Wtorek 03.02.2009

Telekamery - Doda NAJWIĘKSZĄ PRZEGRANĄ?

Piotr Kupicha Feel Doda

Telekamery - Doda NAJWIĘKSZĄ PRZEGRANĄ?PUDELEK EXCLUSIVE

Wczoraj pisaliśmy, w jak niewygodnej sytuacji postawiła władze TVP Doda. Na gali rozdania Telekamer miała być główną atrakcją, jednak w ostatniej chwili zrezygnowała z udziału w imprezie. Wybrała wyjazd z Radkiem do Paryża. Oglądajac relację można było wywnioskować, że nikt po niej specjalnie nie płakał. Podobnie jak po Joli Rutowicz, która wraz z Michałem Figurskim miała wręczyć nagrodę w kategorii Muzyka. Ona też wystawiła jednak TVP.

Upiornym znakiem naszych czasów było to, że Jolę zastąpiła... Irena Santor. Pomyślcie - zaprosili Santor, bo zrezygnowała Jola Rutowicz... To aż się w głowie nie mieści.

Prowadzący ani słowem nie wspomnieli oczywiście, że Doda się nie pofatygowała i po prostu przemilczeli jej nieobecność.

Ale dużo nie straciła. Pierwsze miejsce w kategorii Muzyka zdobył i tak Feel, zyskując ponad dwa razy więcej głosów niż ona. Dorota znalazła się dopiero na 3. pozycji z wynikiem 64 tysięcy głosów. Czyli dobrze zrobiła, że nie przyszła. Byłoby jej przykro, gdyby dowiedziała się, że ma mniej fanów niż Piotr Kraśko... (2. miejce w kategorii Informacje, 79 tysięcy głosów.)

Muzyczną Telekamerę, zgodnie z zasadami panującymi w Feel, odebrał sam lider - Piotr Kupicha, który nawet słowem nie podziękował swoim kolegom z zespołu. W ogóle nas to nie zaskoczyło. Współczujemy takiego szefa.

Jeżeli nie czytaliście nas wczoraj wieczorem - nagrodę w kategorii Aktorka dostała Marta Żmuda-Trzebiatowska, zaś w kategorii Aktor - Tomasz Karolak. Zobacz: Żmuda dostała Telekamerę!


Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (829)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
Wyglada jak rybka
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
niecierpliwie czekam na jej dawno juz zapowiadany wyjazd za granicę w celu robienia światowej kariery. Kiedy w końcu da nam spokoj?
No przecież już wyjechała i znikła.
niestety, tylko lize rany, wroci
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
Kłamstwo !!!!!!!!!! Kupicha powiedział,że to nie jego zasługa ,że ją otzrymał ale również całego zespołu. Nie lubię KŁAMSTWA - WSTYD
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
nasza telewizja schodzi na psy ,żeby z takiej durnoty
robić gwiazdę ???????to już cios ponizej pasa i my musimy płacić jeszcze abonament za co się pytam???
żeby takie.............promowali . niech znika nasza telewizja płakać napewno po niej nie będę niech zastąpi ją jakaś prywatna stacja
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 03.02.2009 10:39
Wyglada jak rybka
hhehe karpik ;))

Ładowanie komentarzy…