Trwa ładowanie...
Przejdź na

"Big Brother 2": Bajkopisarz Kamil i zalotna Ewa zostali NOMINOWANI do opuszczenia programu

127
Podziel się

Z programem pożegnała się też kolejna uczestniczka. Będzie Wam jej brakowało?

"Big Brother 2": Bajkopisarz Kamil i zalotna Ewa zostali NOMINOWANI do opuszczenia programu
bDYhANJx

Druga edycja _**Big Brothera**_ w połowie jest już za nami. Jedni widzowie się cieszą, drudzy niekoniecznie - opinie są dość skrajne. Produkcja stara się, by podnieść słupki oglądalności na różne sposoby. Gdy jednak przychodzi niedziela, rzeczywiście można powiedzieć, że coś się dzieje. Jest to bowiem moment, w którym głosami widzów jeden z mieszkańców opuszcza dom Wielkiego Brata. Dodatkowo pozostali uczestnicy przystępują do nominacji. W dzisiejszym odcinku nie było inaczej.

Już na początku widzowie dowiedzieli się, że program decyzją widzów opuści Natalia, która w domu Wielkiego Brata gościła... zaledwie trzy tygodnie. Niestety, nie polubili jej mieszkańcy, a jak teraz się okazuje - widzowie również nie pałali do niej sympatią.

bDYhANJz

Natalia z wyraźnym smutkiem opuściła dom, a pozotali uczestnicy raczej nie cierpieli z tego powodu i natychmiast przystąpili do nominacji. Klasycznie nie zabrakło głosów na "bajkopisarza" Kamila oraz jego programowej ukochanej Ewy. Przykładowo Vasyl bowiem twierdzi, że Kamil jest najbardziej irytującym uczestnikiem, natomiast Wiktor nominował Ewę, gdyż uważa ją za "lizusa".

Ostatecznie najwięcej głosów zdobyła Ewa, a na drugim miejscu znalazł się Kamil, czyli bez zaskoczeń. Problem tylko w tym, że oboje w programie darzą się największym uczuciem, a ktoś jednak dom Wielkiego Brata opuścić będzie musiał...

bDYhANJF
bDYhANKa
KOMENTARZE
(127)
Gość
2 lata temu
Ciekawe w kim teraz się Ewa zakocha jeśli to Kamil opuści program
Nick
2 lata temu
I pewnie skończy się tym, że wyjdzie z nią dobrowolnie. Produkcja popełniła błąd wpuszczając tego tlenionego pingwina do programu.
Xyz
2 lata temu
A ja uważam, że w ciągu tygodnia ktoś będzie nominowany karnie, żeby ocalić tych dwoje..
bDYhANKb
Gość
2 lata temu
Kamil to najlepszy uczestnik :-) oby doszedł do finału :-)
gość
2 lata temu
Spokojnie, zaraz się okaże, że ktoś jeszcze jest automatycznie nominowany i on wyleci, bo przecież nie można rozbić tej parki która przynosi oglądalność.
Najnowsze komentarze (127)
mniam
rok temu
Kamil o sobie: tak jestem fałszywy moi drodzy, bywam fałszywy i często gram, zakładam różne maski ,odrobina szydery nie zaszkodzi, wielki brat dał mi zadanie abyście mnie nienawidzili ,to cudowne wielki bracie ale manipulacja się udała kukuryku, to niesamowite wielki bracie ale wszystkie osoby które typowałem do odejscia odpadały auuuu, tak jestem cwaniakiem miałem wiele młodych , tak celowo prowokowałem innych aby pozbyć się ich z programu, zobacz wszyscy wylatują wokól mnie a ja wciaz tu stoje hah,tak od początku grałem , sporząðziłem w głowie rys osobowy poszczególnych osób i pote stopniowo ich eliminowałem jeden za drugim i czekałem jak się wystrzelaja lub wykoleją
yesss
rok temu
WEiktor wygraj za karykatury Kamila i jego parodiowania ,za zaniec Alicja (parodia Ewy) szalony kapelusznik szalona herbatka i za dziadka Jamesa (ksywka Kamila) wet za wert za małego księcia
yesss
rok temu
Kamil nie wygra i nie może wygrać.Wiktor złoty bilet i zwycięstwo bo bijeśz Lemieszewskiego na głowę wygraj to gości jesteś the best i masz poczucie humoru
yesss
rok temu
program musi wygrać Martyna lub Wiktor
yesss
rok temu
szydery nie nagradzamy yes
yesss
rok temu
Trzyma kciuki za Martynę i Wiktora
kkk
rok temu
Kamil jest najlepszy super mądry człowiek jest sobą i nie gra nikogo
Xxx
2 lata temu
Kto to ogląda?
bDYhANJT
gość
2 lata temu
Tylko się nie zadlaw własnym jadem hehe
gość
2 lata temu
W filmach i reklamach Holliwoodzkich grał ten bajkopisarz wprawdze epizody ale
Gość
2 lata temu
Kamil mega fajny facet ,inteligentny powinien wygrać ten program i pokazać całej reszcie, że warto być sobą...Ta cała reszta Dawid, Natan,Malwina,Wiktor czy Ania poprostu dno .
gość
2 lata temu
Kto siał największy zamęt w BB ? Oczywiscie Dawid ! Teraz jest spokój, że jego nie ma. Malwina i Martyna to totalne DNO !
gość
2 lata temu
Stawiałam na zwycięstwo Wiktora, ale po jego wkręcaniu z Malwina, juz nie jestem tego taka pewna !
Gość
2 lata temu
Coś mi niepasuje w tym Kamilu juź go gdzieś widziałam w TV ten jego głupkowaty śmiech nie polubiłabym go.
...
Następna strona
bDYhANKv