Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zbulwersowana Ola Nowak PODSUMOWUJE youtuberkę słynącą z otwierania kalendarzy adwentowych: "Naprawdę? Kto to ogląda?"

178
Podziel się

Domyślacie się, kogo może mieć na myśli?

Zbulwersowana Ola Nowak PODSUMOWUJE youtuberkę słynącą z otwierania kalendarzy adwentowych: "Naprawdę? Kto to ogląda?"
bDYfEFuJ

Ola Nowak jest przedstawicielką młodego pokolenia influencerów, która może pochwalić się milionem fanów na Instagramie. Popularność zyskała za sprawą bycia "połową" kanału Beksy na YouTube, a później już z łatwością realizowała się jako pełnoprawna celebrytka. Dziś najchętniej dzieli się ze swoimi obserwatorami obszernymi relacjami z wyjazdów, promuje kosmetyki, rozdając wszechobecne kody rabatowe, a od czasu do czasu pokusi się także o większą refleksję. I właśnie to też wydarzyło się kilka dni temu. Ola postanowiła bowiem poruszyć na swoim InstaStory temat polskich twórców na YouTube, a w szczególności jednej youtuberki, która słynie z otwierania na wizji rozmaitych kalendarzy adwentowych.

Jak sama przyznała, ostatnio raczej nie spędzała zbyt wiele czasu na YouTube, przez co nie zdawała sobie sprawy z tego, jakie obecnie filmy są popularne. Po krótkiej analizie doznała szoku. Otóż dotarło do niej, iż internauci bardzo chętnie oglądają otwieranie przez youtuberów każdego dnia kalendarzy adwentowych rozmaitych marek kosmetycznych i nie tylko. Młodej influencerce najwyraźniej nie spodobał się ten trend, więc postanowiła skrytykować jedną z "koleżanek" z branży:

bDYfEFuL

Weszłam na kanał, który jest dosyć popularny i codziennie dodaje film, w którym otwiera jakiś kalendarz adwentowy i to ma po 200-300 tysięcy wyświetleń. Wow. Naprawdę? Ludzie oglądają takie rzeczy? Czy wy oglądacie takie rzeczy? Dajcie mi znać, bo ja jestem trochę zszokowana - zmartwiona dopytywała fanów.

Jak było można się spodziewać, Ola nie pokusiła się o podanie nazywy kanału, który pozwoliła sobie publicznie skomentować, więc w tej kwestii możemy się jedynie domyślać. Obecnie nie brakuje youtuberek, które prześcigają się wręcz w liczbie otwieranych kalendarzy, ale śmiało można stwierdzić, że prym w tej dziedzinie wiodą Karolina z kanału Stylizację oraz Paulina z kanału GlamPaulaTv.

bDYfEFuR

Cóż, jak wskazują jednak statystyki, ludzie naprawdę to oglądają. Tak jak oglądają również relacje z wakacyjnych wypadów szafiarek i choć wielu może to nadal dziwić, to jednak "taki mamy klimat".

bDYfEFuS
bDYfEFvm
KOMENTARZE
(178)
Gość
rok temu
Widać, ze jest po prostu zazdrosna !
gość
rok temu
słynąca z otwierania kalendarzy adwentowych... ścisła specjalizacja :D
Gość
rok temu
A ona niby w czym jest lepsza?
bDYfEFvn
Gość
rok temu
Oglądam, ponieważ dzięki temu wiem, co warto kupić. Wolę oglądać kalendarze adwentowe niż świecące tyłki „celebrytek”. Zarówno Paulina jak i Karolina pokazują zawartość i merytorycznie opisują kosmetyki. Nie ma tam jakiś reklam dziwnych produktów, za które „blogerki” dostają siano, a tak naprawdę są do bani. Tylko krytykować to w tym kraju wszystkim najlepiej wychodzi.
gość
rok temu
Te wszystkie szafiarki to dno. To jest dramat że lepiej świecić tylkiem, robić patostreamy lub robić paznokcie niż się uczyć. Dawne autorytety poszły na dno. Najslabsi uczniowie dziś jeżdżą Porsche a najlepsi jedzą kanapki z pasztetem. TakiMamyKlimat
Najnowsze komentarze (178)
Jamki
rok temu
Gdyby była mądra, to też otwierałaby kalendarze. Skoro tak się klikają.
Prymitywna🐒
rok temu
Ja tam wolę popatrzeć na kalendarz niż na jej tandetę. Niech popatrzy, co on serwuje:)
Nie
rok temu
Plastik.
Ola
rok temu
Kim jest Ola Nowak. Pierwsze słyszę. Serio
gość
rok temu
Szczerze mówiac tez tego nie rozumiem
Julka
rok temu
A sama jest aż "celebrytką". No chyba że się mylę i naprawdę JEST KIMŚ LEPSZYM - lekarzem? Prawnikiem? Może chociaż krawcową/projektantką? LOL nikt naśmiewa się z drugiego nikta.
Xoxo
rok temu
A ją to kto ogląda? Bo nie kojarzę.
gość
rok temu
Nie znam typiary.
bDYfEFvf
Gość
rok temu
Oglądają, ja oglądam. Kalendarzy nie kupuję bo są zwyczajnie drogie ale popatrzeć lubię.
Anonim
rok temu
Glam Paula TV nie ma na imię Paulina tylko Paula
Deatcher
rok temu
Przynajmniej otwiera te kalendarze i jest to pożyteczne dla kogoś kto chce sobie lub komuś taki kupić, dzięki temu ktoś oszczędza swoje pieniądze które mógł nie trafnie wydać a Ola nic nie robi z czego mogła się pochwalić i co jest przydatne dla społeczeństwa. Niestety taki jest świat promuje się tępotę osoby z małymi ilorazami inteligencji,albo osoby znane bo są znane.Giną prawdziwe wartości i zostają zastąpione syfem.
Gość
rok temu
Ja na przykład oglądałam w zeszłym roku jak chciałam komuś na prezent sprawić, dla pewności co tam jest :)
Karolina
rok temu
Kim jest Ola Nowak?
Gość
rok temu
Karolina otwieraj dalej kochana te kalendarze
...
Następna strona
bDYfEFvH