Piątek 08.11.2019 14:45

"Poznaj mojego psa": Niezwykła przyjaźń Leszka Stanka i Vaderka: "Jest dowodem na to, że warto inwestować uczucia w znajdki"

Poznaj mojego psa Leszek Stanek

"Poznaj mojego psa": Niezwykła przyjaźń Leszka Stanka i Vaderka: "Jest dowodem na to, że warto inwestować uczucia w znajdki"Podgryzając przez lata kostki polskich gwiazd pod szyldem Pudelka, niezwykle zbliżyliśmy się do piesków w naszym kraju, których sytuacja pozostawia niestety wiele do życzenia. Dlatego też po sukcesie akcji Kundelek Tygodnia przyłączyliśmy się do szlachetnej inicjatywy Zerwijmy Łańcuchy. W cyklu wywiadów Poznaj mojego psa chcieliśmy przybliżyć wam sylwetki czworonożnych pupili waszych ulubionych celebrytów, którym nie jest obojętny los zwierzaków. 

Zobacz: "Poznaj mojego psa". Małgorzata Rozenek ujawnia: "Psy są dla nas TAK SAMO WAŻNE, JAK DZIECI"

Najnowszym gościem serii jest Leszek Stanek, który wyjawił przed pudelkowymi kamerami, jak wyglądał początek jego znajomości z uroczym Vaderkiem.

Vaderek się wziął ze schroniska. Adoptował mnie jak miał 4 miesiące i od tamtej pory żyjemy już szczęśliwie. (...) Wpłynął na mnie w bardzo znaczący sposób. Był to mały piesek, ale zdecydowanie nieofensywny. Zaraz jak wszedł do domu, od razu się zaaklimatyzował. Przez 5 lat może raz zrobił w domu siusiu i dwa razy dwójkę - chwali swojego pupila aktor.

Przy okazji Leszek wyjawił Pudelkowi, że jego ukochany psiak ma zadatki na prawdziwego zwierzęcego celebrytę. Ponoć za każdym razem, gdy jego pan bierze go ze sobą do pracy, Vaderek ściąga na siebie całą atencję. Czy Czarkowi Lisowi rośnie konkurencja?

Jest przekochanym pieskiem, przeuroczym, przemądrym. (...) Vaderek jest czworonożnym dowodem na to, że warto inwestować uczucia w tak zwane znajdki albo adopciaki. Nie bójcie się adoptować piesków ze schronisk, zarówno starych, jak i młodych. Pies nie stanowi żadnego problemu. Jedyny problem, jaki może go spotkać, to człowiek - apeluje artysta.

Przypomnijmy: "Poznaj mojego psa"! Gabi Drzewiecka czule o pupilach: "To moje futerkowe dzieci"

Vaderek jest jednak prawdziwym szczęściarzem. Nie każdemu pieskowi dane jest znaleźć kochający dom, szczególnie gdy ich aparycja odstaje od psich kanonów urody. Wraz z Leszkiem Stankiem zachęcamy więc o wsparcie akcji #zerwijmyłańcuchy mającej na celu ułatwić życie czworonogom żyjącym w podwórkowych budach.

Inicjatywę, której pomysłodawcą i organizatorem jest portal Psy.pl, możecie wesprzeć, klikając TUTAJ. Każda złotówka się liczy, zachęcamy do przyłączenia się do akcji!


fot. Instagram/@leszek_stanek
fot. Instagram/@leszek_stanekfot. Instagram/@leszek_stanek
fot. Instagram/@leszek_stanek

Pudelek.pl na Facebooku:
STOP HEJT!
Dzielenie się opinią jest cenne, ale nie rań innych. Więcej o akcji

Komentarze (177)

« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 177
Odpowiedz
464 10
zgłoś
gość 08.11.2019 14:48
Od razu pobiegłam przytulić swojego psa. A Vaderek cuuudny!
Odpowiedz
412 8
zgłoś
Gość 08.11.2019 14:48
Brawo CzŁOWiEKU!SZACUNEK!
Odpowiedz
368 5
zgłoś
Gość 08.11.2019 14:48
Super, brawo dla Leszka
Odpowiedz
294 8
zgłoś
Gość 08.11.2019 14:48
Śliczny psiak. Tyle w temacie
Odpowiedz
71 3
zgłoś
gość 08.11.2019 14:49
Uroczy i ważne ,ze twój . Brawo Ty !!!!
Ładowanie komentarzy…
« Najstarsze « Starsze Oglądasz 1-30 z 177