Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Racewicz ostro o zwolnieniu Moniki Zamachowskiej: "To jest POZA ZASIĘGIEM MOJEJ WYOBRAŹNI"

115
Podziel się

Swego czasu Joanna Racewicz także straciła pracę w TVP i to w dość nieprzyjemnych okolicznościach.

Joanna Racewicz ostro o zwolnieniu Moniki Zamachowskiej: "To jest POZA ZASIĘGIEM MOJEJ WYOBRAŹNI"
bDgWPJSd

Monika Zamachowska to jedna z tych dziennikarek, które mogą poszczycić się sporym doświadczeniem w branży. Jej przygoda z telewizją zaczęła się w 1995 roku i od tamtej pory często gościła na szklanym ekranie. Od jakiegoś czasu Monika pełniła nawet rolę prowadzącej w Pytaniu na Śniadanie, jednak tydzień temu nagle podziękowano jej za współpracę.

Zwolnienie Moniki Zamachowskiej z Pytania na Śniadanie wzbudziło spore emocje. Do tej pory partnerem dziennikarki w programie był Aleksander Sikora, któremu towarzyszyć teraz będzie córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata.

bDgWPJSf

Wcześniej ze śniadaniówką pożegnali się między innymi Michał Olszański i Joanna Racewicz. Jak nietrudno się domyślić, w żadnym z przypadków nie było to przyjazne rozstanie.

O zdanie na temat zwolnienia "złotoustej" Moniki z TVP zapytano teraz właśnie Joannę Racewicz, która raczej nie ma dobrego zdania o obecnym kształcie Telewizji Polskiej. W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyraźnie poddenerwowana Racewicz pokusiła się o dość ostry komentarz w tej sprawie.

To, co tam się dzieje, jest poza zasięgiem mojej wyobraźni. I sposób postępowania, i wszystko, co tam się odbywa - skomentowała dziennikarka.

bDgWPJSl

Warto wspomnieć, że podobnego zdania są także fani Zamachowskiej. Większość z nich zgodnie twierdzi, że *dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem są stopniowo wymieniani na młodszych (i niekiedy mniej obytych w tym fachu) przedstawicieli show biznesu. Prawdziwość tego stwierdzenia *możecie ocenić sami.

Kibicujecie Monice Zamachowskiej w dalszych aktywnościach w mediach?

bDgWPJSm
bDgWPJSG
KOMENTARZE
(115)
Gość
12 miesięcy temu
To wyobraź sobie, że setki ludzi są zwalniane z pracy. Chcieli to ja zwolnili normalna rzecz
Maren
12 miesięcy temu
Stara gwardia musi sie pogodzić, że co jakiś czas TV chce dodać trichę świeżości. ja cenie ludzi z doświadczeniem, ale dajmy szanse nowym twarzom też!
Gość
12 miesięcy temu
Jak prowadziła Zachowska to przełączałam na TVN nigdy jej nie lubiłam.
bDgWPJSH
Www
12 miesięcy temu
Przepraszam bardzo,ake to umowę w telewizji otrzymuje się dożywotnio?Czy może takich "gwiazd" jak pani Racewicz i Zamachowska absokutnue nie można zwolnić bo są celebrytkami?
gość
12 miesięcy temu
obie były tam przez zasiedzenie, a wcześniej przez znajomości. To wystarczające kompetencje?
Najnowsze komentarze (115)
gość
12 miesięcy temu
Wymiana na tych nowych oprócz Sikory to porażka
gość
12 miesięcy temu
nie szanuję ani TVP, ani jej pracowników. Ale argument, że kogoś się zwalnia, a obsadza młodych, niedoświadczonych jest z d. , bo jakie to doświadczenie miała przed laty zwolniona Monika Z.? I jej to nie przeszkodziło? Młodzi muszą gdzieś nabyć doświadczeń, więc dajcie spokój...
Gość
12 miesięcy temu
Obie cudne i co teraz będzie Ratunku
.....
12 miesięcy temu
Zawsze...;coś się zaczyna i coś się kończy; ...
gość
12 miesięcy temu
niech zasięgną języka jak sie postepuje z pracownikami w korporacjach, to przejrzą na oczy
Gość
12 miesięcy temu
Bardzo dobrze TVP stawiają na nowe twarze i świeżość A nie jak TVN ciągle te same ryje po znajomości " wsadzone " nie mogą się oderwać od stołków.
Spokojny
12 miesięcy temu
Już wystarczy tych nabotoksowanych starych lalek czas na młode mądre dziennikarki.
Gość
12 miesięcy temu
A co to etaty da dożywotnio gwarantowane?
bDgWPJSz
gość
12 miesięcy temu
Nie przepadałem za Monika Zamachowska-Richardson, ale mimo wszystko zwolnienie z dnia na dzień jest wysoce nie etyczne. Nie mówimy o przeciętnym Kowalskim, który może przejść do innej fabryki i pracować za te sama kasę, tylko o osobie wysoce wyspecjalizowanej w swoim fachu.
gość
12 miesięcy temu
"Poza moją wyobraźnią " . To jest brak wyobraźni a takie oczywiste.
gość
12 miesięcy temu
Bo starsze pokolenie tych paniusi myśli, że jak się będą botoksowac i naciagac facjende jak gumę od gaci, to uda im sie zachować pracę w tv do końca życia. No nie. Tak nie jest.:) na szczęście.
Gość
12 miesięcy temu
Mlodymi latwiej bedzie manipulowac
Gosc
12 miesięcy temu
Do marketu na kase z nimi sa brzydkie sztuczne i sprawne inaczej
Gosc
12 miesięcy temu
Proponuje przekwalifikowanie jako panie sprzatajace klozetowe lub na zmywak tam noe beda straszyly wygladem i pustostanem umyslowym
...
Następna strona
bDgWPJTb