"Big Brother 2". "Tydzień apokalipsy" trwa. Vasilis Tomazos musiał opuścić dom Wielkiego Brata

86
Podziel się

Mimo decyzji Wielkiego Brata, który stał się bardziej wymagający, Vasilis nie został ostatecznie wyeliminowany z programu. Nadążacie?

"Big Brother 2". "Tydzień apokalipsy" trwa. Vasilis Tomazos musiał opuścić dom Wielkiego Brata

Big Brother to jeden z tych formatów, które przed laty stały się trampoliną do kariery dla wielu domorosłych celebrytów. Po tym, jak TVN postanowił wznowić legendarny format, na castingi stawiło się setki chętnych, którzy również liczą na otrzymanie szansy na pięć minut w mediach. Jednocześnie produkcja wręcz staje na głowie, aby show wzbudzało kontrowersje, a perypetie uczestników były dla kogokolwiek interesujące.

W tym tygodniu w domu Wielkiego Brata trwa zapowiadany od dawna "tydzień apokalipsy". Oznacza to, że gospodarz stał się bardziej wymagający względem uczestników, a wyciągane przez niego konsekwencje są bardziej dotkliwe. Przekonali się o tym Martyna Lewandowska, Mateusz Sławiński oraz Vasilis Tomazos, którzy zostali karnie nominowani jeszcze w poniedziałek.

Jeden z zakazów Wielkiego Brata dotyczył "turbodrzemek", które ucinali sobie domownicy w ciągu dnia. Wyraźnie rozleniwieni uczestnicy mieli wyraźny problem z zastosowaniem się do rozkazu gospodarza domu, a osobą mającą pilnować porządku został właśnie Vasilis. Oczywiście nie sprawdził się w tej roli, dlatego w pewnym momencie Wielki Brat kazał mu opuścić dom.

Wasyl, musisz opuścić dom - powiedział w pewnym momencie Wielki Brat.

Nie chodzi jednak o eliminację z programu, a - dosłownie - o opuszczenie willi, w której mieszkają uczestnicy. Z tego powodu musiał spędzać czas poza domem i zmagać się z nieprzyjemnymi warunkami atmosferycznymi. Podczas gdy Vasilis przebywał poza willą, pozostali domownicy raczyli się fast foodem, którym nie mieli prawa się z nim podzielić. Miała to być dla niego "pokuta" za niewykonane zadanie.

KOMENTARZE
(86)
gość
4 miesiące temu
Przecież Vasilis już występował w TVN w programie Nauka jazdy więc po co brać po kilka razy te same osoby. Nie ma innych chętnych osób mniej znanych a przecież tyle osób zgłosiło się na casting!
gość
4 miesiące temu
On jest taki melepeta. Zero faceta. Tragedy. 😬😵
gość
4 miesiące temu
A ten gość nie brał udziału w programie "nauka jazdy"?
gość
4 miesiące temu
Tydzień apokalipsy strasne nudy i głupie to szkoda czasu na ogladanie coraz gorszy ten program
Gość
4 miesiące temu
Mógł tam nie iść teraz tylko sobie zaszkodził, chociaż z drugiej strony teraz wiadomo z kim ma się doczynienia także to bym strzał w kolano, sorki :)
Najnowsze komentarze (86)
mniam
2 miesiące temu
Badacz fałszowałeś życioryś > Kmail nie: ten do niego -powiedziales nieprawde/Kalim chciałbym umiec oszukiwać maszynę
mniam
2 miesiące temu
Grek do Kamila : p..rzony macho nie umiesz się bawić , nie umiesz przegrywać ty ch..ju masz fajki? jesteś kr..taczem i oszustem jestes f..łszywy Dawid: nosi same maski taki wafelek bajkopisarz , podbierał moje hisorie o ojcu kierowcy i dziadku czołgiście i przyswajał jako swoje fake zyciorys ,kim jest ten gośc /Badać wykrywaczem kłamstw do Kamila: czy fałałeś swoj zyciorys a by osiagać korzyści: Kamil: nie / Badacz (powiedziales nieprawde
mniam
2 miesiące temu
Kamil do Greka : nie chciałem cię bic udawałem słabego, chłopak się rzucał na mnie chociaż był ode mnie słabszy brawo za odwagę/Grek: mówiłem ci ze jesteś k..ętaczem i os..ustem
mniam
2 miesiące temu
Kamil przegrał rywalizację z Dawidem i ukradł konie zabawki doszlo do szarapniny.Kamil pozwolił na to aby Grek szarpał go za włosy i mu sie dawał i patrzył jedoszcześnie w kamerę .Prowokacja wyeliminował Dawida ( Kamil: Dawid pękl nie wierzę że go niema nie ma Dawida? i z pogardą poszedł sprawdzic czy go nie ma potem zaczą być dyktatorem .Gdy Dawid odszedł i zegnał się wszyscy płakali gdy Dawid p łakal a Kamil się śmiał aż zęby mu się świeciły bo je wyszczerzał
mniam
2 miesiące temu
Kamil nagniótł klatkę piersiową Greka kilak razy podczas porannej podudki . Potem wyzywał greka: wasyl mnie zasze wkur., hej Greku Zorba Wazyl ,Kleszczu kleszczyński
mniam
2 miesiące temu
Kamil spowokował Wasyliosa do konfliku.Kamil nagniutł podzasz poduki klatke piersiową Greka kila razy gdy ten spał z duża siłą poturbował mu klatkę piersiową sprawiając mu wielki ból i krzykną wstawaj.Grek;auu ! to boli chlopie co robisz
julia2821
3 miesiące temu
ten program to dno kto to ogląda?
julia282
3 miesiące temu
ten program to dno
gośćBB
3 miesiące temu
Troche mało tych niusów z Big Brothera, w końcu Sandra Hajduk jest od was
gość
3 miesiące temu
Wyglada jak mlodszy brat Max Kolonko.
Gość
3 miesiące temu
Ogladalam poczatkowe odcinki ale potem zaczelo byc nudno. Mam wrazenie, ze juz nie maja co wymyslec. Ponadto widac, ze ci ludzie tam sie nudza. Co mozna robic calymi dniami w jednym miejscu? Ile czasu zajmuja im dziennie atrakcje wymyslone przez produkcje programu - godzine? Dwie? Co tu robic przez reszte czasu. Umarlabym z nudow. Maja chociaz jakies ksiazki, gry, filmy?
Krys
3 miesiące temu
Tylko dla Kamila oglądam ten program BB, bo miło popatrzeć na empatycznego, inteligentnego Kamila.
Krys
3 miesiące temu
Kamil jest najlepszy, nikogo nie obgaduje, pomaga swoim wrogom, ma mnóstwo cierpliwości i empatii.......... powinien być w finale. Dodatkowo w finale powinna być naiwna Martyna i Wiktor -- ślizgacz.
Gość
3 miesiące temu
Mateusz. Malwina wypad juz z programu
...
Następna strona