Trwa ładowanie...
Przejdź na

Sara May prowadzi "Wiadomości"! (WIDEO)

1118
Podziel się

Koniec świata?

Sara May prowadzi "Wiadomości"! (WIDEO)
bDnEshFN

Ambicje Sary May sięgają niestety o wiele dalej niż myślicie. Na swoim blogu pochwaliła się właśnie, że jutro zadebiutuje jako... prowadząca Wiadomości. Całe szczęście nie w TVP a w Superstacji, ale i tak jesteśmy zaniepokojeni.

Pocieszające jest wprawdzie to, że jutro wypada prima aprilis, ale zobaczcie wideo - ona faktycznie była w studio i to nagrała. To źle wróży.

bDnEshFP
bDnEshGq
KOMENTARZE
(1118)
gość
12 lat temu
KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????KTO TO JEST TA SARA MAJ???????????????????????????
gość
12 lat temu
kim ona w ogóle jest?!
gość
12 lat temu
Żeby się wylansować, najwyraźniej wystarczy być chamem, obrzucającym ludzi błotem... Smutne i przykre.
bDnEshGr
gość
12 lat temu
o Jezusie...
gość
12 lat temu
Tak dajcie jej kolejną reklamę!
Najnowsze komentarze (1118)
KRÓLOWA JEST ...
11 lat temu
S**A !! ;)) DODA RULEZ ! ; d
gość
11 lat temu
KIM ONA JEST???
gość
11 lat temu
kim jest sara may?
gość
11 lat temu
KIM ONA JEST??? TATA ZAPLACIŁ I NAGLE POJAWIŁA SIE Z NIKĄD?? BO NIGDY O NIEJ NIE SLYSZALAM!!
gość
11 lat temu
eeee a kto to ?
gość
12 lat temu
z tego co widzę nikt jej nie lubi, ludzie wręcz jej nie trawią. do tej grupy zaliczam się i ja. ;) sara may krytykuje wszystkich dookoła, potem sama robi to co wcześniej krytykowała. jest niekonsekwentna i uważa się za najmądrzejszą i najlepiej śpiewającą.
gość
12 lat temu
a co to za kobita skad sie wzieła kim jest nowa czy z odzysku
kość
12 lat temu
do dzis nie wiedzialem o jej istnieniu i bylo mi dobrze... a teraz...
bDnEshGj
gość
12 lat temu
znana z tego, ze... wrzuca na innych... koszmarna baba!
gość
12 lat temu
yy? czy to wczorajsze PRIMA APRILIS?!
gość
12 lat temu
Znowu ta i*****a. Chciałam jej wysłać linka z bardzo ostrą recenzją płyty do admin skasował mój wpis i zblokował IP. Ta kretynka kreuje się na taką odważną a w rzeczywistości do psychopatka i tchórz. Na blogu zablokowana jest możliwość komentarza. Żałosna i*****a. Naprawdę nie wiem po co i na co promują te beztalencie.
gość
12 lat temu
pasuje na prowadzącą wiadomości
gość
12 lat temu
nie mowcie ze jest brzydka :) Ja uwazam ze ładna zadbana kobietka ;) Co prawda jej wypowiedzi są żenujące, ale do wyglądu nie ma sie do czego doczepic :)
gość
12 lat temu
ma fryzure jak peruke
...
Następna strona
bDnEshGL