Trwa ładowanie...
Przejdź na

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się wzruszającym wpisem: "Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny"

350
Podziel się

Dziennikarka przedstawiła swoim fanom uroczego czworonoga, który miał zasilić grono pupili Staraków, zanim doszło do tragicznego wypadku.

Agnieszka Woźniak-Starak podzieliła się wzruszającym wpisem: "Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny"
bDZpoaqd

Od tragicznego w skutkach wypadku na jeziorze Kisajno z udziałem Piotra Woźniaka-Starak minęły już ponad dwa miesiące. Po długich tygodniach medialnej absencji jego małżonka - Agnieszka Woźniak-Starak, zaczęła już na nowo oswajać się na nowo z powrotem na ekrany telewizorów, a to ze względu na kampanię promocyjną ostatniego dzieła filmowego, przy którym pracował jej ukochany - wyprodukowanej ze światową pompą Ukrytej Gry, która miała swoją kinową premierę w ostatni piątek.

Jak mogliśmy dowiedzieć się z wywiadu, który Agnieszka udzieliła Dzień Dobry TVN, Piotr zostawił za sobą projekt jeszcze jednego filmu. Czarne Serca nie zostaną jednak nigdy dokończone, bowiem, jak twierdzi wdowa, jedynie jej zmarły mąż rozumiał wizję tego ambitnego obrazu. Główne role miały ponoć powędrować do Magdaleny Boczarskiej i Tomasza Kota.

bDZpoaqf

Okazuje się jednak, że Czarne Serca, były niejedynym przedsięwzięciem, które czekały na tragicznie zmarłego producenta. W sobotni wieczór na instagramowym profilu Agnieszki pojawił się wzruszający wpis, w którym dziennikarka przedstawiła internetowej publice Vlada - uroczego psa, którym planowała się zaopiekować wraz z mężem.

Chciałam Wam podziękować za wszystkie ciepłe słowa po dzisiejszym wywiadzie, to dla mnie naprawdę ważne. A to jest Vlad. Vlad miał być psem Piotrka, kupiłam mu go na urodziny, to miał być nasz trzeci Rhodesian, mieliśmy go odebrać po powrocie z Mazur, nie zdążyliśmy. Po tym, co się stało, stwierdziłam, że nie poradzę sobie sama z sześcioma psami, co wcale nie znaczy, że go zostawiłam - czytamy na instagramowym profilu gwiazdy.

bDZpoaql

Na szczęście psiak nie miał większych problemów ze znalezieniem domu.

Nasi przyjaciele z Zakopanego powiedzieli, że marzą o tym, żeby mieć psa Piotrka, więc razem odebraliśmy go z hodowli i Vlad pojechał na Podhale. I powiem Wam, że chyba trochę żałuję, bo jest cudowny! Ale wiem też, że ma najlepszy dom na świecie, jest rozpieszczony, mieszka pod Giewontem i tego akurat szczerze mu zazdroszczę! Razem z Vladem przesyłamy Wam mnóstwo dobrej energii z Zakopanego - pozdrowiła swoich odbiorców Agnieszka.

