Wydaje rocznie... 10 milionów dolarów!

257
Podziel się

400 tysięcy na samą ochronę. Milion na Kevina!

Wydaje rocznie... 10 milionów dolarów!

Amerykańskie tabloidy dotarły do dokumentu wydanego przez kuratorów czuwających nad majątkiem Britney Spears. Pismo zawiera spis jej wszystkich wydatków z zeszłego roku, a konkretnie od lutego do grudnia 2008.

Najwięcej kosztuje ją jej były mąż. To chyba mało zaskakujące. Koszty związane z opłaceniem go i jego prawników sięgnęły aż miliona dolarów! Same koszty procesu, które musiała pokryć z własnej kieszeni, to 625 tysięcy, do tego dochodzą wydatki na synów w czasie, gdy nie przebywają ze swoją matką.

Britney nie oszczędza także na własnym bezpieczeństwie - na ochronę wydała aż 447 tysięcy dolarów! Półroczne utrzymanie willi to kolejne 50 tysięcy dolarów. Co ciekawe, na samo oświetlenie domu w święta wydała 3,4 tysiąca dolarów.

Taki styl życia to wielki ciężar, nawet dla kogoś tak zamożnego jak Britney. W sumie podczas niecałego roku wydała ona ponad 10 milionów dolarów! Dokładnie 10 milionów 116 tysięcy. Niestety, nie wiemy, ile w tym czasie zarobiła. Niewykluczone że znacznie mniej.

KOMENTARZE
(257)
gość
11 lat temu
Oj Britney na tego darmozjada harujesz:(
gość
11 lat temu
i mi placi co roku milion za to ze ją bzykam
gość
11 lat temu
udalo jej sie figurke odbudowac,ale co sie stalo z jej twarza???
gość
11 lat temu
PEWNIE ODBIŁA SOBIE NA TRASIE KONCERTOWEJ. ZAROBIŁA NA NIEJ OK. 40 MLN$ TO JĄ STAĆ
gość
11 lat temu
Nadal żyjemy takimi jak Brit,oceniamy jej krocze,załamania i wydatki i najważniejsze że jej współczujemy i rozumiemy,niestety u nas to jedynie afery majtkowo-plażowe i nasze siermiężne celebrytki w procesach o odszkodowanie ,zastanawiam się kiedy jakiś sędzia czy prokurator zaczną wprowadzać zasadę ,,światową,,jesteś osoba publiczną uważaj ,skończyłoby się cwaniactwo Górniak,Steczkowskiej,Kożuchowskiej ,Muchy,Skrzyneckiej a tabloidy też powinny bardziej być ofensywne i walczyć z tym zakłamaniem bo to ich pieniądze i czytelnicy,albo niech płacą agencją zagranicznym i wówczas plaże i spędy będą podchodzić pod miejsca publiczne ,może wówczas nasze fałszywe celebrytki będą zrozumiałe i popularne.
Najnowsze komentarze (257)
gość
10 lat temu
ona ma zaczepiaste wlosy!!!!!
gość
11 lat temu
Ludzie... ona sprzedała 90mln płyt... teraz pomnożyć należy to przez jakieś 25$, co daje jej tyle kasy, że ma do końca życia... doliczając trasy, reklamy, występy na różnych galach itd. Ciekawe jakie jej dzieci mają kieszonkowe... :D
gość
11 lat temu
N i e n a w i d z e tego Kevina on jest jak p*****t
gość
11 lat temu
chciałabym miec tyle kaski:>>;**
gość
11 lat temu
h u j e z was
gość
11 lat temu
To niech na mnie wyda ten jeden tylko marny milion dolarów...
17-01
11 lat temu
3,4 tysiąca USD na lampki choinkowe:) to grosze przy wydatkach jakie ponosi pan Janusz z Krosna. Nie wspomne o rodzinie z Tarnowa Rzeszowa i innych.
gość
11 lat temu
fajnie ma :_)
gość
11 lat temu
freddy krueger ladniejszy!
gość
11 lat temu
nigdy nie byla piekna kto ci takich glupot naopowiadal
gość
11 lat temu
no niezle... chcialabym przynajmniej 100tyś. dolarów dostać na pol roku... ;pp
gość
11 lat temu
nie przesadzajcie, ona przez tyle lat zbierała kasy że ma jej jak lodu, zreszta teraz wydała nową płyte i jest obecnie na trasie n koncertowej więc miliony znów wpływaja na konto. Powstał film dokumentalny o niej z apośrednictwem mtv i za to zarobiła 3,5 mln dolarów wiec o czym my tu mówimy. Niech każdy patrzy na swój portwel. Robi to na co ja stać.
gość
11 lat temu
eee tam laska jak każda inna tyle, że ma problemy a jest osoba publiczną znaną i bogatą.To trzeba o niej napisać. Ja równiez jej współczuje, jakis d***l ja wykorzystał, bo sam pewno miał za mały talent żeby zarabiac pieniądze:D:D:D
gość
11 lat temu
I co w związku z tym?
...
Następna strona