Trwa ładowanie...
Przejdź na

Naga Angelina Jolie eksponuje wyjątkowo szczupłą sylwetkę w odważnej sesji dla "Harper's Bazaar" (ZDJĘCIA)

161
Podziel się

W wywiadzie towarzyszącym zdjęciom aktorka przyznała, że "jej ciało nosi wiele blizn, tych widocznych i tych niewidocznych". Piękna?

Naga Angelina Jolie eksponuje wyjątkowo szczupłą sylwetkę w odważnej sesji dla "Harper's Bazaar" (ZDJĘCIA)
bDmQiyER

Angelina Jolie jest idealnym przykładem na to, iż nawet z najbardziej niepokornej skandalistki da się zrobić "przykładną damę". Na przestrzeni lat jedna z największych hollywoodzkich gwiazd przeszła zatrważającą metamorfozę, niemal z dnia na dzień przeistaczając się w troskliwą mamę szóstki dzieci i waleczną aktywistę. Dziś po dawnej, "niegrzecznej" Angie nie ma ani śladu. No, może prawie...

bDmQiyET

Po czterech latach przerwy od występowania przed kamerą aktorka musiała ewidentnie zatęsknić za uwagą mediów, o czym świadczyć może udział w dwóch wysokobudżetowych produkcjach (Czarownica 2 i The Eternals), które bez wątpienia pomogą gwieździe wrócić na sam szczyt. Przy okazji promocji głośnej kontynuacji disneyowskiego hitu z 2014 roku celebrytka zgodziła się wystąpić w odważnej sesji, która właśnie pojawiła się na łamach grudniowego numer amerykańskiej edycji Harper's Bazaar. Na fotografiach możemy podziwiać piękną 44-latkę, eksponującą swoje szczupłe, nagie ciało, wyzierające spod prześwitującej chusty. Przy okazji zdjęć Angelina opowiedziała o swojej walce z chorobą oraz jej konsekwencjach, a także wspomniała o byłym mężu i jego roli w jej życiu.

Moje ciało sporo przeszło w ciągu ostatniej dekady, zwłaszcza minionych czterech lat - wyznała. Moje ciało nosi wiele blizn. Tych widocznych, i tych niewidocznych. Trudniej poradzić sobie z tymi, których nie widać. Dziś znów czuję, że żyję.

Jolie przyznała, że w przyszłości zamierza wyprowadzić się ze Stanów Zjednoczonych, jednak do momentu osiągnięcia przez swoje dzieci pełnoletności nie może opuścić kraju ze względu na ich ojca - Brada Pitta.

bDmQiyEZ

_Moje dzieci także wiele przeszły. One znają tę prawdziwą mnie, i za każdym razem, gdy czuję się zagubiona, pomagają mi ją odnaleźć. Bardzo chcę mieszkać za granicą i na pewno tak zrobię, gdy tylko wszystkie moje dzieci skończą 18 lat. Na razie muszę jednak osiąść tam, gdzie jest ich ojciec._

Udana sesja?

bDmQiyFa
bDmQiyFu
KOMENTARZE
(161)
Gość
rok temu
Piękna !!
Gość
rok temu
Piękna i inteligentna, dlatego przypisują jej demoniczne cechy.
gość
rok temu
Dzieci pomagają jej się odnaleźć? Nie ma nic gorszego niż matka, która obarcza własne dzieci odpowiedzialnoscia, za swoje samopoczucie. Coś o tym wiem niestety.Zadne dziecko nie powinno matkowac własnej rodzicielce.
bDmQiyFv
Gość
rok temu
Mnie jej uroda nie powala...ani kunszt aktorski..
gość
rok temu
Niby piękna ale jednocześnie dziwna i przerażająca. Jej chudość jest nieapetyczna.
Najnowsze komentarze (161)
TMK
12 miesięcy temu
prawie jak moja żona. tyle że my jeszcze razem;)
Aguti
rok temu
Bombastisch!!
Gość
rok temu
Trans
Gość
rok temu
Chudzizna
bla
rok temu
Najpiękniejsza kobieta na świecie!
bla
rok temu
Najpiękniejsza kobieta na świecie!
gość
rok temu
Fotoshop doskonały każda kobieta w nim wygląda pięknie . A naprawdę to podkrążone oczy żylaste ciało zmarszczki... itp itd..
Ewcia
rok temu
Zawsze była szczupła i tyle. Sexy kobitka!
bDmQiyFn
gość
rok temu
Jest szczupła ale nie wychudzona,wygląda rewelacyjnie!!!Bardzo atrakcyjna kobieta,nie ma się do czego przyczepić.
Gość
rok temu
Lekaze zrobił jej piękne cycko pozatym bardzo sexsowna
Gośćja
rok temu
stara flądra
Gośćja
rok temu
stara flądra
Gość
rok temu
Śliczna!!!!
Wert
rok temu
Piękna jak zawsze :-)
...
Następna strona
bDmQiyFP