Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zarobi milion w rok!

352
Podziel się

Wygrał dzięki upadkowi Kammela.

Zarobi milion w rok!
bDeNiVcl

Największym beneficjentem bankowej wpadki Tomasza "Jacka Sparrowa" Kammela okazał się Maciej Kurzajewski. To właśnie on wyrasta na nowego ulubieńca i twarz telewizyjnej Dwójki. Jak oblicza Super Express, od jesieni do końca wakacji Kurzajewski zarobi okrągły milion złotych. Widocznie kryzysowe cięcia w państwowej telewizji jakoś go ominęły.

Nagła kariera prezentera sportowego rozpoczęła sie od roli prowadzącego show Gwiazdy tańczą na lodzie. Jak twierdzi tabloid, dostawał 18 tysięcy złotych za odcinek. Program został wprawdzie zdjęty z anteny po zakończeniu trzeciej edycji, ale Dwójka od razu zaopiekowała się swoim nowym pupilem i nie tylko dała mu program Pytanie na śniadanie, ale także pozwoliła mu wkręcić do niego żonę.

Ponieważ prowadzone przez Kurzajewskich odcinki są emitowane tylko raz w miesiącu, prezenter dostał jeszcze Kocham Cię, Polsko z wynagrodzeniem rzędu 15 tysięcy za odcinek. Otrzymał także propozycję prowadzenie festiwalu opolskiego za 20 tysięcy. Do tego dochodzą chałtury, z których wyciąga podobno około 12 tysięcy za wieczór. Przy tym natłoku zajęć nadal pozostaje prezenterem wiadomości sportowych i komentatorem skoków narciarskich.

bDeNiVcn

Sumując te wszystkie przychody, milion zarobiony w ciągu 12 miesięcy wydaje się rozsądną kalkulacją. I to przy założeniu, że Maciej prowadzi nie więcej niż 30 "kotletów" rocznie. A przecież może ich być znacznie więcej, każdy za dodatkowe 12 tysięcy.

Pomyślelibyście, że można aż tyle zarobić dzięki "Tańcowi na lodzie"?

bDeNiVct
bDeNiVcO
KOMENTARZE
(352)
gość
11 lat temu
Kurzajewski jest co najmniej dziwny.Nie lubię jego sposobu mówienia. Za mocno opuszcza szczękę w dół i zaciąga jak typowy gej. Nie zdziwiłabym sie , gdyby sie okazało , że faktycznie jest ukrytym gejem.
gość
11 lat temu
maciekkk
gość
11 lat temu
sympatyczny gość
bDeNiVcP
gość
11 lat temu
Lubię go ;)
gość
11 lat temu
kamel razem z Kasia do paki
Najnowsze komentarze (352)
gość
11 lat temu
Cala Telewizja jest zapchana p. Kurzajewskim az do przesady .Juz patrzec sie nie chce na tego debila!!
gość
11 lat temu
wlasnie sa pazerni
gość
11 lat temu
niech juz z niej nie wychodzi
gość
11 lat temu
nie znosze tej geby wezcie tego goscia schowajcie w najciemniejszej piwnicy
gość
11 lat temu
Nadęty bufo z natapirowanym włosiem na głowie. Myśli, że taki przystojniak. Nie ma jak zbytnio rozwinięte ego. Za rok wyleci z hukiem z TV. Nie takie gwiazdy wylatywały.
gość
11 lat temu
I dobrze niech zarabia :) ja go tam lubie
gość
11 lat temu
szkoda tylko, że ma taką brzydką żonę
gość
11 lat temu
Bez Tatiany to on prowadzić nie umie !!!!!
bDeNiVcH
mella
11 lat temu
jest fajny !!!!!!!!!!!!!!!!!!
mella
11 lat temu
jest fajny bardzo go lubie i jego zone fajnie prowadza program sa sympatyczni i nie sa chyba tacy pazerni jak kamel zycze im powodzenia
gość
11 lat temu
jak już wszedł na antenę to se korzysta hehehehe
gość
11 lat temu
Prawda jest taka, że jak spotkałam Maćka Kurzajewskiego na lotnisku w Monachium i poprosiłam o autograf, to napisał go z bardzo miłą i długą dedykacją, imienną i do tego jeszcze porozmawiał ze mną kilka minut. Widać było, że w Monachium czuł się swobodnie, na Okęciu już się peszył wzrokiem ciekawskich i wścibskich Polaków, ale widać, że popularność nie wpłynęła na jego trzeźwe spojrzenie na świat. Tego samego niestety nie można powiedzieć o większości "gwiazd" polskiego show-biznesu
gość
11 lat temu
uf,puf,buf,ff
gość
11 lat temu
od tylca
...
Następna strona
bDeNiVdj