dla polskich celebrytów okres niezwykle stresujący. Nie mogą się pochwalić w sieci zdjęciami z imprezy halloweenowej, bo zaraz zostaną oskarżeni o szarganie polskich tradycji i promowanie satanizmu. Z drugiej zaś strony na cmentarzu też średnio trochę pozować do zdjęć "na Insta", ponieważ jest to przez wielu uważane za zwyczajnie niesmaczne. Najlepszym rozwiązaniem byłoby zapewne odcięcie się od mediów społecznościowych na kilka dni, jednak będąc uzależnionym od wzrastającej liczby lajków trudno "powiedzieć sobie dość", jak to śpiewała Agnieszka Chylińska.

Tymczasem moda na instagramowe relacje z dorocznego "grobbingu" trwa wśród naszych gwiazd w najlepsze. Do cmentarnego trendu dołączyła właśnie Ida Nowakowska. Podczas swojej wyprawy do Izraela tancerka odwiedziła polski cmentarz w Jerozolimie, na którym znajduje się 86 grobów naszych rodaków. Tym wyjątkowym momentem celebrytka postanowiła pochwalić się za pomocą krótkiego nagrania na Instagramie, co według niektórych internautów można było odebrać jako brak szacunku dla zmarłych i desperacką walkę o atencję.

bCIJStfX

Nakręcanie filmiku na Instagram na cmentarzu nie jest na miejscu. No, ale cóż żyjemy w czasach, kiedy ludzie sprzedają wszystko dla fejmu, nie mają problemu nawet ze zrobieniem selfie w niemieckim obozie śmierci czy na cmentarzu. Dla mnie mało poważne. (...) Ida to nie Wołoszański, Instagram to nie film dokumentalny. Mnie się to nie podoba i mam prawo do swojego zdania - czytamy w sekcji komentarzy pod filmikiem.

Ida postanowiła skonfrontować swoją krytyczkę, przeciwstawiając jej opinii argumenty, że media społecznościowe są "najlepszym sposobem na przekazywanie emocji" w XXI wieku.

bCIJStgd

Szanuję Twoje zdanie, aczkolwiek uważam, że właśnie takimi rzeczami należy się dzielić na mediach społecznościowych, które są w tym momencie najbardziej efektywnym sposobem przekazywania wiadomości i emocji... Pozdrawiam Cię serdecznie i wiedz, że moje intencje są tutaj bardzo dobre i naładowane szacunkiem dla historii - odpowiedziała swojej fance Nowakowska.

Swoją aprobatę cmentarnych nagrań wyraziła natomiast Anna Lewandowska, sama jeszcze chwilę temu krytykowana była za "szerzenie satanizmu".

Byłam tam. Super - napisała zwięźle.

Też uważacie, że pewne rzeczy powinno się trzymać z dala od mediów społecznościowych, czy trzeba iść z "duchem czasu"?

bCIJStge
bCIJStgf
bCIJStgy
KOMENTARZE
(221)
Gość
9 miesięcy temu
Ciekawe co by było gdyby zniknął instagram 🤔
Gość
9 miesięcy temu
Komentarz Lewandowskiej to prawdziwy dramat. Jak super? Na cmentarzu? Załamka. Kalafior zamiast mózgu. I to są nais influencerzy. Dno!
Paola
9 miesięcy temu
,,(...) super". Faktycznie, cmentarze są super. Jaka ta Lewa jest głupia.
bCIJStgz
gość
9 miesięcy temu
Na cmentarzu super? Lewandowska co Ty piszesz.
Mar
9 miesięcy temu
Byłam tam super tak super jest na cmentarzu super naprawdę super
Najnowsze komentarze (221)
ilja
5 miesięcy temu
anka zawwsze oś głupiego chlapnie!!!!!
gość
8 miesięcy temu
Ja też mam zdjęcia na cmentarzu na Monte Casiono oraz na Rossie w Wilnie. To są ważne miejsca dla Polaków. Ale nie po\pokazuję ich w internecie.
Osa
8 miesięcy temu
Niedlugo pokaza kupé ktora zrobili
gość
8 miesięcy temu
Dzis ludzie wszystko pokarzą aby być popularnym . Niedługo ludzie bedą sie prześcigąc w pokazaniu kto zrobił większą kupę.Nie lubie tej pani odkąd zaczęła prowadzic programy w tV nie ogladam
Hugo
8 miesięcy temu
podziękujmy portalom jak IG i FB, gdyby nie one to wówczas niejedna "gwiazda" niczego by nie zobaczyła, Fame or Die
Gosc
8 miesięcy temu
Denerwujaca osoba
Alutka
8 miesięcy temu
Ida - a któż to znów???Czyja córka????Ależ my mamy tych "gwiazd"?!
gość
8 miesięcy temu
a co jest na niebie między drzewami???
bCIJStgr
miłego
8 miesięcy temu
No jak lewandowska skomentowała to nie mam nic do dodania, toż to wyrocznia
and.
8 miesięcy temu
Zostawilibyście zmarłych w spokoju.
Gość
8 miesięcy temu
Cmentarz cmentarzem, ale co jej sie z noga stalo?
Gość
8 miesięcy temu
Ona Jest okropna, bardzo jej nie lubię .
bABCIA
8 miesięcy temu
Obydwie An i Ida niesympatyczne kobiety !!!!!!
Gość
9 miesięcy temu
Dno
...
Następna strona
bCIJStgT