Trwa ładowanie...
bDZoNwsB

Żona Kamila Stocha ZNOWU wystąpiła w roli modelki. Nowa praca dorywcza? (ZDJĘCIA)

Ewa Bilan-Stoch zaprezentowała się na wybiegu przy okazji 9. edycji imprezy "Polki Folki". Połknęła modowego bakcyla?

0
Podziel się
1 z 9
Żona Kamila Stocha ZNOWU wystąpiła w roli modelki
Żona Kamila Stocha ZNOWU wystąpiła w roli modelki
0
0

Spośród wszystkich żon polskich sportowców, które walczą o swoje 5 minut, Ewa Bilan-Stoch jest prawdopodobnie najmniej nachalna pod względem działalności w mediach społecznościowych. Małżonka Kamila Stocha sporadycznie publikuje na swoim Instagramie pocztówki ze wspólnych wakacji z ukochanym, co stanowi nie lada odmianę do spamujących relacjami z każdego dnia swojego życia influencerek ze znanym nazwiskiem. Ewa udowodniła także, że mimo grubego portfela nie straszne jej są podróże komunikacją miejską, czym zyskała sobie przychylność wielu internautów.

Zdecydowanie najbardziej "celebryckim" wyskokiem Bilan był do tej pory jej występ na zakopiańskim pokazie mody sprzed roku. Celebrytka wystąpiła wówczas w tradycyjnej góralskiej kreacji, która zginęła niestety pod koszmarnie rozplanowanym oświetleniem. W ostatni piątek Ewa postanowiła powtórzyć przygodę z modelingiem, tym razem prezentując się w czarnej aksamitnej sukni o kroju syreny z haftowanymi aplikacjami. Ośmielona reakcją publiczności pani Stoch odważyła się nawet puścić do aparatu zalotne "oczko".

Myślicie, że Ewa ma warunki do wykonywania zawodu modelki?

bDZoNwtb
KOMENTARZE
(0)
bDZoNwsJ
TOP10 - najpopularniejsze galerie
10.

"Codzienni" Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy urządzają sobie wiosenną przechadzkę po lesie (ZDJĘCIA)

Wygląda na to, że Aleksander i Jolanta Kwaśniewscy wrócili już do pełnego zdrowia po zakażeniu koronawirusem. W tym roku były prezydent będzie obchodził 67. urodziny.
9.

Elegancka Grażyna Torbicka z wdziękiem taszczy siaty z warzywniaka (ZDJĘCIA)

Grażyna Torbicka zadaje szyku, nawet gdy kupuje zieleninę. Dawno niewidziana dziennikarka wybrała się na bazarek w pięknym bladoniebieskim komplecie. Szykowna?
bDZoNwsK
8.

Ida Nowakowska opuszcza szpital im. Świętej Rodziny w towarzystwie męża i synka (ZDJĘCIA)

Świeżo upieczeni rodzice Ida Nowakowska i Jack Herndon nie zapomnieli zrobić sobie pamiątkowego zdjęcia przed gmachem budynku, w którym na świat przyszła ich pociecha.
7.

Brit Awards 2021: triumfują Taylor Swift, Harry Styles oraz Dua Lipa i jej okazały kok (ZDJĘCIA)

Największą zwyciężczynią Brit Awards była Dua Lipa. Artystka zaapelowała do premiera Wielkiej Brytanii o to, by zadbał o podwyżki dla pielęgniarek i innych pracowników służby zdrowia.
6.

Tak KIEDYŚ wyglądali uczestnicy "Hotelu Paradise". Poznajecie ich? (ZDJĘCIA)

Nietrudno zauważyć, że uczestnicy trzeciej edycji "Hotelu Paradise" na przestrzeni ostatnich lat przeszli naprawdę spore metamorfozy. Na plus?
bDZoNwsL
5.

Głębokie dekolty i odsłonięte pośladki, czyli celebrycka rewia mody na komuniach świętych (ZDJĘCIA)

Niektórzy czasem mylą uroczystość religijną z czerwonym dywanem. Pamiętacie, jak ubrały się swego czasu Małgorzata Rozenek, Anna Mucha czy Magdalena Narożna?
4.

Dom Joanny Krupy w Los Angeles: klimatyczne patio, basen i królestwo zabaw małej Ashy (ZDJĘCIA)

Joanna Krupa urządziła posiadłość w amerykańskim stylu. Nie brakuje w niej bieli, drewna oraz kilku bawialni dla córeczki Ashy.
3.

Zofia Zborowska z ciążowym brzuchem i jej przyjaciółka Aleksandra Domańska wcinają zapiekanki na Zbawiksie (ZDJĘCIA)

Zofia Zborowska postanowiła umilić sobie oczekiwanie na "wielki dzień" spotkaniem z przyjaciółką.
bDZoNwsM
2.

Pogrzeb Bronisława Cieślaka: bliscy, fani i politycy żegnają aktora (ZDJĘCIA)

Odtwórca kultowej roli porucznika Borewicza zmarł w wieku 77 lat. W ostatniej drodze towarzyszyli mu między innymi politycy lewicy. Bronisław Cieślak przez lata był posłem SLD.
1.

61-letnia Beata Kozidrak odsłania nogi w fantazyjnej stylizacji, promując autobiografię w śniadaniówce (ZDJĘCIA)

Beata Kozidrak postanowiła o sobie przypomnieć, publikując książkę "Beata. Gorąca krew". Jednocześnie światło dzienne ujrzał nowy singiel artystki. Dojrzewa jak wino?
bDZoNwtz