Trwa ładowanie...
Przejdź na
aktualizacja

Joanna Senyszyn dogryza na wizji Januszowi Korwin-Mikkemu: "Wieloryb by pana NIE CHCIAŁ"

101
Podziel się

W tym samym programie Janusz Korwin-Mikke stwierdził również, że małżeństwo z szympansicą ma większy sens niż związek dwóch mężczyzn. Dopiero się rozkręca?

Joanna Senyszyn dogryza na wizji Januszowi Korwin-Mikkemu: "Wieloryb by pana NIE CHCIAŁ"
bCyfUUjp

Janusz Korwin-Mikke i Joanna Senyszyn to niewątpliwie jedne z najbarwniejszych postaci, które po latach powracają do Sejmu. Zarówno liderowi Konfederacji, jak i reprezentantce Lewicy nie są obce krytyczne komentarze, które wzbudzają swoimi kontrowersyjnymi wypowiedziami. Jeszcze niedawno Korwin-Mikke gościł w programie Elizy Michalik, gdzie wyraźnie wyprowadzony z równowagi zapytał, czy prowadząca jest... chora psychicznie.

To najwyraźniej dopiero początek medialnych perypetii Janusza Korwin-Mikkego, który powraca do sejmowej ławy po 26 (!) latach. W tych samych wyborach mandat poselski zdobyła Joanna Senyszyn, wieloletnia działaczka Sojuszu Lewicy Demokratycznej, która raczej nie należy do osób lubianych w nowym "kręgu znajomych" Janusza.

bCyfUUjr

Produkcja programu _**Wydarzenia i Opinie**_ w Polsat News uznała, że to dobry pomysł, aby te barwne osobistości stanęły ze sobą oko w oko i dyskutowały o bieżących wydarzeniach. Pierwsze pytanie prowadzącej dotyczyło decyzji Andrzeja Dudy, który wyznaczył Antoniego Macierewicza na marszałka seniora Sejmu. Kilkanaście dni wcześniej spekulowano, że może nim zostać właśnie 77-letni Korwin-Mikke.

Kogo wolałaby pani jako marszałka seniora, Macierewicza czy Janusza Korwin-Mikkego? - zapytała na rozgrzewkę Gawryluk.

No już z dwojga złego... to pana Janusza - odpowiedziała Joanna Senyszyn ku rozbawieniu Korwin-Mikkego.

bCyfUUjx

Kolejnym punktem programu była dyskusja na temat parad równości i małżeństw homoseksualnych. Korwin-Mikke niedawno deklarował, że jego nowe ugrupowanie chce założyć w Sejmie projekt zakazujący edukacji seksualnej i parad, co wywołało spore kontrowersje. Zupełnie innego zdania jest Senyszyn, przez co wywiązała się między nimi ciekawa wymiana zdań.

Chodzi o to, że osoby o innej orientacji niż heteroseksualna miały możliwość tworzyć związki partnerskie, zawierać małżeństwa, jeżeli chcą - pouczyła swojego rozmówcę posłanka.

_**A co, jeśli ja mam ochotę zawrzeć związek z wielorybem? Dlaczego nie mogę, dlaczego mi pani nie pozwala?**_ - odpyskował Korwin-Mikke.

Dlatego, że jakby wieloryb na pana spojrzał, to by nie chciał - odgryzła się Senyszyn.

bCyfUUjy

W tym momencie Janusz Korwin-Mikke poczuł się w obowiązku, aby dokonać specyficznego porównania.

