DODA broni żołnierzy oskarżonych o ludobójstwo!

1471
Podziel się

Napisała "apel do narodu". Nie przesadza?

DODA broni żołnierzy oskarżonych o ludobójstwo!

Jak już pisaliśmy, Doda ostatnio zapoznała się z żołnierzami oskarżonymi o dokonanie ludobójstwa w afgańskiej wiosce Nangar Khel. Teraz postanowiła oficjalnie wystąpić w ich obronie. Na swojej stronie zamieściła długi "apel do narodu". Wyjaśnia w nim ich trudną sytuację, wyraża swoje poparcie i krytykuje polską armię.

Apel do narodu!!! Jako obywatelka Rzeczpospolitej Polskiej wyrażam swoje oburzenie sytuacją, w jakiej znaleźli się żołnierze oskarżeni o popełnienie zbrodni w afgańskiej wiosce Nangar Khel.

Jestem przekonana, że żaden z nich nie pojechał na misję do Afganistanu z zamiarem zabicia niewinnych ludzi. Znam tych żołnierzy nie tylko z gazet i telewizji, ale miałam okazję osobiście poznać ich oraz całą prawdę. Żołnierze Ci, przepełnieni są odwagą i honorem jak mało kto, oddaliby życie za ojczyznę i drugiego człowieka. To dobrzy ludzie i świetni żołnierze! Wielokrotnie odznaczani za swoją służbę, nie tylko w kraju, ale i na innych misjach poza jego granicami. Jednym słowem Bohaterowie!

Uważam tą sytuację za wielką porażkę Wojska Polskiego oraz całej Polski, na którą z niedowierzaniem patrzą inne kraje stające murem za swoimi żołnierzami, nawet w najgorszych sytuacjach. Pytam Oficerów Wojska Polskiego gdzie jest ich oficerski honor? Dlaczego nie wspieracie swoich żołnierzy, nie pomagacie im w tak trudnych chwilach? Czy liczą się dla was tylko kolejne gwiazdy na pagonach i wysokie stołki w sztabach? To smutne, że tak nisko upadliście wypierając się swoich podopiecznych za cenę kolejnych awansów.

JAKI WZÓR DAJE MŁODYM LUDZIOM NASZ KRAJ, KTÓRY KARZE ŻOŁNIERZY ZA TO, ŻE WYKONUJĄ SWOJE OBOWIĄZKI??? MEDIA MÓWIĄ WIELOKROTNIE O UPADKU WARTOŚCI I MORALE W SPOŁECZEŃSTWIE - SAME ZAŚ, OPLUWAJĄ ŻOŁNIERZY I PISZĄ NIEPRAWDĘ.

Wojna to strach, czyhająca śmierć, niepewność, groza, łzy, ból, potworny stres ,rozrywająca tęsknota za rodziną... właśnie, rodziną... czy kiedykolwiek choć jedna z osób umartwiająca się nad losem kobiet i dzieci z Afganistanu zastanowiła się jak to jest, kiedy te same dzieci i kobiety z uśmiechem na twarzy "ubrane" w ładunki wybuchowe wysadzają jednostki naszych rodaków? Wątpię, bo po co? Lepiej udawać wielce moralnych i pełnych troski o byt obcych ludzi niż naszych rodaków!!!!!!!

Jak sądzicie, nie za ostro?

KOMENTARZE
(1471)
gość
11 lat temu
Pierwszy raz musze poprzec Dorotke. W adekwatnej sytuacji afganczycy dostali by medale. Ten swiat trzeba wytepic z arabuchow, albo oi, albo my.
gość
11 lat temu
P R A W D A !!!!!!!!!!! MA RACJĘ - JA MYŚLĘ TAK SAMO!!!!!
gość
11 lat temu
A ja sie wogole z tym nie zgadzam. Czy ona i WY uwazacie ze kazdy afganistanczyk to terrorysta? To tak jakby mowic ze wszyscy polacy to pijacy bo sie widzialo kilku pijany na ulicy. Tak zgadzam sie, moze i nie chcieli zabic tych niewinnych ludzi ale to nie zmienia faktu ze zabili. A my powinnismy sie troche otworzyc i przejrzec na oczy a przede wszystki przestac zyc stereotypami i tym co mowia nam media!
gość
11 lat temu
Popieram! niech odpowiedzialność ponosi ten kto wydał rozkaz, nie rozumiem tej nagonki na żołnierzy, nie powinni być wspierani a nie tak jak jest, czylikraj się na nich wypiął!
S!
11 lat temu
święta prawda!
Najnowsze komentarze (1471)
Meizitang Pas...
5 lata temu
Heya, some guy known as Blumenthal has put your current infographic and also published this in the website! We can't say for sure in the event this individual acquired authorization not really, therefore only moving the item coupled. Here is his or her link: [url= Pastillas[/url]
Kobe 9 Shoes
5 lata temu
These characteristics have been included as part of apple ipad Exactly why I won't obtain The apple company merchandise is caused by this major profitable clientele employs Flash about all his or her sites. I want to have the ability to work with Expensive on my desktops, mobile phones along with capsules. [url= 9 Shoes[/url]
gość
11 lat temu
Doda,w przeciwieństwie do wielu ludzi,jest osobą szczerą,która nie wstydzi się tego co mysli,i tego kim jest! Ludzie zarzucają jej że jest k***ą... sorry,ale ona nie p*****y się za kasę,żeby można było ją tak oceniać.
gość
11 lat temu
jest na liście żydów razem z JOLANTĄ RUTOWICZ,STECZKOWSKĄ, WOJEWÓDZKIM,MAJEWSKIM ITD . PO CO TO UKRYWASZ RABCZEWSKA?
gość
11 lat temu
;*******
gość
11 lat temu
Do ortodonty i leczyć grzybice!!!!!!
gość
11 lat temu
powinna teraz nosić aparat bo ma zły zgryz a wczesniej rodziców ze wsi nie było chyba na to stać.
gość
11 lat temu
mentarz Pseudonim:Dodaj komentarz
ErDeeF
11 lat temu
cóż głos to nie wszystko więc nie komentujcie
ErDeeF
11 lat temu
smiech na sali różowa wydymka
ErDeeF
11 lat temu
doda doda już śpiweali a ja bym nie chciał nawet loda
ErDeeF
11 lat temu
obie panie razem mmmmm
ErDeeF
11 lat temu
Ewa Farna % Monia Brodka rządzą h dodzie w pyska
Ania Barnaś
11 lat temu
no super laska z tej dody szkoda ze ja nie...:(
...
Następna strona