Trwa ładowanie...
Przejdź na

TYLKO NA PUDELKU: Tomasz Kammel NIE POPROWADZI "Dance, Dance, Dance". Wiemy, kto go zastąpi!

233
Podziel się

Jak donosi nasz informator, nowego prowadzącego cechuje "młodzieńcza radość i spontaniczność". Domyślacie się, o kim mowa?

TYLKO NA PUDELKU: Tomasz Kammel NIE POPROWADZI "Dance, Dance, Dance". Wiemy, kto go zastąpi!
bDTNeYKZ

W ostatnich miesiącach w Telewizji Polskiej zaszły duże zmiany personalne. Najpierw z pracą pożegnała się Barbara Kurdej-Szatan, która współprowadziła z Tomaszem Kammelem program Dance, Dance, Dance oraz odcinki na żywo The Voice of Poland. W wokalnym talent show jej miejsce zajęła Marcelina Zawadzka.

Niedawno z kolei z Pytania na Śniadanie zwolniono Monikę Zamachowską. Na jej miejsce również od razu znaleziono następczynię.

bDTNeYLb

Po zwolnieniu Moniki spekulowano, że pozycja Tomka Kammela także może być zagrożona. Okazuje się, że coś jest na rzeczy.

Jak udało nam się dowiedzieć, Tomasz nie poprowadzi kolejnej edycji Dance, Dance, Dance. Zastąpi go Adam Zdrójkowski, któremu partnerować będzie nie kto inny, a znów Marcelina Zawadzka. Adam zdążył już sprawdzić się na planie The Voice of Poland, gdzie komentuje "Bitwy".

bDTNeYLh

Duet Zawadzka - Zdrójkowski w The Voice of Poland nie jest przypadkowy. Produkcja widzi w nich potencjał na parę prowadzących Dance, Dance, Dance. Oboje byli uczestnikami pierwszej edycji, więc z uczestników drugiej mogliby wydobyć o wiele więcej emocji. Dodatkowym atutem jest młodzieńcza radość i spontaniczność oraz ogromna sympatia widzów - mówi nasz informator związany z produkcją.

Wygląda na to, że władze TVP bardzo poważnie podeszły do stwierdzenia, że "skoro widownia jest coraz młodsza, to i prowadzący muszą być bardziej dynamiczni".

Myślicie, że to początek końca kariery Tomka Kammela w telewizji publicznej?

bDTNeYLi
bDTNeYLC
KOMENTARZE
(233)
Gość
rok temu
Nie ma lepszego prowadzącego w TVP niż Kammel
GOŚĆ
rok temu
SZKODA ZDROJEWSKI JEST BEZNADZIEJNY.
Widz
rok temu
Droga Marcelino na pewno nie brak Ci urody ale niestety w parze z rozumem nie idzie . Merytorycznie nagminnie nie jesteś przygotowana, do tego wydajesz się nie mieć pojęcia na wiele tematów i masz tendencje do przerywania rozmówcom . Z pewnością ubarwisz wiele pokazów mody bądź sesji zdjęciowych bo masz warunki ale jako prowadząca programy się nie sprawdzasz i z honorem powinnaś sama zrezygnować .
bDTNeYLD
Gość
rok temu
Tomek Kamel przebija wszystkich.
gosc
rok temu
Kammel świetnie nadaje się do prowadzenia programów rozrywkowych, ten dzieciak z Rodzinnki.pl jest przeciętny, to już lepszy byłby Musiał.
Najnowsze komentarze (233)
pewnie
rok temu
tacy jak on powinni płacić bykowe
emerytka
rok temu
NIE, NIE, NIE !!!
czarna
rok temu
Kiedy pnś prowadzi zawadzka nie oglądam , nie da się jej słuchać, działa na nerwy.
gość
rok temu
Do takiej gali powinni być wystawieni ci co pewnie stąpają po scenie a nie utykający nowicjusze Powtórzenie z rozrywki czyli z Pytania na śniadanie
gosc
rok temu
Kamel jest Wspanialym prowadzacym, WSZEDZIE,Marcelina to PORAZKA WSZEDZIE.Kto ja tak lansuje.Ludzie opamietajcie sie
gość
rok temu
Mysle,ze Tvn.powinno miec kursy przygotowawcze dla mlodej kadry.Uczyc dobrej dykcji ,emisji glosu ,Roznie bywa z tym mlodym narybkiem.Wole ogladac tych juz sprawdzonych.
gladiator
rok temu
kammel pelna profeska od lat
coffey
rok temu
Koniec Kammela ! Poszedł do RADIA ZET -AGORY nie pytając prezesa
bDTNeYLv
aaa
rok temu
A Adaś to w ogóle maturę ma ? Pytam się z czystej (nie)złośliwości. Ja ogólnie proponuje wywalić wszystkich doświadczonych dziennikarzy z tvp i zastąpić dziecięcymi gwiazdami z seriali tvp. Tak jest Julia Wróblewska jako profesjonalna prowadząca główne wydanie Wiadomości. Musiał jako prowadzący Randkę w Ciemno, a pies Alex prowadzący Panoramy.
gość
rok temu
W PNS umiejętności zamieniane są na młodsze sztuczne modelki nie mające w sobie tego coś tej prawdziwej duszy do prowadzenia programu U nowych to tylko u Sikory widać pasje
elutek
rok temu
kammel jest najlepszy inteligenty, pogodny, zartuje a Zdrojewski jest już wszedzie zaraz będzie w mojej lodówce
Lucyna
rok temu
Kammel to jeden z trzech najlepszych prowadzących w tvp, czaru, swobody na scenie uroku osobistego nie da się nauczyć, z to się po prostu ma a ten cały zdrójkowski to wygląd dzidziusia nadający się do telenowelek które oglądają babcie a nie do prowadzenia programów takiej rangi, położy program
kaja
rok temu
Kamel ostatnio zaprzyjaźnil sie z Radio Zet :-)
To co
rok temu
Spadnie do żydowskiej tvn, tam same odpady
...
Następna strona
bDTNeYLX