Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Oliwia i Maciek z "Love Island" ROZSTANĄ SIĘ?! "Będziemy rozmawiać o tym wszystkim"

41
Podziel się

"Jadę do Warszawy, Oliwia ma dzisiaj samolot tutaj" - zapowiedział Maciej.

TYLKO NA PUDELKU: Oliwia i Maciek z "Love Island" ROZSTANĄ SIĘ?! "Będziemy rozmawiać o tym wszystkim"
bEgOmYet

Relacja Oliwii i Maćka od początku budziła u widzów Love Island ogromne emocje. Światowej londynce zarzucano, że udaje miłość do legniczanina, by przetrwać do końca programu. Uczestnikowi wytykano z kolei zaborczość, zazdrość i manipulowanie dziewczyną. Po zakończeniu przygody w luksusowej willi to jednak oni byli chwaleni przez fanów show za "normalne i naturalne" zachowanie w mediach społecznościowych w kontraście do pogoni za sławą zwycięzców "Love Island", Mikołaja i Sylwii.

Sielenka zdawała się skończyć jednak, gdy Oliwia wróciła do Londynu, a Maćkiem znów zaczęły targać wątpliwości co do szczerości jej uczucia. Już wtedy pojawiły się spekulacje o rozstaniu.

bEgOmYev

Fani programu szybko zauważyli, że z profilu Maćka zniknęły wszystkie wspólne zdjęcia zakochanych, a z "bio" link do profilu "modelki". Najwyraźniej taki obrót spraw nie dawał im spokoju i zaczęli zalewać legniczanina pytaniami. Zniecierpliwiony Maciek poprosił, by, delikatnie mówić, dać mu spokój.

Zostawcie sobie te wszystkie pytania, które mi wysyłacie w wiadomościach prywatnych. Możecie je zadawać, jak będę robił live'a. I proszę, nie bawcie się w reżyserów mojego życia i związku. Chętnie z Wami porozmawiam, ale jak będziecie mi pisać co, jak i kiedy mam robić, niestety będę blokował takie osoby. Mam swój rozum i swoje życie. Dostaję od Was setki, ciągłe czytanie o tym, co mam robić, jest męczące. Wybaczcie - napisał na Instagramie.

bEgOmYeB

Skontaktowaliśmy się z Maćkiem, by wyjaśnić wątpliwości co do rozstania. Uczestnik przyznał, że faktycznie czeka go poważna rozmowa na temat przyszłości związku. Oliwka w tej sprawie specjalnie przyleci do Polski.

Jadę do Warszawy, Oliwia ma dzisiaj samolot tutaj. Prawdopodobnie się spotkamy i będziemy rozmawiać o tym wszystkim. Druga sprawa. Ludzie za bardzo żyją tym Instagramem. To nie jest odzwierciedlenie życia prywatnego - powiedział w rozmowie z nami.

Maciek na spotkanie z Oliwką wybrał się w bojowym nastroju. Na Insta Stories pokazał, jak pije napój energetyzujący i czyta książkę "Potęga podświadomości".

Trzymacie kciuki?

bEgOmYeC
bEgOmYeD
bEgOmYeW
KOMENTARZE
(41)
Gość
2 lata temu
oni się nie kochają
Cud
2 lata temu
To od początku było niemoralne. Toksyczny związek. On pasuje do Oliwi jak wół do karety.
gość
2 lata temu
Oliwia jest za ładna i madra dla niego z takim zazdrosnym gburem nie chciałabym być za nic w świecie !
bEgOmYeX
Raven Bloom
2 lata temu
Już po związku - wszystkie zdjęcia z Oliwia usunął z Instagrama!
Pan
2 lata temu
sz,ewczyk byłeś dziadem jesteś dziadem i dziadem pozostaniesz.
Najnowsze komentarze (41)
gość
2 lata temu
Ludzie sie zgłaszają do takiego programu a potem dziwią się że to innych interesuje ........
a
2 lata temu
to bylo do przewidzenia...aktorka i bad boy
Gość
2 lata temu
Ta dziewczyna jest taka wyrachowana. Widać, że marzy o luksusie, a przy Maćku jedynie zwyczajne życie ja czeka, w pozytywnym sensie oczywiście, ale nie dla niej. Typ kobiety, która będzie polować na milionera, piłkarza itp
M243
2 lata temu
Ona szpanerka jest była i będzie.Będzie go nadal oszukiwać. On ma klapki na oczach nie widzi tego ..A on jest taki naiwny jak male dziecko .Tylko kasa dla niej się liczy .On fajny koleś jest .Zakochał się a ona dla beki z nim jest .Woli ona facetów starszych którzy będą ja utrzymywać .Ludzie widza to i prawdę piszą .
Gość
2 lata temu
🧐 jak ludzie anonimowo wszystkich potrafią obrzucić błotem ... jeszcze na takim śmietnikowym portalu masakraaa ale to daje im moc pozdrowienia dla hejtujacych z maturą👍🏻
Gość
2 lata temu
pudelek spada na psy najpierw p.bieniuk będzie po raz czwarty ojcem teraz majdan wyprowadza się z domu a tu maciek rozstał się z oliwią?.? a niech sobie ku...robią co chcą to ich życie a pi drugie kto w te wasze wypiciny wierzyyyy
Obserwator
2 lata temu
Co to za typy, pierwszy raz widzę
Gość
2 lata temu
Bardzo niedobrana para.
bEgOmYeP
Gość
2 lata temu
I ta taśka, u niego 😏
Gość
2 lata temu
Jak można dać się zapinać dziadowi
Gość
2 lata temu
Dobrze ze jest bezpłodna
Dolar
2 lata temu
Najdroższa
Dolar
2 lata temu
za droga w utrzymaniu dla niego.
Pan
2 lata temu
sz,ewczyk byłeś dziadem jesteś dziadem i dziadem pozostaniesz.
bEgOmYfr