Czwartek 12.03.2009

Chłopak Wałęsówny SIEDZIAŁ W WIĘZIENIU?!

Maria Wiktoria Wałęsa Antoni Chmielewski Edyta Herbuś Maciej Kawulski

Chłopak Wałęsówny SIEDZIAŁ W WIĘZIENIU?!Agencja My Photo

Jak pisaliśmy przedwczoraj, Maria Wiktoria Wałęsa ma nowego faceta. Jest nim kolega chłopaka Edyty Herbuś, Macieja "Tarzana" Kawulskiego - Antoni Chmielewski. Zastanawialiśmy się, jak na nową znajomość córki może zareagować były prezydent. Okazuje się, że jest znacznie gorzej niż myśleliśmy...

Jak donosi Fakt, wybranek Wałęsówny ma za sobą kryminalną przeszłość. Po dwukrotnym zwycięstwie w Konfrontacjach Sztuk Walki, nagle zawiesił swoją karierę i zniknął na całe dwa lata. W sporcie taki czas to całe wieki i ogromne ryzyko - można już nigdy nie wrócić. Tę dziwną decyzję tłumaczy problemami osobistymi:

Delikatnie mówąc, narozrabiałem - powiedział w jednym z wywiadów. To rzeczywiście bardzo delikatne określenie, gdyż według informacji, jakie zdobył Fakt, Chmielewski spędził ten czas w więzieniu (!!!), skazany za współudział w kradzieży z włamaniem, podczas której... zginął człowiek!

Z Chmielewskim Wałęsównę poznała jej przyjaciółka, Edyta Herbuś. Zapytana wprost o ten wstydliwy epizod w życia jej znajomego, odpowiada wymijająco:

Nie chcę tego w żaden sposób komentować. To są jego prywatne sprawy.

Jest to też chyba sprawa tego człowieka, który zginął... Ale pewnie się czepiamy.

Tabloid podkreśla, że Edyta nie wydawała się zaskoczona tym, że takie pytanie padło. Stąd można wnioskować, że miała świadomość, z kim swata swoją przyjaciółkę. Większość ludzi zareagowałoby zdziwieniem na pytanie, czy wśród ich znajomych są jacyś kryminaliści.
RN/FORUMRN/FORUMRN/FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (412)

Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 14.03.2009 13:11
dwa lachociągi to i dwa cwele
Odpowiedz
5 0
zgłoś
gość 14.03.2009 13:13
ta herbuś to wygląda na niezłą dziweczkę popytał bym o jej przeszłość
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.03.2009 15:16
Kawulski też siedzial, co prawda tylko w areszcie ale siedzal i ma kryminalną przeszłość
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.03.2009 15:56
jaki przyjdzie taki bedzie jak to w przysłowiu na co ma czekac starszawa dziewczyna chłop to chłop ......
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 14.03.2009 18:54
A kim jest Herbuś???? dziewczyna z "takiego" włśnie świata!!!! to nie żadna "lady". Zdziwieni? A Marczuk ? inna? ten sam swiatek!
Ładowanie komentarzy…