Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edyta Górniak wyjawia, że została okradziona przez Dariusza K. TYDZIEŃ PRZED ŚLUBEM: "Zostałam odcięta od swojego konta"

204
Podziel się

Diwa ponoć czuła, że nie powinna wychodzić za byłego męża. "Wiedziałam, że to małżeństwo to nie to".

Edyta Górniak wyjawia, że została okradziona przez Dariusza K. TYDZIEŃ PRZED ŚLUBEM: "Zostałam odcięta od swojego konta"
bDoaJkiJ

W ostatnim odcinku programu My Way, w którym Edyta Górniak odbywa kurs na prawo jazdy pod okiem profesjonalnych instruktorów, w końcu zaczęło się coś dziać. Po tym, jak producenci oświadczyli artyscte, że będzie musiała przejść symulację dachowania, diwa stanowczo odmówiła. Mimo wielu próśb nie wsiadła do obracającego się samochodu. Stresująca sytuacja sprawiła, że piosenkarka postanowiła uchylić rąbka tajemnicy i opowiedzieć widzom o traumatycznych kulisach ślubu z Dariuszem K., który odsiaduje aktualnie wyrok za potrącenie kobiety na pasach ze skutkiem śmiertelnym.

bDoaJkiL

Wiedziałam, że to małżeństwo to nie to, dzień przed ślubem... Niestety - zaczęła poruszona. Nawet poszłam do wróżki, bo myślałam, że to niemożliwe. Nie mówiąc, że mam wątpliwości, poprosiłam ją, żeby zobaczyła, czy jest może jakaś podpowiedź od mojej praprababci, może skontaktuje się ze mną przez karty. A wróżka mi powiedziała, żebym nie brała ślubu. Ani jutro, ani nigdy.

Niestety, na wycofanie się było już za późno.

Powiedziałam, że już tyle pieniędzy na to poszło - wyznała. Zasponsorowałam sobie i wszystkim takie piękne przyjęcie. Ale ona powtarzała, że nie ma dla mnie żadnej innej odpowiedzi. Jeżeli chcę to zrobić, to mam to zrobić, ale karty mówią "nie".

Gwiazda poszła o krok dalej i wyjawiła przed kamerami, że były mąż oszukał ją i zdefraudował jej pieniądze.

bDoaJkiR

_Tydzień przed ślubem dowiedziałam się, że zostałam okradziona przez byłego męża, ale nie mogłam w to uwierzyć. Dopiero jak zebrałam wszystkie dokumenty i miałam je w ręku dzień przed ślubem, to dopiero zrozumiałam, że to się dzieje naprawdę. Że zostałam wykorzystana finansowo. Straciłam prawa do swojej firmy, zostałam odcięta od swojego konta..._

47-latka z rozbrajającą szczerością stwierdziła, że została wykorzystana, ponieważ mimo wielu krzywd, które jej wyrządzono, wciąż ma "serce dziecka"

Myślałam, że to może zaniedbanie. Taka naiwna jestem. Wierzę, że ludzie z zasady są dobrzy. Czasem się pomylą, mają gorszy dzień, etap. Coś zepsują, ale ważne, żeby naprawili. Mam serce dziecka, choć jestem już kobietą po przejściach - dodała na koniec.

Zdziwieni?

bDoaJkiS
bDoaJkiT
bDoaJkjm
KOMENTARZE
(204)
Anna
rok temu
Kobito, serce dziecka?! Ty masz umysł dziecka. Zachowanie jak kilkuletniej, rozkapryszonej kilkulatki...ogarnij się i dorośnij, bo kora czołowa już dawno powinna u Ciebie dojrzeć...
Gość
rok temu
Do tego programu jeszcze ją w miarę lubiłam, ale po tym tragedia, cóż za okropna irytująca, wszystkich ustawiająca osoba!!!! I ciągle o tych swoich pieniądzach :moje moje i moje
Gość
rok temu
Jak można być taką osoba nierozgarnięta intelektualnie i umysłowo,ona powinna iść na terapię,bo szkoda kobiety,chyba,że ustawka na potrzeby,ale żeby się sprzedać
bDoaJkjn
obserwator
rok temu
okradł ,ale na ojca się nadawał..droga pani paranoja ,niedojrzałosć,osmieszenie
gość
rok temu
Czy ona dostanie zgodę od lekarza na prowadzenie samochodu?
Najnowsze komentarze (204)
Hdkk
rok temu
To się określa mianem niedorozwoju umysłowego. Lub parciem do lizania pierwszemu lepszemu.Oba przypadki nieuleczalne.
bbv
rok temu
A kto to jest co?
Michael J.
rok temu
Ludzie lubią "poszerzać"swoje zdolności na te partie ciała i mózgu,które nie zostały obdarzone zdolnościami, Górniak ma ładny głos, ale emocjonalnie i intelektualnie średnia statystyczna, głosem zaistniała i teraz myśli,że całe jej życie jest warte naszej uwagi, nie jest, nie oglądam programów, gdzie ona się pojawia, bo moje życie realne i emocjonalne jest bardziej fascynujące. Przy jej zachowaniu odczuwam żenadę,niesmak, zdziwienie,że przy takim infantylizmie da się funkcjonować w dorosłości. Gdybym miała ją uczyć jeździć,musiałaby mnie słuchać, a nie pouczać.
Uk boom
rok temu
Ale farmazony wychodzą z ust tej nawiedzone starej rozwudki...
gość
rok temu
nauka jazdy😂😂😂😂👽😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂😂
gość
rok temu
Nie wierzę.
gość
rok temu
Nie wiem dlaczego, ale ona mi przypomina Michael’a Jackson.
Neska
rok temu
Nie jestem w stanie oglądać tego programu bo to co ona mówi i jakim głosikiem z manierą jest ponad moje siły...
bDoaJkjf
gosc
rok temu
ona jest zaburzona psych,widac ze ma cos nie tak z glowa
Jeronimoo
rok temu
A może kasa poszła na wystawne wesele dla wszystkich...nikt nikogo nie okradł, tylko trzeba było zapłacić rachunki za całą imprezę...i pod wpływem zaufania było Kochanie zapłać za to i za tamto, masz tu kartę... a potem szok, bo nic na koncie nie zostało! Nie ma się co oszukiwać, każde przyjęcie weselne i ślub kosztują tysiące 😁 i stąd ta sytuacja.
Monia
rok temu
Tyle ludzi rani Pania. Ten program nie jest dla Pani. Niech Pani spiewa i nagrywa tak fajne kawalki jak kiedys.
Aha
rok temu
Ona ma cały czas jakiś kompleks, dla mnie powinna się leczyć.
gośćobi
rok temu
Skończ dziewczyno nikogo nie obchodzi co było kiedyś
gość
rok temu
Boże Drogi, okradł ją, co za zły człowiek.
...
Następna strona
bDoaJkjH