Agnieszka Kaczorowska zachwyca się córką: "Strzelam jej fotki i kręcę filmiki prawie codziennie"

140
Podziel się

Serialowa Bożenka podzieliła się z fanami refleksjami na temat macierzyństwa. Wzruszające?

Agnieszka Kaczorowska zachwyca się córką: "Strzelam jej fotki i kręcę filmiki prawie codziennie"

Agnieszka Kaczorowska nie jest osobą, która jakoś szczególnie chroni swoją prywatność. Kiedy dowiedziała się, że zostanie mamą, niemal natychmiast podzieliła się ze swoimi fanami szczęśliwą nowiną. Przebieg ciąży postanowiła szczegółowo relacjonować na swoim Instagramie, dlatego niektórzy mogli odnieść wrażenie, że stan błogosławiony aktorki ciągnie się w nieskończoność.

Kilka miesięcy temu Agnieszka i jej mąż, Maciej Pela, wreszcie powitali na świecie wymarzoną córeczkę. Od tego momentu tancerka dzielnie łączy obowiązki mamy z promowaniem w sieci wszelkich produktów związanych z opieką nad niemowlakiem. Celebrytka zdążyła też odbyć sentymentalną podróż do Włoch z sześciotygodniową pociechą u boku.

Jeśli jednak ktoś przypadkiem nie jest na bieżąco z życiem prywatnym tancerki, nic straconego. Niedawno młoda mama postanowiła zrobić małe podsumowanie i podzielić się z fanami refleksjami na temat macierzyństwa. Z tej okazji zamieściła na swoim profilu obszerny wpis.

Ponieważ sporo Was tu w ostatnich tygodniach przybyło to chciałabym się trochę „przedstawić” i opowiedzieć Wam o sobie poprzez role, które pełnię w obecnym życiu...Te prywatne i te zawodowe - zaczęła Agnieszka.

Z dalszej części zwierzeń dowiadujemy się, jaką mamą jest celebrytka.

Mnie jako mamę znacie pewnie całkiem dobrze, ponieważ wrzucam teraz dużo treści nawiązujących do macierzyństwa - pisze celebrytka. Przyznaję, że zawsze marzyłam o założeniu rodziny, o dzieciach... Wiedziałam, że spełniając to marzenie będę szczęśliwa, ale nie sądziłam, że AŻ TAK. Bycie mamą to dla mnie rola priorytetowa. Czuję niewiarygodną siłę każdego dnia. I nawet gdy ledwo widzę na oczy, to chcę wstać i chcę pokazywać jej świat. Nawet gdy Malutka ma gorszy dzień, to chcę być pełna spokoju i być blisko niej, chcę tulić i zabierać wszystkie niepokoje - wyznaje.

Dalej tancerka dzieli się z fanami m.in. przemyśleniami dotyczącymi godzenia opieki nad córeczką z karierą zawodową.

_**Jeśli mam określić jaką mamą jestem, to wydaje mi się, że jestem mamą cierpliwą i spokojną, a przede wszystkim mamą pewną tego, co robi**_ - stwierdziła. Ta pewność wynika z zaufania swojej intuicji, a gdy czegoś nie wiem, to kierowania pytań pod właściwy adres. Jestem Mamą, która nie boi się wyzwań. Odbyliśmy z 6. tygodniową Emilką daleką podróż, a jeszcze wiele przed nami. Jestem też mamą pracującą - opowiada. Gdy jadę do pracy, choćby na krótko, to nie martwię się, ale tęsknię niemiłosiernie i wracam najszybciej jak tylko mogę. Myślami i tak krążę koło Emi - dodaje.

Aktorka podkreśla, że nawet w natłoku obowiązków potrafi zadbać o szczegóły, dopasowując idealną czapeczkę do stroju "bąbelka".

Jestem mamą zabieganą, ale myślę, że całkiem nieźle zorganizowaną. Jestem mamą, dla której ważne są szczegóły... Maciek Pela się ze mnie śmieje, że jadąc na weekend wzięłam 12 czapeczek, ale...wszystko musi zawsze do siebie pasować! Jestem mamą, której bardzo zależy na mądrym rozwoju, dlatego dużo czytam i dowiaduję się jak mogę zadbać o najlepszy start naszej córeczki - zaznacza.

