Trwa ładowanie...
Przejdź na

Syn Magdy Gessler pokazał zdjęcie z ojcem. Fani: "Jesteś odbiciem lustrzanym swojego taty" (FOTO)

38
Podziel się

Pod postem natychmiast pojawiły się głosy, że Tadeusza i Volkharta Müllera łączy niebywałe podobieństwo. Też to widzicie?

Syn Magdy Gessler pokazał zdjęcie z ojcem. Fani: "Jesteś odbiciem lustrzanym swojego taty" (FOTO)
bDYhoGGd

Tadeusz Müller, syn najsłynniejszej polskiej restauratorki, zaliczył swój debiut w show biznesie stosunkowo niedawno. Ambitny 36-latek (z wykształcenia psycholog) poszedł w ślady matki i prowadzi dziś własny program Z gruntu zdrowo w Food Network, a także w ciągu ostatniej dekady pomógł otworzyć ponad 20 restauracji. Ponoć wszystkiego udało mu się dokonać bez jakiejkolwiek pomocy wpływowej rodzicielki, o czym dumna Gessler opowiedziała niedawno w programie Kuby Wojewódzkiego...

Nie jest tajemnicą, że Magda bardzo chce, aby Tadeusz zaistniał w telewizji, co przyznała zresztą niedawno na kanapie _**Dzień Dobry TVN**_. Celebrytka określiła wtedy syna mianem "postaci mistycznej, dziwnej, uczciwej i niezależnej", dodając, że "Tadeusz ma energię jak jej zmarły mąż".

bDYhoGGf

W związku ze świętem zmarłych, przypadającym 1 listopada, Tadeusz postanowił przybliżyć fanom postać swojego ojca Volkharta Müllera, uznanego dziennikarza i fotoreportera, który przegrał walkę z rakiem w 1987 roku.

Dzisiaj wspominam mojego tatę, Volkharta Müllera (1942 -1987) - zaczął. Wyjątkowego dziennikarza i fotoreportera, który dokumentował upadek reżimu Francisco Franco. Jako dziennikarz pomagał tropić ukrywających się w Hiszpanii zbiegłych z Niemiec po wojnie nazistów. Był pierwszym fotoreporterem, który dotarł do Lizbony, żeby sfotografować upadek reżimu po zamachu stanu zwanym Rewolucją Goździków. Pracował dla "Der Spiegla" oraz hiszpańskiej agencji informacyjnej EFE. Zajmował się też tematyką baskijskich separatystów, przeprowadzając liczne wywiady z członkami ETA oraz fotografując miejsca ich ataków terrorystycznych. Jako korespondent "Der Spiegla" pracował w Angoli, Mozambiku, Peru, Chile, Argentynie, na Kubie.

bDYhoGGl

Portretował członków rodziny królewskiej, Salvadora Dali, Felipe Gonzaleza i mnóstwo zwykłych Hiszpanów. Jego fotografie znajdują się w archiwach EFE. W 1988 roku otrzymał Order Izabeli Katolickiej, wyróżnienie przyznawane przez króla Hiszpanii za "nieskazitelną lojalność wobec Hiszpanii oraz zasługi obywateli hiszpańskich i cudzoziemskich dla narodu". Jego prochy spoczywają pod Madrytem na malutkim malowniczym cmentarzyku. Był człowiekiem oddanym sprawom ludzi, fascynowała go hiszpańska kultura prowincji. Dziękuję Magdzie Gessler za niekończące się opowieści o Volko.

Pod fotografią pojawiło się wiele komentarzy poruszonych internautów, w których zwrócono uwagę na niebywałe podobieństwo Tadeusza do ojca.

"Cały tata", "Jesteście niesamowicie podobni", "Tadeusz, wypisz, wymaluj jesteś odbiciem lustrzanym swojego taty..." - pisali.

Też to widzicie?

bDYhoGGm
bDYhoGGG
KOMENTARZE
(38)
Gość
2 lata temu
Ojejej jakaś cudowna matka , a prawda taka ze dzieci długo jej miały za złe ze jej zostawiła jak były małe... taka matka
Gość
2 lata temu
Super mamusia co zostawia dziecko bo "karierę" robi. Tylko być dumnym
gość
2 lata temu
Czwarty lub piąty Gessler wkręcony do TV.
bDYhoGGH
Luk
2 lata temu
Mało Gesler i córki,teraz syn doszedł do promowania się i ujawnia swoje życie publicznie.
gosc
2 lata temu
O co tu chodzi, ziemniaki darmowo rzucili?
Najnowsze komentarze (38)
Man
2 lata temu
Ten Volkhart Müller wygląda jak Magda Gessler bez peruki. hmmm dziwne...te same usta
Gość
2 lata temu
Identuczny jak ojciec.
gość
2 lata temu
Dzieci celebrytów będa tylko celebrowac i kase brać
Gość
2 lata temu
Ten tata to podobny do dziennikarza Marcina Millera heh
Gość M
2 lata temu
Zmarli nie świętują tj. WSZYSTKICH SWIETYCH !!!
konfiv
2 lata temu
dlaczego straszycie na trzeci dzień P0 Halloween ?
RYBA
2 lata temu
GDZIE MÓJ WPIS
Gość
2 lata temu
Gessler ledwo Duka po niemiecku Ciekawe jak się z mężem dogadywała chyba po francusku🤣🤣🤣
bDYhoGGz
obserwatorka
2 lata temu
podobieństwo odziedziczył po tacie ale upór i szczerość po mamie i za to powinniśmy go cenić a nie krytykować - nie każdy korzysta z popularności swoich rodziców i on jest tego przykładem - pełny szacun
gość
2 lata temu
Powinien sc wcskafy ojca z wykształceniem a nie pomidory kroić.
Gość
2 lata temu
Jak 2 krople wody
gość
2 lata temu
Fani ??? Buhahaha
gość
2 lata temu
ma ślepia matki
Ewa
2 lata temu
Dobrze jest pochwalić się takim ojcem. Może być z niego dumny
bDYhoGHb