bDZpoaqm
bDZpoaqG
KOMENTARZE
(350)
Julka
2 lata temu
Szkoda mi jej, tak po ludzku. I współczuję jej tego, że teraz wszyscy milkną jak się pojawia i każdy wyczekuje choćby najmniejszego uśmiechu, żeby móc ją oskarżyć o nienoszenie żałoby.
Wacek
2 lata temu
To jest zadziwiające jak mogło dojść do tego wypadku.
gość
2 lata temu
A kto był reżyserem tego filmu nie piszecie , a film jest reżysera a nigdy producenta !! Producent daje kasę i finito! To reżyser tworzy, a tu ciągle " ostatni film Piotra !"
bDZpoaqH
Gorylla
2 lata temu
UWAGA OGŁOSZENIE! Przyjmę żółwia, trafi w bardzo dobre rece!
Gość
2 lata temu
Nie bardzo rozumiem... Najpierw mówiła że paparazzi zrobili cyrk ze śmierci jej męża a teraz sama opowiada wszystko w najdrobniejszych szczegółach
Najnowsze komentarze (350)
Grzes
rok temu
Smieszy mnie ta Wdowka Agnieszka, rozumie wszystko, ale takiej szopki pomijając Urojona ciążę rozynkowej nie widziałam. Maz ja zdradzał nie wiadomo z kim jeszcze udaje wielce rozpaczona i cierpiąca. Wstydu chyba nie ma, po takim czymś to bym chyba z domu nie wyszła a bardziej z siebie pośmiewisko robić. Wszyscy wiedzą co sie wydarzyło na motorowce i co robił z młoda sunia. A ta zgrywa jak ja maz nie kochał. Właśnie pokazał to na motorowce. 😂😂😂😂 tak SE tłumacz Starak ze cie kochal. Sztuczne pudło😂😂😂😂
bujaka
rok temu
Przepraszam jeszcze jedna kwestia ponieważ chciałem swój komentarz sprostować a ten z 2015 roku co jest nieprawdą wyjaśnić. Przepraszam. Andrzej Bartłomiej Pawłowski.
bujaka
rok temu
Przepraszam Panią. Zamiast napisać przez psychiczne ciało to napisałem ciała. Proszę Wybaczyć to dlatego że tak późno jest. Przepraszam. Andrzej Bartłomiej Pawłowski.
bujaka
rok temu
Przepraszam Panią że o tej porze piszę a zarazem Dobry wieczór ale muszę coś sprostować z dwoma komentarzami u Pani z tym co sam napisałem ostatnio w Niedziele i z tym co był pisany w 2015 roku przez urojenia czyli psychiczne ciała w którym była dusza judasza. On był nieprawdziwy czyli inaczej fałszywy tylko że mi chodziło że był nieprawdą. Oczywiście duszy judasza już nie ma bo znikła Dzięki Bogu. Przepraszam.Andrzej Bartłomiej Pawłowski.
Prawda
rok temu
Piłeś nie jedź!!!!
Andrzej P.
rok temu
Jeszcze powinienem napisać że nie powinienem przepraszać ponieważ każdego mogło to spotkać, ale z kultury własnej to Przepraszam Panią. Andrzej Bartłomiej Pawłowski ( ksywa bujaka).
Andrzej P.
rok temu
Wybaczy Pani ale ja się nie podpisze pod tymi komentarzami z racji tego że nie Ja je pisałem. Oczywiście wiem skąd te komentarze się wzięły od 2009 roku ale to już nie istotne. Ja jestem Sobą więc tylko mogę za nie przeprosić. Andrzej Bartłomiej Pawłowski, ksywa bujaka.
Andrzej
rok temu
Proszę Wybaczyć Jeszcze Raz. Napisałem Dowodzenia bo tak mi się wyświetliło na telefonie a powinno być Do widzenia. Sprawdziłem w słowniku bo wiedziałem że coś mi nie gra więc Przepraszam Panią za ten błąd. Andrzej Pawłowski.
bDZpoaqz
Andrzej
rok temu
Proszę Wybaczyć że dziś napisałem ale tak po prostu wyszło. Proszę Przyjąć Jeszcze Raz Szczere Wyrazy Współczucia. I Przepraszam że pod tamtą wiadomością do Pani nie podpisałem się Andrzej Pawłowski, tylko bujaka. Przepraszam. Jeszcze podpis powinien mieć od 3 do 13 znaków więc podpiszę się po prostu Andrzej. Dowodzenia.
Andrzej
rok temu
Proszę Wybaczyć że dziś napisałem ale tak po prostu wyszło. Proszę Przyjąć Jeszcze Raz Szczere Wyrazy Współczucia. I Przepraszam że pod tamtą wiadomością do Pani nie podpisałem się Andrzej Pawłowski, tylko bujaka. Przepraszam. Jeszcze podpis powinien mieć od 3 do 13 znaków więc podpiszę się po prostu Andrzej. Dowodzenia.
bujaka
rok temu
Dzień dobry. Z tej strony Andrzej Bartłomiej Pawłowski o ksywie bujaka. Wyrazy Współczucia. Proszę kometarz z 2015 roku uznać za nieprawdziwy. I to wszystko.
gość
rok temu
Kupiła z hodowli ehhh ... po co,ludzie hodują jak na dzień dzisiejszy mamy za duzo,psów i kotow ..na ulicach w schroniskach ...a taka jeszcze jest dumna ze kupiła 🤮🤮🤮
bfff
2 lata temu
A kiedy wypowie się na temat kochanki?? Bo robienie w tym momencie z męża bohatera też jest szczerze nie na miejscu.
bfff
2 lata temu
A kiedy wypowie się na temat kochanki??? Bo takie robienie z męża bohatera w tym momencie też jest strasznie nie na miejscu.
...
Następna strona
bDZpoarb