Trwa ładowanie...
Przejdź na

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się talentem męża. Córka próbowała interweniować: "Będziesz go wrzucała W SAMYCH MAJTKACH?"

219
Podziel się

Celebrytka tak bardzo chciała się pochwalić talentem męża, że nagrała jak gra na pianinie w samej bieliźnie. Na nagraniu słychać nawet, jak jej córka próbuje ją odwieść od tego pomysłu...

Barbara Kurdej-Szatan pochwaliła się talentem męża. Córka próbowała interweniować: "Będziesz go wrzucała W SAMYCH MAJTKACH?"
bCGctDRx

Barbara Kurdej-Szatan to obecnie jedna z najpopularniejszych polskich gwiazd. Aż trudno uwierzyć, że lata temu zaczynała jako "blondynka z reklamy sieci komórkowej" i od tej pory sukcesywnie pnie się po kolejnych szczeblach kariery. Obecnie Basia występuje w Tańcu z Gwiazdami i na bieżąco aktualizuje swoje konto na Instagramie, gdzie obserwuje ją aż 1,2 miliona osób.

Właśnie z tak szerokim gronem odbiorców Barbara Kurdej-Szatan postanowiła podzielić się na Instastories nagraniem z własnego domu. Widzimy na nim męża celebrytki, Rafała Szatana, który z pasją gra na pianinie. Nie sposób oczywiście odmówić mu talentu, jednak uwagę internautów przykuło coś zupełnie innego. Rzecz w tym, że Basia postanowiła nagrać męża... w samych majtkach.

bCGctDRz

Co więcej, w trakcie nagrywania filmiku na Instagrama w tle słychać głos córki pary, Hani. Dziewczynka zauważyła, że jej sławna mama nagrywa ojca w samej bieliźnie i postanowiła to uświadomić zarówno Basi, jak i jej mężowi. O ile Rafał pozostał niewzruszony na uwagi dziewczynki, o tyle celebrytka chyba zrozumiała swój błąd i w dalszej części nagrania próbowała nagrywać męża już tylko od pasa w górę.

Ale go widać w samych majtkach. Będziesz go wrzucała w samych majtkach? Tata, a mama Cię trochę nagrywała wcześniej, trochę z majtkami - próbowała interweniować Hania Szatan.

O ile wielu fanów skupiło się mimo wszystko na talencie Rafała Szatana, tak znalazło się też liczne grono internautów, które nie zostawiło na celebrytce suchej nitki. W sieci nie brakuje głosów, że jest to najlepszy dowód na kompletny brak wstydu współczesnych celebrytów.

"Ech, te polskie gwiazdy. Bez żadnego wstydu", "Masakra, wszystko na sprzedaż...", "Głupota nie zna granic" - to tylko niektóre ze wpisów, które pozostawili po sobie internauci w odniesieniu do tej sytuacji.

bCGctDRF

Też uważacie, że tym razem pokazali zbyt wiele?

bCGctDRG
bCGctDSa
KOMENTARZE
(219)
San
8 miesięcy temu
Dziecko mądrzejsze niż mama
Gość
8 miesięcy temu
Córka bardziej ogarnięta od matki.
Gość
8 miesięcy temu
I corke i meza w majtkach...
bCGctDSb
truskawa
8 miesięcy temu
i po takiej uwadze dziecka nie przemyślała sprawy i wrzuciła?? serio? co za kobieta bezmyślna
Gość
8 miesięcy temu
Basia znów nie była trzeźwa...
Najnowsze komentarze (219)
nik
5 miesięcy temu
okropna ochrypla dziewucha
cegla
6 miesięcy temu
Żałosne, nie czujecie tego?
gość
8 miesięcy temu
pokaż jeszcze jak siedzi na kiblu. Kobieto opanuj się.
Małgosia
8 miesięcy temu
Przesada , brak kultury
Gość
8 miesięcy temu
O jejku majtek ktoś nie widział po prostu mamy dość tej Kurdej-Szatan jest wszędzie to taka powtórka jak kiedyś Zielińska Kożuchowska i parę jeszcze innych ,,Gwiaz,,
...
8 miesięcy temu
Żenada....Juz sama nie wie ,czym i jak sie popisać.Brawo dla córki.....
Gość
8 miesięcy temu
Ach fajna autentyczna dziewczyna... I zaczęła jej woda sodowa do głowy uderzać. Przesada...
BADYL
8 miesięcy temu
ta baśka na niektórych zdjęciach wygląda jak "niepełnosprytna "
bCGctDRT
Gość
8 miesięcy temu
Ciekawe kto tak promuje te Kurdej? Ona sama też lubi koło siebie robić sensacje niech mówąi nie wważne jak aby tylko być na fali. Żenada ta mierna jednak gwiazda przejadla się.
Gość
8 miesięcy temu
Boshe mój jaka ta dziewucha jest infatylna .... córka mądrzejsza od starej
Gość
8 miesięcy temu
Jaka ona beznadziejna. Nie da się jej lubić. Strasznie irytująca osoba. Ble ble ble. Nie chce o niej słuchać. Szatan nie denerwuj.mnie.
Gość
8 miesięcy temu
Na basenie też chodzi się w majtkach. Nie przesadzajcie ludzie
Iza
8 miesięcy temu
Może to taki talent chwilowy. Może za chwilę w ubraniu koncertu by nie było.
gość
8 miesięcy temu
To bardzo przykre, jaki wstyd przyniosła córce,upokorzona,że cała szkoła tatusia w majtkach ogląda. Czy ci ludzie nie mają już żadnego rozumu? Matka ma dawać przykład,dobry przykład .
...
Następna strona
bCGctDSv