Wtorek 05.11.2019 20:48

Netflix usunął "Zimną Wojnę" ze swojej platformy: "Przez pomyłkę film trafił do nas... ZA WCZEŚNIE"

Zimna Wojna Netflix hotnews

Netflix usunął "Zimną Wojnę" ze swojej platformy: "Przez pomyłkę film trafił do nas... ZA WCZEŚNIE"

Zimna Wojna to bezsprzecznie jeden z największych sukcesów ostatnich lat w rodzimej kinematografii. Polski kandydat do Oscara w reżyserii Pawła Pawlikowskiego został doceniony zarówno przez widzów, jak i krytyków na całym świecie, a oprócz tego otworzył drzwi do międzynarodowej kariery dwóm gwiazdom obrazu. Dzięki wybitnym rolom Wiktora i Zuli, Tomasz Kot i Joanna Kulig mogą dziś przebierać w propozycjach zawodowych: 42-latek już niebawem wcieli się w wybitnego naukowca Nikoli Tesli w filmie biograficznym Ananda Tuckera, z kolei aktorka otrzymała główną rolę w nowej produkcji Netflixa, The Eddy.

Tomasz Kot zagra Nikolę Teslę w hollywoodzkim filmie! "Jest wybitnym aktorem"

Joanna Kulig zagra główną rolę w nowym serialu Netfliksa!

1 listopada wszystkich fanów twórczości Pawlikowskiego czekała nie lada niespodzianka: jego najnowsze dzieło pojawiło się na najpopularniejszym serwisie stremingowym. Niestety, ku powszechnemu zdziwieniu po kilku godzinach Zimna Wojna zniknęła z Netflixa, wywołując nieskrywane niezadowolenie użytkowników. We wtorek na stronie facebookowej władze platformy poinformowały, że film musiał zostać usunięty, ponieważ trafił on na Netflixa o siedem (!) miesięcy za wcześnie.

Pytacie, co się stało z Zimną wojną - musimy przyznać, że nie wszystko zagrało. Przez pomyłkę film trafił do nas... za wcześnie (true story!). Licencja na ten tytuł obowiązuje nas dopiero od przyszłego roku. Zimna wojna pojawi się na Netflix 1 czerwca. Wtedy już wszystko pójdzie śpiewająco.

Pod postem natychmiast pojawiła się fala komentarzy, w których zawiedzeni internauci wyrazili oburzenie pomyłką serwisu.

"A chciałam go właśnie zacząć oglądać i wy mi mówicie, że będzie za rok? Normalnie nie wyrobię zaraz", "Jak się pospieszyli, to mogli już zostawić. Teraz 7 miesięcy czekania...", "Nie zdążyłam! Odłożyłam to na piątek..." - pisali.

Też jesteście zawiedzeni?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (86)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 86
Odpowiedz
184 14
zgłoś
Gość 05.11.2019 20:50
Mało profesjonalnie z ich strony.
Odpowiedz
7 40
zgłoś
gość 05.11.2019 20:54
Trzeba bylo isc do kina sepy jedne
Odpowiedz
317 14
zgłoś
Werka 05.11.2019 20:56
gość: Trzeba bylo isc do kina sepy jedne
Netflix jest płatny, więc skąd te sępy?
Odpowiedz
3 1
zgłoś
Gość 05.11.2019 20:57
Hahaha
Odpowiedz
15 3
zgłoś
gość 05.11.2019 20:57
Kompromitacja i zero profesji! Hahahaha
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 86