Piątek 08.11.2019 14:00

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się talentem męża. Córka próbowała interweniować: "Będziesz go wrzucała W SAMYCH MAJTKACH?"

Barbara Kurdej-Szatan Rafał Szatan

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się talentem męża. Córka próbowała interweniować: "Będziesz go wrzucała W SAMYCH MAJTKACH?"

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Aż trudno uwierzyć, że lata temu zaczynała jako "blondynka z reklamy sieci komórkowej" i od tej pory sukcesywnie pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Obecnie Basia występuje w Tańcu z Gwiazdami i na bieżąco aktualizuje swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją aż 1,2 miliona osób.

Zobacz: Barbara Kurdej-Szatan POKAZAŁA CÓRKĘ! Tak teraz wygląda Hanna Szatan (FOTO)

Właśnie z tak szerokim gronem odbiorców Barbara Kurdej-Szatan postanowiła podzielić się na Instastories nagraniem z własnego domu. Widzimy na nim męża celebrytki, Rafała Szatana, który z pasją gra na pianinie. Nie sposób oczywiście odmówić mu talentu, jednak uwagę internautów przykuło coś zupełnie innego. Rzecz w tym, że Basia postanowiła nagrać męża... w samych majtkach.

Co więcej, w trakcie nagrywania filmiku na Instagrama w tle słychać głos córki pary, Hani. Dziewczynka zauważyła, że jej sławna mama nagrywa ojca w samej bieliźnie i postanowiła to uświadomić zarówno Basi, jak i jej mężowi. O ile Rafał pozostał niewzruszony na uwagi dziewczynki, o tyle celebrytka chyba zrozumiała swój błąd i w dalszej części nagrania próbowała nagrywać męża już tylko od pasa w górę.

Ale go widać w samych majtkach. Będziesz go wrzucała w samych majtkach? Tata, a mama Cię trochę nagrywała wcześniej, trochę z majtkami - próbowała interweniować Hania Szatan.

O ile wielu fanów skupiło się mimo wszystko na talencie Rafała Szatana, tak znalazło się też liczne grono internautów, które nie zostawiło na celebrytce suchej nitki. W sieci nie brakuje głosów, że jest to najlepszy dowód na kompletny brak wstydu współczesnych celebrytów.

"Ech, te polskie gwiazdy. Bez żadnego wstydu", "Masakra, wszystko na sprzedaż...", "Głupota nie zna granic" - to tylko niektóre ze wpisów, które pozostawili po sobie internauci w odniesieniu do tej sytuacji.

Też uważacie, że tym razem pokazali zbyt wiele?

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (224)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 224
Odpowiedz
437 22
zgłoś
Gość 08.11.2019 14:01
Żenuła...
Odpowiedz
391 19
zgłoś
Gość 08.11.2019 14:01
I corke i meza w majtkach...
Odpowiedz
973 29
zgłoś
Gość 08.11.2019 14:02
Córka bardziej ogarnięta od matki.
Odpowiedz
531 17
zgłoś
Gość 08.11.2019 14:03
Dziecko bardziej rozumne niż matka
Odpowiedz
62 5
zgłoś
gość 08.11.2019 14:03
Wydawała się spoko babką, ale teraz to już odleciała za mocno
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 224