Trwa ładowanie...
Przejdź na

Złotousta Anna Lewandowska zagrzewa polskie kobiety do walki: "Ja też czasem nie mam sił. MI TEŻ COŚ NIE WYCHODZI"

271
Podziel się:

Ania postanowiła przypomnieć swoim fankom, że rozumie ich codzienne problemy i co najważniejsze, ma na nie niezawodne rozwiązanie. Zechcecie zastosować się do rad żony Roberta?

Złotousta Anna Lewandowska zagrzewa polskie kobiety do walki: "Ja też czasem nie mam sił. MI TEŻ COŚ NIE WYCHODZI"
bETTeQIB

Pamiętacie jeszcze stare, dobre czasy, kiedy trenerzy fitness zajmowali się wyłącznie udzielaniem porad z zakresu sportu i zdrowego trybu życia? My również nie. Dzisiaj klasyczny trener to już przeżytek, zamiast tego po Instagramie tuła się cała rzesza "fitness guru", którzy poza sylwetką zajmują się również skołatanymi nerwami swych podopiecznych. Za źródło przekazu ich lotnych niczym wynurzenia Paolo Coelho przemyśleń służy zazwyczaj Instagram, na którym zgrabnie przeplatają się ambitne maksymy z reklamami produktów odchudzających.

Sztukę tę niemalże do perfekcji opanowała Anna Lewandowska, której zawrotna popularność okazała się także jej największą zgubą. Ania musi bacznie uważać, aby przypadkiem nie "odczłowieczyć" się za bardzo w mediach społecznościowych. Sukces influencerów tkwi bowiem w tym, że ich fani mogą się z nimi utożsamić. Nieco trudno wczuć się jednak w rolę milionerki, która w minutę jest w stanie zarobić równowartość twojej miesięcznej pensji. Lewandowska stara się więc regularnie komunikować swoim odbiorcom, że też jest człowiekiem i tak jak każdy inny miewa gorsze i lepsze momenty.

bETTeQID

O tym, że również należy do gatunku homo sapiens sapiens, Ania postanowiła ponownie przypomnieć w ostatnią niedzielę.

Kto powiedział, że my kobiety musimy być najlepsze we wszystkim, co robimy? Kto powiedział, że prosić o pomoc to oznaka słabości? Kto powiedział, że musimy bezwolnie i z uśmiechem na twarzy (na który nie zawsze mamy ochotę) przyjmować wszystko to, co mówią nam inni? Kto to powiedział? My, kobiety. My! Partnerki, przyjaciółki, współpracownice, matki, Panie domu. My tak mówimy, my to sobie wmawiamy. A przecież każda z nas ma prawo do bycia nieidealną. JA TEŻ NIE MAM CZASEM SIŁ. MI TEŻ COŚ NIE WYCHODZI - czytamy w najnowszym poście gwiazdy.

Ania uważa, że Polki nakładają na swoje barki zbyt wiele obowiązków i nie potrafią wyznaczać granic swoim najbliższym.

bETTeQIJ

Wiele się od nas wymaga, przez co niejednokrotnie same wchodzimy w pewien schemat pod tytułem "muszę". Przecież „musimy” wstać rano przed wszystkimi domownikami, żeby zrobić śniadanie. Musimy wyprawić dzieci do szkoły lub przedszkola. Następnie musimy udowodnić w pracy, że jesteśmy niezastąpione. A wieczorem? Jeszcze zaprosić koleżanki, żeby nie pomyślały, że przestały być dla nas ważne. W tym samym czasie musimy przypilnować, żeby dzieci odrobiły prace domowe, równocześnie gotując obiad na kolejny dzień. Wcześniej rzecz jasna musiałyśmy zrobić zakupy i posprzątać przed wizytą koleżanek… Znacie to? - zachęciła swoje fanki do dyskusji.

Lewandowska zapewniła, że jej samej bliskie są problemy przeciętnych kobiet i mimo licznych sukcesów na koncie sama spotyka się czasem z problemami, które ją zwyczajnie przerastają.

Sama niejednokrotnie dałam się zapędzić w kołowrotek "muszę". Muszę, bo przecież jestem kobietą. Jestem niezależna, samodzielna, dobrze zorganizowana. Jestem twarda. Podołam wszystkim zadaniom… Nawet tym, które mnie przerastają. STOP! Koniec z "musizmem"! Są oczywiście rzeczy ważne i ważniejsze, ale w tej gonitwie nigdy nie zapominajmy o sobie. "Muszę pamiętać o sobie. Chcę o sobie w tym biegu nie zapomnieć"! Bo jak stracimy głowę, to nie będzie gdzie zawiesić złotego medalu, o który same ze sobą się ścigamy - zauważyła domorosła filozofka.

bETTeQIK

Czy za namową Ani zapamiętacie już, aby o sobie "nie zapomnieć" w tej codziennej gonitwie?

bETTeQIL
bETTeQJe
KOMENTARZE
(271)
Gość
2 lata temu
a ja wygrałam dziś w zdrapce 50zl i jak się cieszę 😍
Gość
2 lata temu
Ona wyszła ze wsi, ale wieś z niej nie.
Gość
2 lata temu
Kogo to obchodzi ta Pani?!
bETTeQJf
Adriana
2 lata temu
Matko, gdyby nie Ania to ja bym nie wiedziała jak mam żyć.
xxxx
2 lata temu
LEWA co ty pitolisz?
Najnowsze komentarze (271)
Dr0
2 lata temu
No jak się odezwie to wychodzi pustynia umysłowa i infantylizm
gosc
2 lata temu
natretna baba
gosc
2 lata temu
co za natretna baba
Gość
2 lata temu
Anka bajeruj Niemki! Co nie da sie nie sa takie glupie?😃
gość
2 lata temu
No właśnie skoro nic nie musi, to po co jeszcze tak szaleje za kasą w drugiej ciąży.
gość
2 lata temu
Ta kobieta ma w oczach pieniądze. Tylko kasa się dla niej liczy.
E4U
2 lata temu
ZNOW TEN WYPIER/DEK?
kaja
2 lata temu
Pani Aniu, nie mi, ale mnie. Kłania się poprawna polszczyzna.
bETTeQIX
Gość
2 lata temu
NOOOO PATRZ ANIA, EUREKA!
Randall
2 lata temu
Nie wychodzi Ci przerabianie swoich zdjęć w photoshopie...
Marian
2 lata temu
Ania jest bardzo mondrom i pieknom kobietom!!!!
gość
2 lata temu
taaaa, pier*olenie...
Gość
2 lata temu
A ja jestem stara i gruba i po macierzyńskim stracę pracę której poświęciłam 15lat (burmistrz zlikwidowal moje stanowisko) . Mąż mi powiedział że jest ze mną tylko dla dzieci. Ktoś mnie przebije? Dawać
Gość
2 lata temu
Poszła stąd....
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bETTeQJQ
bETTeQJR
bETTeQJS
bETTeQJT
bETTeQJU
bETTeQJz