Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wydała 1,5 miliona dolarów na dziecko!

230
Podziel się

Madonna przekupiła sąd, aby uzyskać prawo do adopcji.

Wydała 1,5 miliona dolarów na dziecko!
bDeyKGZN

Przez ostatnie kilka miesięcy Madonna walczyła o pozwolenie na adopcję 3-letniej Mercy James. Jeszcze w kwietniu sąd zadecydował, że piosenkarka nie nadaje się na matkę. Oburzona wyrokiem gwiazda od razu zapowiedziała apelację. Po licznych spotkaniach z przedstawicielami prawa w końcu uchylono wcześniejszą decyzję i dziewczynka już za kilka dni poleci do Stanów Zjednoczonych.

Oczywiście drogę do adopcji utorowały Madonnie liczne łapówki. Piosenkarka ani na chwilę się nie poddała i zaraz po decyzji sądu pierwszej instancji Mercy została zabrana z sierocińca. Dziewczynkę przeniesiono do luksusowego domu na przedmieściach stolicy Malawi, gdzie wynajęci opiekunowie uczyli ją języka angielskiego. Sierota została umieszczona również w prywatnej szkole podstawowej, gdzie w papierach widniała pod przybranym nazwiskiem.

Podczas gdy Mercy kosztowała normalnego życia, jej przyszła matka zajęła się przekonywaniem urzędników. Organizacja charytatywna Madonny w ciągu kilku ostatnich miesięcy wydała ponad 1,5 miliona dolarów w Malawi. Taka szczodrość zdecydowanie się opłaciła i już niebawem gwiazda zabierze dziewczynkę do swojego domu.

bDeyKGZP
bDeyKHaq
KOMENTARZE
(230)
gość
11 lat temu
Madonna zawsze miała w nosie, co o niej myślą. A rozgłosu jej nie brakuje, robi sobie prasę o wiele taniej. A w Malawi wydała 15 milionów, nie na łapówki, tylko np. na budowę szkół. Tylko tego zawistny k****n nie jest w stanie przełknąć.
gość
11 lat temu
A fuj! W*n mi z tymi łapami! I ja cię nie obrażam, po prostu mówię prawdę o twojej wstrętnej, zaściankowej duszyczce. Żebyś nie wiem jak się teraz kreowała na świętoszkę, jesteś, kim jesteś - wredną, moherową, zakłamaną p.indą.
gość
11 lat temu
Pudelek ty o**e wydala 13 Milionow!!!!! zle info masz stara babcia bedzie miala wnuka
bDeyKHar
gość
11 lat temu
Język, którym tu się posługuję, jest doskonale dopasowany do twojego poziomu, do twojej wrednej, moherowej, za.sr.aniutkiej duszyczki, co to nie ma żadnych wątpliwości co do motywów osoby, o której tyle wie, co wyczyta z pudelka. Żałosny, prymitywny, nadęty m***r z ciebie.
gość
11 lat temu
Taka s**a nawet dziecko może sobie kupić! skandal! Handel dzieckiem za pozwoleniem całego świata!
Najnowsze komentarze (230)
gość
11 lat temu
ale pomarszczona
gość
11 lat temu
Szkoda tylko,że księżniczka Mercy nie ma urody jak przystało na księżniczkę. Ale drobna chirurgia plastyczna załatwi sprawę. Będzie miała laleczki z diamentowymi oczkami i majteczki ze złotej przędzy i niech Madonna NIE ZAPOMNI ZAŁOŻYĆ JEDWABNYCH RĘKAWICZEK JAK BĘDZIE JA BRAĆ NA RĘCE,bo mała może odczuć niesmak i zemdlec.
gość
11 lat temu
Madonna nie wie nawet dokładnie,gdzie Polska leży,więc bądzmy dla niej mili. Przecież mamy powiedzenie gość w dom,Bóg w dom.
gość
11 lat temu
Pudelek ty o**e wydala 13 Milionow!!!!! zle info masz stara babcia bedzie miala wnuka
gość
11 lat temu
fuuuu jakie ona ma ręce
gość
11 lat temu
COŚ OKROPNEGO!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!JAKIE TO BRZYDACTWO. BLEEEEEEEEEEE.
gość
11 lat temu
oczywiście całuśnie.
gość
11 lat temu
Madonna to ja piszę się do twojej rodziny w charakterze Całuna Turyńskiego,chcesz? Możesz się mną okryć i będzie człuśnie :)
bDeyKHaj
gość
11 lat temu
Kolejna rozpieszczona gwiazdka! Wygląda, jak przeterminowany schabowy i jeszcze się na scenie pokazuje! I jeszcze w tym wieku dziecko bierze!
gość
11 lat temu
Jak dorośnie to będzie miała tyle miłości ile zapragnie i to w najlepszej oprawie. Ale Madonna pewnie sądzi,ze ona wyjdzie za Dawida i jako dorosłe już osoby wrócą do Afryki,by głosić chwałę Madonny cudownej świętej niewiasty zawsze dziewicy.
gość
11 lat temu
Madonna to narkomanka,cała Ameryka o tym wie. A ty co z chu*a się zerwałeś?
gość
11 lat temu
Jaka brzydka kobieta.
gość
11 lat temu
No i dobrze w końcu się udało. Dziecko wychowa się w dobrych warunkach zamiast klepać bidę w Afryce. Madonna jesteś moją idolką!!! :*
gość
11 lat temu
Malawi robi krzywdę swoim obywatelom. Jeśli uważało, że Madonna nie nadaje się na matkę i dla "dobra dziecka" pozostawiło je w sierocińcu, nie powinno potem być takiej sytuacji, że przy takich samych warunkach sprzedaje dziecko za pieniądze. Stąd wniosek, że Malawi handluje ludźmi jak niewolnikami. Smutna prawda. Osobiście uważam, że Madonna będzie dobrą matką dla Mercy, ale brzydzi mne malawijski handel ludźmi.
...
Następna strona
bDeyKHaL