Trwa ładowanie...
Przejdź na

Odpicowani Monia i Paweł z "Love Island" pozują na ściance jak rasowi celebryci (FOTO)

0
Podziel się

Zapach pieniędzy i sławy zawróci im w głowie?

Odpicowani Monia i Paweł z "Love Island" pozują na ściance jak rasowi celebryci (FOTO)
bDZoOsoR

Choć w czasie trwania programu Love Island. Wyspa Miłości nic nie wskazywało na to, że Monia i Paweł stworzą udany związek i zdobędą sympatię widzów, na przekór wszystkiemu, tak się właśnie stało. Uroczą makijażystkę obserwuje ponad 150 tysięcy osób, a jej przystojnego partnera niemal 100 tysięcy.

Ku rozpaczy Agnieszki - niedoszłej dziewczyny Pawła, para publikuje coraz odważniejsze zdjęcia i chętnie dzieli się swoim życiem prywatnym.

bDZoOsoT

Związek Moni i Pawła zdaje się wchodzić właśnie w kolejny etap. Mimo że jeszcze niedawno oboje nie wiedzieli, na czym stoją, nie przeszkadzało im to wspólnie stanąć na ściance na "magic party" magazynu K Mag. Odpicowani jak Barbie i Ken wdzięczyli się przed obiektywami fotoreporterów i wtulali się w siebie nawzajem, esksponując łączące ich uczucie.

Monia założyła błyszczącą sukienkę z "butiku" popularnej koleżanki, a Paweł elegancki zestaw, który sprawdziłby się również w czasie powodzi.

Zobaczcie zdjęcia. Myślicie, że coś między nimi zaiskrzyło naprawdę czy to tylko gra, żeby podtrzymać rosnącą po programie popularność?

bDZoOsoZ
bDZoOspa
bDZoOspb
bDZoOspu
KOMENTARZE
(0)
bDZoOspP