Trwa ładowanie...
Przejdź na

Cleo i Donatan gratulują Lewandowskiemu kolejnego potomka i... produkcji ich piosenki. "Dwa różne światy, a tak zgrany duet"

60
Podziel się:

Producent i wokalistka postanowili pójść w ślady innych sławnych znajomych Roberta i Ani, publicznie gratulując im powiększającej się rodziny.

Cleo i Donatan gratulują Lewandowskiemu kolejnego potomka i... produkcji ich piosenki. "Dwa różne światy, a tak zgrany duet"

W środę media obiegła informacja, że Anna i Robert Lewandowscy spodziewają się kolejnego dziecka. Radosną nowinę piłkarz postanowił ogłosić - podobnie jak wielu jego kolegów po fachu - za pomocą specjalnej "cieszynki" po strzelonej bramce. Niedługo później swój błogosławiony stan potwierdziła również jego żona.

Pod instagramowym postem trenerki od razu posypały się ciepłe słowa ze strony sławnych znajomych pary. Publiczne gratulacje postanowili złożyć m.in Małgorzata Rozenek, Jessica Mercedes, Marina Łuczenko-Szczęsna czy Magda Steczkowska.

Okazuje się, że równie podekscytowani ciążą Lewandowskiej są Donatan i Cleo. Wokalistka udostępniła na swoim profilu wspólne zdjęcie z Robertem, pod którym pogratulowała mu nie tylko drugiego potomka, lecz również kolejnego zawodowego wyzwania.

Gratulacje z okazji powiększającej się Rodziny! Oraz produkcji kawałka DOM :) Don&RL9 tak różne światy, a tak zgrany duet!
Jak Wam się podoba praca naszego Trio?

Swoim postem Cleo i Donatan nawiązali do współpracy z Lewym, którą rozpoczęli na początku roku. Postanowili wówczas połączyć siły i nagrać wspólny album. Utwór zatytułowany Mansa Musa oraz teledysk, który Robert nadzorował jako producent wykonawczy, spotkały się z dużym zainteresowaniem internautów - do tej pory obejrzano go ponad 7 mln razy.

Myślicie, że dzięki Donatanowi Lewandowski na stałe zadomowi się w biznesie muzycznym?

KOMENTARZE
(60)
Gość
3 lata temu
Stawiam stówę ze do północy newsow o ciazy Lewandowskiej będzie jeszcze z dwa.
gość
3 lata temu
20-ty news o Lewandowskich w ciągu 1 doby.
Gość👺👺👺👺�...
3 lata temu
Każdy artykuł o nich, dajcie już spokoj jakby Bóg się rodzil, 👺👺👺👺👺
Gość
3 lata temu
Wpisz lewandowski kinder klara i wyskoczy jej pączkotwarz
Gość
3 lata temu
Czekam na dzień, gdy instagram przestanie działać :D ale będzie deprecha i koniec gwiazdorzenia u wielu wątpliwych celebrytów
Najnowsze komentarze (60)
RK
3 lata temu
Zwrócił ktoś uwagę że Lewy nie obejmuje Cleo pozując do zdjęcia.Szacun. Pełna kultura. W przeciwieństwie do Donatana.
Gość
3 lata temu
Gdybyśmy żyli w normalnym świecie to ta żałosna Cleo i jej"piotruś" odpowiadaliby przed sądem za znieważenie SŁOWIAN. Jestem Słowianką i nie ma to nic wspólnego z wywalaniem na wierzch cyca i dawania do zrozumienia ze ciągle mam ochotę .......Mi natura dała o wiele więcej powodów do dumy . Poczytajcie sobie ludzie Białczyńskiego .SŁAWA
Piękny i boga...
3 lata temu
Sronatan i kauleo? Co to za bitruty?
gość
3 lata temu
Donata ha ha kto ten syf słucha?! Do gazu z nim
MÓZG
3 lata temu
żałosne robuś sa te twoje cieszynki
PiS
3 lata temu
dwa beztalencia z desperacji podpinaja sie pod lewandowskiego
gość
3 lata temu
Rzygać się chce.
Gość
3 lata temu
Ponoć Klara będzie prowadzić teraz cały biznes i pomóc batoniki będzie sprzedawac na Targu w Zakopanem
Gosia
3 lata temu
Kochani prosimy o pomoc...dla Oli Rzepeckiej...brakuje nam jeszcze 50 000 zl....wsparlo nas ponad 14000 osob...prosze wejdźcie na siepomaga i dolaczcie do walki o zycie Oli❤❤❤
gość
3 lata temu
Ale Ann się ustawiła tym lewym
Gość
3 lata temu
Spoko spoko a na boku i tak Michalina
gość
3 lata temu
Robi mi się mdło na ich widok
Gość
3 lata temu
Ej, a słyszeliście że Lewa jest w ciąży? 😉😉
Gośćjjj
3 lata temu
Czy zdajecie sobie sprawę, ze za 100 lat wszyscy lidzie którzy są teraz na ziemi nie będą już na niej. Nie licząc małego odsetka tych którzy przeżyją więcej niż 100 lat
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie