Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci męża: "Piotrek lubił robić coś, co będzie przełamywać jakieś bariery"

218
Podziel się

W pierwszym telewizyjnym wystąpieniu po tragicznej śmierci męża Agnieszka opowie o przyszłości filmowych projektów zapoczątkowanych przez Piotra Woźniaka-Staraka.

Agnieszka Woźniak-Starak w pierwszym wywiadzie po śmierci męża: "Piotrek lubił robić coś, co będzie przełamywać jakieś bariery"

Po tragicznej śmierci Piotra Woźniaka-Staraka jego żona, Agnieszka Woźniak-Starak, kompletnie odcięła się od świata mediów. Z dnia na dzień prowadzenie kolejnej edycji Big Brothera przejęła Gabi Drzewiecka, a na instagramowym profilu wdowy zapadła kompletna cisza. Niespełna 3 miesiące po zdarzeniu Agnieszka musiała jednak zmierzyć się ponownie z show biznesem, a to za sprawą premiery ostatniego dzieła filmowego wyprodukowanego przez jej męża - nakręconej z hollywoodzkim rozmachem Ukrytej gry.

W ramach kampanii promocyjnej obrazu w najbliższą sobotę w Dzień Dobry TVN ma zostać opublikowany wywiad z Agnieszką. Naturalnie rozmowa nie mogła się odbyć bez wspomnienia wpływowej postaci, jaką w świecie polskiego filmu był bez wątpienia Piotr Woźniak-Starak. Jego małżonka uchyliła rąbka tajemnicy co do tego, jaka przyszłość czeka studio producenckie Watchout - będące oczkiem w głowie jej męża. Fragment rozmowy przytoczył na swoich łamach portal Jastrząb Post.

Watchout, to jest takie wspólne dzieło Piotrka i Krzysia. Oni to od początku razem budowali. Na czele Wachoutu będzie stał Krzysztof. Bardzo dużo rozmawiali o tym, jak widzą przyszłość firmy, bardzo dużo rozmawiali o kolejnych projektach, o tym, co jest w planach, więc na dobrą sprawę wszyscy wiedzą, co mają robić - wyjawiła gwiazda.

Okazuje się jednak, że nie wszystkie projekty, nad którymi pracował Piotr, ujrzą światło dzienne. Nie dane nam będzie na przykład obejrzeć Czarnych Serc, w których główne role mieli odegrać Magdalena Boczarska oraz Tomasz Kot.

Jest jeden projekt, nad którym Piotrek pracował i to miał być jego debiut reżyserski. On o tym marzył. To miał być jego debiut z jego ukochanymi aktorami, czyli w rolach głównych Magda Boczarska i Tomek Kot. Magda Boczarska w podwójnej roli, bo miała zagrać bliźniaczki. To też było takie duże wyzwanie. Film miał mieć tytuł "Czarne serca", takie trochę znamienne dzisiaj i smutne. Ten film nie powstanie, bo tylko Piotr go widział. Myślę, że to byłby niezwykły, bardzo oryginalny projekt. Nie było takiego na polskim rynku. Piotrek lubił też robić coś, co będzie inne zupełnie i będzie przełamywać jakieś bariery - czytamy.

KOMENTARZE
(218)
gość
5 miesięcy temu
Ten człowiek święty nie był i każdy to wie. Poza tym Agnieszka coraz bardziej podobna do teściowej
Gość
5 miesięcy temu
Zdradzona na oczach dalej Polski. Wspolczuje
gość
5 miesięcy temu
Wygląda jak młodszy klon swojej teściowej
Nawojka
5 miesięcy temu
Skończ kobieto, przecież cała Polska przekonala się o tym co Piotr lubił robić!
gość
5 miesięcy temu
Zauważyliście że po wypelniaczach one wszyskie mają takie same kacze twarze ??? Rozenek, Szulim, Doda, Przetak. , Siwiec Itp. hmmm... czy to obciążenie na mięśniach twarzy, o co z tym chodzi ? Czy jest na sali lekarz , który się zna ????
Najnowsze komentarze (218)
Po gar da
4 miesiące temu
Bo napchany byl kasą to sie wieksze współczucie nalezy?
lulek
5 miesięcy temu
juz ma
Gość
5 miesięcy temu
Niestety te malżenskie bariery też przelamywal... Nierozumiem czemu tak go teraz czczą. Zginął w takich a nie innych okolicznościach...
Gość
5 miesięcy temu
Wyglada ja córka własnej teściowej 🤣😂
gość
5 miesięcy temu
"Coś co jakieś" Szczyt intelektu
gość
5 miesięcy temu
A kto chce sluchac tej lali
gość
5 miesięcy temu
ona jest wredna
Gość
5 miesięcy temu
Znowu Badziakowa ? ???
Gość
5 miesięcy temu
Będzie miała wyrzuty do końca życia że zostawiła pijanego męża w restauracji i pojechała z rodzicami Kochająca żona bierze za fraki męża i wychodzi z nim Ona zostawiła go choć wiedziała że za rogiem jest jego motorówka i że będzie wracał do domu po alkoholu Szkoda faceta ale on sam nie szanował swojego życia
Gość
5 miesięcy temu
Karma wraca , teściowa musi uważać , aby mąż nie pomylił pań.
Gość
5 miesięcy temu
Dużo siły . Dajcie jej po prostu żyć
gość
5 miesięcy temu
No lubił...np. pływac naje..any motorówką
Gość
5 miesięcy temu
O ja Cię. Klony
Gość
5 miesięcy temu
Szybko zapominace kim ona jest i była .To wyrafinowana kobieta , która odbiła chłopaka swojej koleżance .Karma wraca.
...
Następna strona