Żeby powiedzieć to jasno i brutalnie - jest bardzo mała szansa, bo wymaga to dwóch defektów genetycznych, że mężczyzna spłodzi dziecko z szympansicą. Więc małżeństwo z szympansicą ma pewien biologiczny sens. W małżeństwie z drugim mężczyzną nie można mieć dzieci, więc to nie jest małżeństwo z definicji - odpowiedział pewny siebie polityk.

bCyfUUjz
bCyfUUjA
bCyfUUjS
KOMENTARZE
(101)
gość
7 miesięcy temu
Jak byłaby awantura jakby Korwin powiedział Senyszyn, że nawet wieloryb by jej nie chciał. Znieważenie, mizogin, szowinista
Gość
7 miesięcy temu
„Wieloryb by nie chciał„😂😂😂dobre...brawo pani Senyszyn...
gość
7 miesięcy temu
Skoro dla Korwina małżeństwo oznacza tylko i wyłącznie parę 1) posiadającą dzieci 2) dzieci te są ich biologicznymi dziećmi - to z automatu rozwód dla bezdzietnych (np bezpłodnych albo zawierających małżeństwo w podeszłym wieku) i adoptujących!
bCyfUUjT
Gość
7 miesięcy temu
Dobrze się bawią 2 milionery
gość
7 miesięcy temu
Oni już kiedyś dyskutowali w Polsat News na temat aborcji. P. Senyszyn twierdziła, że aborcja to decyzja wyłącznie kobiety, bo to jej brzuch itp. JKM stwierdził, że mężczyzna też powinien moc decydować o swoim dziecku, wykazać się odpowiedzialnością o kobietę i dziecko. Senyszyn nadal swoje. W końcu Korwin Mikke powiedział, że jeśli brzuch i decyzja należą do kobiety, i mężczyzna nie ma prawa decydować o własnym dziecku, to niech kobieta nie występuje o alimenty, ustalenie ojcostwa itp. Zaorał ją wtedy. trzeba dobrze go słuchać, bo gość jest mądry i ma dobre pomysły na gospodarkę, edukację itp. Są one szokujące dla ludzi typu " dej bo mie się należy". JKM mówi o odpowiedzialności za własne życie, za decyzje itp.
Najnowsze komentarze (101)
Gośćteresa
7 miesięcy temu
Co to sztuczna szczęka coś dziwnego w tych ustach... Parę lat temu była walka o odzyskanie dziecka z cudzoziemcom nic ta pani nie pomogła a najczęściej jej pomagier odpowiadał albo jadę samochodem nie mogę rozmawiać etc... To dziwne jej biuro....
Gość
7 miesięcy temu
Kto ja wybrał?? No kto??? Ludzie... i to jest właśnie kolejny argument na to że Korwin ma rację...demokracja to zło...
Gość
7 miesięcy temu
Tylko nie ona...
gość
7 miesięcy temu
Janusz zachował się z klasą.Ona go obraziła a on jej nie powiedział że jest podobna do paszkwila.
Sprawiedliwa
7 miesięcy temu
A ja sądzę że małżeństwo z partnerem /partnerka starszym /starsza mi imum 18 lat zakrawa na pedofilię!!! Ojcowie , dziadkowie żenią się z kobietami w wieku córek i wnuczek i odwrotnie!! Tak więc panie Janusz więcej pokory w wypowiedziach publicznych!
zdzichu
7 miesięcy temu
Ta Pani chyba nie ma lusterka .
Tia
7 miesięcy temu
logika k***ina i tak jest zawsze ponad lewacką - i to ich boli
Gość
7 miesięcy temu
Ona wygląda jak wieloryb z rozwartą paszczęką a on głupio - mądry. Pasują do siebie.
bCyfUUjL
Gość
7 miesięcy temu
Chyba odwrotnie, niestety 😁😉
gość
7 miesięcy temu
Dobrali sie on bełkoce, a ona skrzeczy jak by jej sie nie zrosła ta niedawno złamana kosc łonowa. Masakra
Gość
7 miesięcy temu
Z dwojga złego wolę już Korwina. Zasady kontrowersyjne a przynajmniej ma.
żenada
7 miesięcy temu
ostatnio u polaczków im większy debil to bogaty i na fali
gość
7 miesięcy temu
Senyszyn to super kobieta,bardzo pogodna inteligentna.A ten gbur obok nic nie ma do zaoferowania.Sorry ale jest niesympatyczny.
Gość
7 miesięcy temu
Faktycznie z dwojga złego to już lepszy ten Janusz niż dronek maciorek
...
Następna strona
bCyfUUkn