Piątek 12.06.2009

Kraśko chciał sprzedać siostrę na targu!

Moniki Richardson Piotr Kraśko

Kraśko chciał sprzedać siostrę na targu!Agencja My Photo

Przyczyną, dla której Super Express wywleka tę historię jest chyba tylko nieustające zapotrzebowanie Moniki Richardson na promocję w tabloidach. A ponieważ show-biznes jest usiany jej bliskimi i dalszymi krewnymi, najwyraźniej postanowiła wykorzystać wszystkich.

Zaproszony do zabawy Piotr Kraśko podrzucił gazecie archiwalne zdjęcie z młodą Moniką i wspomina historię, która przydarzyła im się podczas wakacji w Nigerii:

Dziś Monika jest piękną kobietą, wtedy była bardzo ładną dziewczyną. Właściciel jednego ze straganów z elektroniką - a były to lata 80-te, kiedy u nas takich rzeczy nie było - stwierdził, że ona byłaby świetną reklamą dla jego stoiska. I dlatego bardzo chciał ją kupić. A że byłem starszym bratem, to byłem dla niego idealnym kandydatem do dobicia targu. Oferował mi wieżę stereo i dorzucał jeszcze stado krów. Byłem dosłownie o krok od dobicia tego targu, a ciężko było mi potem wycofać się z tej transakcji.

Richardson oczywiście także wypowiada się na ten temat:

On oferował za mnie nie wieżę stereo, ale magnetofon tzw. jamnika. Piotr był i jest na tyle szalony, że mógł mnie sprzedać. Kto wie, może to było jego młodzieńcze marzenie, żeby być biznesmenem i uczył się negocjacji. W porę odnaleźli się nasi rodzice i zabrali nas do domu.

Jamnika za Richardson? To nie byłby interes życia.

Agencja My Photo

Pardon.pl

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (551)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 11:10
to oni są rodzeństwem????
Też nie wiedziałam

Odpowiedz
0 0
zgłoś
karoll_p 13.06.2009 11:24
He he, dobry numer :)
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 12:19
Nie lubie takich ludzi, co to wywlekaja swoje brudy na swiatlo dzienne, za kilka dodoatkowych zlotowek na koncie bankowym....Fuuuujjjjj!
A jakie to brudy. po prostu anegdotę opowiedział i tyle...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 12:21
Jejku,to oni sa rodzenstwem ona taka ladna kobietka a on takie monstrum,pewnie urode odziedziczyl po listonoszu hahahahaha.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 13.06.2009 12:30
Oni są KUZYNAMI. Jest jej bratem, ale ciotecznym!!!
Ładowanie komentarzy…