Trwa ładowanie...
Przejdź na

Joanna Racewicz ostro o zwolnieniu Moniki Zamachowskiej: "To jest POZA ZASIĘGIEM MOJEJ WYOBRAŹNI"

115
Podziel się

Swego czasu Joanna Racewicz także straciła pracę w TVP i to w dość nieprzyjemnych okolicznościach.

Joanna Racewicz ostro o zwolnieniu Moniki Zamachowskiej: "To jest POZA ZASIĘGIEM MOJEJ WYOBRAŹNI"
bCOdeuBN

Monika Zamachowska to jedna z tych dziennikarek, które mogą poszczycić się sporym doświadczeniem w branży. Jej przygoda z telewizją zaczęła się w 1995 roku i od tamtej pory często gościła na szklanym ekranie. Od jakiegoś czasu Monika pełniła nawet rolę prowadzącej w Pytaniu na Śniadanie, jednak tydzień temu nagle podziękowano jej za współpracę.

Zwolnienie Moniki Zamachowskiej z Pytania na Śniadanie wzbudziło spore emocje. Do tej pory partnerem dziennikarki w programie był Aleksander Sikora, któremu towarzyszyć teraz będzie córka Jana Tomaszewskiego, Małgorzata.

bCOdeuBP

Wcześniej ze śniadaniówką pożegnali się między innymi Michał Olszański i Joanna Racewicz. Jak nietrudno się domyślić, w żadnym z przypadków nie było to przyjazne rozstanie.

O zdanie na temat zwolnienia "złotoustej" Moniki z TVP zapytano teraz właśnie Joannę Racewicz, która raczej nie ma dobrego zdania o obecnym kształcie Telewizji Polskiej. W rozmowie z portalem Jastrząb Post wyraźnie poddenerwowana Racewicz pokusiła się o dość ostry komentarz w tej sprawie.

To, co tam się dzieje, jest poza zasięgiem mojej wyobraźni. I sposób postępowania, i wszystko, co tam się odbywa - skomentowała dziennikarka.

bCOdeuBV

Warto wspomnieć, że podobnego zdania są także fani Zamachowskiej. Większość z nich zgodnie twierdzi, że *dziennikarze z wieloletnim doświadczeniem są stopniowo wymieniani na młodszych (i niekiedy mniej obytych w tym fachu) przedstawicieli show biznesu. Prawdziwość tego stwierdzenia *możecie ocenić sami.

Kibicujecie Monice Zamachowskiej w dalszych aktywnościach w mediach?

bCOdeuBW
bCOdeuCq
KOMENTARZE
(115)
Gość
9 miesięcy temu
To wyobraź sobie, że setki ludzi są zwalniane z pracy. Chcieli to ja zwolnili normalna rzecz
Maren
9 miesięcy temu
Stara gwardia musi sie pogodzić, że co jakiś czas TV chce dodać trichę świeżości. ja cenie ludzi z doświadczeniem, ale dajmy szanse nowym twarzom też!
Gość
9 miesięcy temu
Jak prowadziła Zachowska to przełączałam na TVN nigdy jej nie lubiłam.
bCOdeuCr
Www
9 miesięcy temu
Przepraszam bardzo,ake to umowę w telewizji otrzymuje się dożywotnio?Czy może takich "gwiazd" jak pani Racewicz i Zamachowska absokutnue nie można zwolnić bo są celebrytkami?
gość
9 miesięcy temu
obie były tam przez zasiedzenie, a wcześniej przez znajomości. To wystarczające kompetencje?
Najnowsze komentarze (115)
gość
9 miesięcy temu
Wymiana na tych nowych oprócz Sikory to porażka
gość
9 miesięcy temu
nie szanuję ani TVP, ani jej pracowników. Ale argument, że kogoś się zwalnia, a obsadza młodych, niedoświadczonych jest z d. , bo jakie to doświadczenie miała przed laty zwolniona Monika Z.? I jej to nie przeszkodziło? Młodzi muszą gdzieś nabyć doświadczeń, więc dajcie spokój...
Gość
9 miesięcy temu
Obie cudne i co teraz będzie Ratunku
.....
9 miesięcy temu
Zawsze...;coś się zaczyna i coś się kończy; ...
gość
9 miesięcy temu
niech zasięgną języka jak sie postepuje z pracownikami w korporacjach, to przejrzą na oczy
Gość
9 miesięcy temu
Bardzo dobrze TVP stawiają na nowe twarze i świeżość A nie jak TVN ciągle te same ryje po znajomości " wsadzone " nie mogą się oderwać od stołków.
Spokojny
9 miesięcy temu
Już wystarczy tych nabotoksowanych starych lalek czas na młode mądre dziennikarki.
Gość
9 miesięcy temu
A co to etaty da dożywotnio gwarantowane?
bCOdeuCj
gość
9 miesięcy temu
Nie przepadałem za Monika Zamachowska-Richardson, ale mimo wszystko zwolnienie z dnia na dzień jest wysoce nie etyczne. Nie mówimy o przeciętnym Kowalskim, który może przejść do innej fabryki i pracować za te sama kasę, tylko o osobie wysoce wyspecjalizowanej w swoim fachu.
gość
9 miesięcy temu
"Poza moją wyobraźnią " . To jest brak wyobraźni a takie oczywiste.
gość
9 miesięcy temu
Bo starsze pokolenie tych paniusi myśli, że jak się będą botoksowac i naciagac facjende jak gumę od gaci, to uda im sie zachować pracę w tv do końca życia. No nie. Tak nie jest.:) na szczęście.
Gość
9 miesięcy temu
Mlodymi latwiej bedzie manipulowac
Gosc
9 miesięcy temu
Do marketu na kase z nimi sa brzydkie sztuczne i sprawne inaczej
Gosc
9 miesięcy temu
Proponuje przekwalifikowanie jako panie sprzatajace klozetowe lub na zmywak tam noe beda straszyly wygladem i pustostanem umyslowym
...
Następna strona
bCOdeuCL