Jak przystało na "instamatkę", Kaczorowska skrzętnie dokumentuje każdy moment z życia pociechy.

Jestem mamą uwielbiającą zdjęcia...strzelam jej fotki i kręcę filmiki prawie codziennie i borykam się z brakiem miejsca w telefonie. Będąc mamą, czuję, że dalej mogę wszystko, ta rola w żaden sposób mnie nie ogranicza, tylko nie robię wszystkiego, bo to JA decyduję na co chcę przeznaczać czas. Najważniejsze dla mnie jest być obok Emi, a całą resztę da się do tego dostosować. Jestem mamą zakochaną po uszy i zapatrzoną w swoją najśliczniejszą pod słońcem kruszynkę - dodała.

KOMENTARZE
(140)
Gość
5 miesięcy temu
Nie dam rady czytać jej wywodów, po prostu nie!
Gość
5 miesięcy temu
Rozumiem że kocha dziecko, ale ma już ostre odpieluchowe zapalenie mózgu. Ileż można..
Gość
5 miesięcy temu
Kręć filmiki, niech się dziecko z kamerą oswaja. Może nie będzie takim drewnem bez talentu jak Ty Bożencia.
Prawda
5 miesięcy temu
Jak się ma sporo kasiory,to można być mamą cierpliwą i spokojną,której jedynym problemem jest dobranie czapeczki do ubranka. Żadna zasługa.
gość
5 miesięcy temu
Gwiazda jednej roli
Najnowsze komentarze (140)
Eee
4 miesiące temu
Zazdrośnicy, a niech się dziewczyna cieszy
123
5 miesięcy temu
Na litość boską, ileż można. Kilka lat temu "Sexy mama" Cichopkowej, a teraz powtórka z rozrywki. Czym te dziewczyny zasłynęły, żeby nazywać się i je CELEBRYTKAMI. Lekarstwem na brak talentu jak widać jest powyginanie się na zdjęciach, wpuszczenie do sypialni, udzielenie kilku rad i mamy GWIAZDĘ. Churaaa...
Ewa
5 miesięcy temu
Coś mi się wydaje, że wybrane komentarze publikuje plotek ?
Ewa
5 miesięcy temu
Małym dzieckiem jest się bardzo krótko, rozumiem zachwyt młodej mamy fotografowanie i filmowanie.Teraz jest taka możliwość, kiedyś nie każdy miał kamerę czy aparat. Radość z posiadania potomstwa zwłaszcza pierwszego dziecka jest ogromna, przy następnych pociechach brak już czasu na celebrowanie takich chwil. Życzę dużo zdrowia Szczęśliwej Rodzince a czytelnikom wyrozumiałości.
5 miesięcy temu
Czerstwa
gość
5 miesięcy temu
Artykuł łajenko i żenuła.
Aneta
5 miesięcy temu
Płaszcz jesienny i sandałki... Gratuluję.
Vivi
5 miesięcy temu
12 czapeczek...... żeby pasowały..... Wyłączcie jej internety 😂
gość
5 miesięcy temu
Życzę szczęścia, dzidziuś to wielka radość.
Pliki
5 miesięcy temu
To wzruszające, że ona myśli, że kogokolwiek to obchodzi 🙂
Gość
5 miesięcy temu
Żenada już naprawdę nie macie o czym pisać????Dam radę za gratis -zamiast pisać takie bzdury zaklejcie to reklamą przynajmniej będzie więcej akcji.
Gość
5 miesięcy temu
Żebyś jej nie zastrzeliła!
Mon
5 miesięcy temu
Przykra dziewoja🥴 żal mi celebrytek które pieją nad latoroślą achy i ochy a wszystkie matki wiedza jaka jest rzeczywistość 🤮
gość
5 miesięcy temu
zachowaj te uwagi dla siebie i nie pouczaj nikogo najpierw od stołu odrośnij
...
Następna strona