Trwa ładowanie...
Przejdź na

Majewski STRACIŁ 1,5 MILIONA widzów!

712
Podziel się

To już koniec? "Coś w nim pękło" - mówi współpracownik.

Majewski STRACIŁ 1,5 MILIONA widzów!
bCytRIrV

Oglądalność programu Szymon Majewski Show spadła w ciągu ostatniego roku o... półtora miliona widzów! Jeszcze rok temu było to 4,3 mln., dziś - tylko 2,84 mln. Aż dziwne, że załapał się jeszcze do wiosennej ramówki.

To prawdziwa klęska, chociaż zrozumiała, bo w końcu jak długo można oglądać to samo. Żenujący i nieśmieszny mini-serial z Małaszyńskim też raczej nie pomógł. Producenci i prowadzący zdają sobie sprawę z głównej słabości programu, jaką jest przewidywalność i szukają pomysłów, jak wbogacić formułę.

Co gorsza podobno sam Szymon ma odczucie, że jego czas minął. Stąd nieukrywane zaskoczenie, gdy okazało się, że został wyróżniony Telekamerą w kategorii osobowość w rozrywce.

bCytRIrX

_**Przy produkcji setnego odcinka coś w nim pękło**_ - mówi Na żywo osoba pracująca przy produkcji show. Pamiętam wtedy jak krzyknął, że teraz to możemy już się spakować i iść do domu. To był niby żart, ale było czuć w tym gorycz i rozczarowanie. On naprawdę jest przemęczony.

Osoby prywatnie związane z Szymonem wskazują na jeszcze inne przyczyny problemów: Dopadł go kryzys typowy dla czterdziestolatka. Jak każdy facet w tym wieki robi bilans życia i zastanawia się, czy rolę telewizynego trefnisia będzie grał aż do emerytury.

bCytRIsy
KOMENTARZE
(712)
gość
11 lat temu
SZYYYMUS! wroc do nas :((
gość
11 lat temu
to prawda jego czs minął,juz nie smieszy to co robi jest żenujące
gość
11 lat temu
Majewski jest cieniutki..............
bCytRIsz
gość
11 lat temu
Bardzo lubię Majewskiego i nie mogę doczekać się nowych odcinków!!
gość
11 lat temu
No to zrobi inny program, to naprawdę zabawny facet i ma pomysły. Tylko niech nikt nie porównuje go do tego Kuby wspomaganego narkotykami. Majewski jest naturalny , jak mozna wymagac, że kazdy peogram ma przyciągac az tylu widzów. przyciagają nowości
Najnowsze komentarze (712)
gość
11 lat temu
Niech idzie do normalnej pracy
gość
11 lat temu
booski;*
Nata.
11 lat temu
dla mnie jest zawsze śmieszny ;D i będzie ,za każdym razem jest się z czego pośmiać ;pXD
gość
11 lat temu
jest żałosny od kąd dostał swój program . Jak prowadził mamy cie to był super ... Teraz z tym ĄĘ to jest masakra żal na maxa
gość
11 lat temu
Boze!!!! on jest taki daremny!!Jak to ewidentnie widac jak doslownie na sile chce rozsmieszyc ludzi! Ma takie beznadziejne zarty,ze az szkoda pisac! Poprostu BEZNADZIEJA
gość
11 lat temu
podziekuj peszkowi i malszynskiemu- zenada
gość
11 lat temu
chyba się już dorobił
gość
11 lat temu
zmeczeni jestesmy ogladaniem tych samych kawalkow!
bCytRIsr
gość
11 lat temu
Bardzo go lubię - jest super gość.
gość
11 lat temu
Kiedy to policzyliście, przecież nowe programy Majewskiego rozpoczną się w marcu, a powtórki nie stanowia o oglądalności.
gość
11 lat temu
ącki wyglada jak wiekszosc naszych polityków ;)
gość
11 lat temu
Oglądałem jego program dopóki w Polsce rządziła Moherowa Koalicja. Jechał po nich aż miło było popatrzeć. Teraz już nie ma tematów.
gość
11 lat temu
ale telekamere dostał, wiec ludzie go lubią
gość
11 lat temu
niech zmieni swój wygląd, może to pomoże
...
Następna strona
bCytRIsT