Ciężarna Joanna Moro narzeka na stan powietrza. "Codziennie budzę się z glutem!"

101
Podziel się

Aktorka podzieliła się z fanami refleksjami, które naszły ją po niedawnych wakacjach na Fuerteventurze. Zgadzacie się z nią?

Ciężarna Joanna Moro narzeka na stan powietrza. "Codziennie budzę się z glutem!"

Joanna Moro zaistniała w polskim show biznesie główną rolą w serialowej biografii Anny German. Jednak od tamtej żaden jej występ na ekranie nie cieszył się tak dużą popularnością. Ostatnio Moro postanowiła więc skupić się na życiu rodzinnym. Jakiś czas temu ogłosiła, że spodziewa się trzeciego dziecka.

Aktorka postanowiła pójść śladami wielu znajomych celebrytek i dlatego też starannie relacjonuje przebieg ciąży w mediach społecznościowych. Fani Moro mogli już podziwiać m.in. USG jej pociechy czy serię zdjęć z lodowatych kąpieli, która zaniepokoiła część internautów.

Przez ostatni tydzień Moro chwaliła się natomiast wypoczynkiem na hiszpańskiej Fuerteventurze. Na jej Instagramie pojawiła się więc fotorelacja, w której mogliśmy zobaczyć ją wśród morskich fal i... pozującą na koparce. Przy okazji aktorka postanowiła również zaprezentować światu sesję topless, którą opatrzyła wpisem na temat samoakceptacji.

Obecnie Joanna Moro przebywa już w Warszawie. Okazuje się, że niedawne wakacje na Wyspach Kanaryjskich skłoniły ją do refleksji na temat jakości polskiego powietrza. Swoimi przemyśleniami podzieliła się z użytkownikami Instagrama. Zdecydowała się również publicznie zaapelować do władz państwa, aby podjęli zdecydowane działania w tej kwestii.

Please help, odkąd wróciłam z czystego, nawilżonego, najonizowanego powietrza na Kanarach, wręcz brak mi oddechu w Warszawie!!! Budzę się codziennie z glutem. Dziś jest taki smród, jakby wszyscy zaczęli palić liście w ogrodach! Z przerażeniem czytałam i oglądałam, co się dzieje w Delhi w ostatnich dniach, tak się nie da żyć!!! Sami siebie trujemy!!! Apeluję do naszych władz, do ludzi decydujących, o dbanie o zdrowie swoich obywateli i podjęcie walki z zanieczyszczeniem powietrza jak najskuteczniej i jak najszybciej! - napisała.

Przyszła mama w trosce o zdrowie swojej pociechy zapytała również swoich obserwatorów o skuteczne metody oczyszczania powietrza w domu.

Kochani, może polecicie mi jakieś metody oczyszczania i nawilżania powietrza w domu? Z czego korzystacie? Które urządzenia najlepiej się sprawdzają? Przyznam się, że do tej pory nie używałam tego typu uprzedzeń w domu, ale naprawdę chyba najwyższy czas!!! Szczególnie, że zaraz maleństwo się urodzi - zagaiła fanów.

Zgadzacie się z jej opinią?

KOMENTARZE
(101)
Kangurzyca
4 miesiące temu
Kobiety zrozumcie to raz na zawsze , że wasze nagie ciążowe brzuchy sa pob;leśne!
Gośćbasia
4 miesiące temu
Niech nie moczy się Pani w lodowatej wodzie to może gluta nie bedzie
Gość
4 miesiące temu
Jakaś plaga ciąż
gość
4 miesiące temu
Musze ogladac ten wywalony pepek?
gość
4 miesiące temu
Jeżeli chodzi o gluty to polecam dietę bezglutenową...
Najnowsze komentarze (101)
Gość
4 miesiące temu
Hmmm... z glutem się budzi? Fascynujące. A jak tam wypróżnienia?
Piękny i boga...
4 miesiące temu
Co za porylec z niej, i te foto na tym żółtym zetorze. Tirowki robiom na tirah.
Gość
4 miesiące temu
Z tą grzywką wygląda okropnie. Ona ma świadomość że nikt jej nie znosi dlatego na FB zostawia tylko pozytywne komentarze ( pod każdym zdjęciem jest ich góra 3) a te prawdziwe usuwa. Hipokrytka z wielkim ego
gość
4 miesiące temu
Do czego to doszło, żadnej intymności wszystko na pokaz byle zaistnieć.
Jagosc
4 miesiące temu
Wyjątkowo nieatrakcyjna kobieta
Gość
4 miesiące temu
Polecam wracać na Kanary i się wysmarkać porządnie
gość
4 miesiące temu
fu ten brzuch na wierzchu mimo ze jestem kobieta mi to przeszkadza i sie nie podoba
gość
4 miesiące temu
Niech się męża zapyta dlaczego budzi się z glutem w ustach.
gość
4 miesiące temu
A kogo to obchodzi że ona w ciąży...
gość
4 miesiące temu
Ma całkowitą rację, niestety.
gość
4 miesiące temu
Nie lubię jej..
J23
4 miesiące temu
W sumie ma racje. W tym kraju węgla można się udusić. Wystarczy wejść na mapę Airly, żeby porównać zanieczyszczenia powietrza w innych krajach. Zamiast używać gazu to kupują jeszcze więcej węgla z całego świata, a najwięcej z Rosji.
gość
4 miesiące temu
Ja też miałam gluta ale wzięłam rozwód !
Gość
4 miesiące temu
Mogla tam zostac w tej Hiszpanii na zawsze w tym ,,najonizowanym,, powietrzu to by Gluta nie bylo
...
Następna strona