Trwa ładowanie...
Przejdź na

Miley chce zamieszkać sama!

378
Podziel się:

Rodzice się nie zgadzają. Nie chcą, żeby skończyła jak Lindsay Lohan.

Miley chce zamieszkać sama!

Miley Cyrus, złote dziecko amerykańskiego show-biznesu, skończyła niedawno 16 lat. W związku z tym, czuje się już na tyle dorosła, by wyprowadzić się z rodzinnego domu i zamieszkać z koleżanką. Na szczęście jej marzenia póki co się nie spełnią. Rodzice zapowiedzieli, że do tego nie dopuszczą.

Rodzice Miley uważają, że ich córka dostała do tej pory już wystarczającą swobodę - mówi ich znajomy. Pełna wolność i niezależność byłaby dla niej w tej chwili bardzo niebezpieczna.

Młoda się jednak nie poddaje: Miley wie, że kiedy spyta o mieszkanie ponownie, rodzice zaregują łagodniej. Będzie pytać do tego czasu, aż zmiękczy ich całkowicie - zdradza znajomy. Jej największym marzeniem jest zamieszkać w swoim własnym domu przed osiemnastymi urodzinami.

Czy dopuszczą do tego, żeby skończyła jak Lindsay Lohan? Bo czym może się skończyć kupienie sobie pierwszego domu w Hollywood, w wieku 16 lat?

KOMENTARZE
(378)
Zaloguj się i zostań Championem Pudelka VIP
Pamiętaj, że po zalogowaniu nadal możesz
komentować ANONIMOWO 😎
Szansa na wyróżniony komentarz
Odznaka Championa
Kolorowy avatar
WYRÓŻNIONE
gość
17 lat temu
durna jest;p
gość
17 lat temu
CZĘSTOCHOWA !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
17 lat temu
ONI W ZASADZIE JUŻ NA TO POZWOLILI...
gość
17 lat temu
a ja nie ukrywam ,że chciałabym być nią
gość
17 lat temu
ta ona sama w domu hahahahha normalnie polewka przecież ona nawet zębów sama nie umie umyć. sprzątaczka jej pomaga
NAJNOWSZE KOMENTARZE (378)
gość
16 lat temu
moze by sie czegos nauczyla . chociaz nie to zawsze bedzie bezmuzgi bachor szracz-biznesu . xD
miley :*
16 lat temu
kocham ją ale jest jeszcze za młoda :*
gość
16 lat temu
gość Co ona takiego osiągnęła? bardzo duzo pieniedzy i wlasny dom;d
gość
16 lat temu
ludziue wy jej zazdrościcie bo same niemacie tego co ona barany
gość
16 lat temu
miley zamieszkaj z kolerzankiom jestes na tyle dorosla ze mozesz
Wielka fanka ...
16 lat temu
FAJNIE SIE UBIERA!!
gość
16 lat temu
taki dzieciuch kurde nie docenia dzieciństwa pólki mloda powinna wyluzowac ale już dla niej zapóżno wygląda na 30 lat... A i jeszcze jedno jest za biedna na nowe sponie bo te jej się ze starości podarły
gość
17 lat temu
pulu pulu z pedofilem
gość
17 lat temu
WOW
gość
17 lat temu
nie wyprowadzaj sie
gość
17 lat temu
DAjcie wszyscy jej spokuj...Zrobiła wam coś?Na wszystkich tematach o niej obrzucacie ją obelgami ale ona przecież wam nic nie zrobiła..Jestem fanką Miley trzy lata i wiem że czasem przegina ale i tak będę jej zawsze bronić..
myszunia09
17 lat temu
Hej Czemu mnie podrabiasz to ja jestem naprawde Miley Cyrus
gość
17 lat temu
Wzieła torebkę od louis vuitton i panoszy się jak nie wiadomo kto ale rodzice mają racje
gość
17 lat temu
mojaa < 3
...
Następna strona