Trwa ładowanie...
Przejdź na

Łapicka była wcześniej z... 50-latkiem!

1371
Podziel się

Jej poprzedni partner był myśliwym.

Łapicka była wcześniej z... 50-latkiem!
bDgzNWgl

25-letnia Kamila Łapicka, świeżo upieczona żona Andrzeja Łapickiego, musiała się liczyć z tym, jak duże zainteresowanie wzbudzi jej ślub z 85-latkiem. Takich związków ze świecą szukać nawet na Zachodzie, gdzie istnieje stosunkowo większa niż u nas swoboda obyczajów. Małżeństwo dziewczyny z facetem, który mógłby być jej dziadkiem - to już dość oryginalne. Ale pradziadkiem?

Odpowiedzi na pytania nurtujące wszystkich postanowił poszukać Fakt. W tym celu przepytał byłych wykładowców oraz kolegów z uczelni Kamili.

Przy okazji wyszło na jaw, że Łapicki to nie pierwszy starszy mężczyzna w jej życiu. Zanim zakochała się w sędziwym wykładowcy była związana z ponad 50-letnim myśliwym. Lubiła towarzyszyć mu podczas polowań.

bDgzNWgn

Znajomi Kamili wspominają, że nigdy nie przepadała ona za towarzystwem rówieśników: Koledzy i koleżanki twierdzą, że nie było za dużo okazji do wspólnych rozmów. Kamila nie uczestniczyła w życiu studentów. Imprezy, wygłupy – tak niepoważne zajęcia w ogóle jej nie interesowały. Za to zdecydowanie się ożywiała, gdy pojawiał się temat Andrzeja Łapickiego - pisze tabloid.

Bardzo sumienna studentka, która zawsze oddawała prace na czas - dodaje jej były wykładowca, pan Janusz Majcherek. Bez problemu dostała się też do grona redakcyjnego miesięcznika "Teatr".

To właśnie dzięki tej pracy, w zeszłym roku poznała Łapickiego, swojego idola i aktualnego męża. Cóż, przynajmniej może być spokojna o jego ewentualne skoki w bok.

Prawda?

bDgzNWgt
bDgzNWgO
KOMENTARZE
(1371)
gość
11 lat temu
nooo... sliczna para xd;D
gość
11 lat temu
Widac dziewczyna lubi suszone śliwki i już :D
gość Chicago
11 lat temu
Kamilo i Andrzeju duzo lat w szczesciu
bDgzNWgP
gość
11 lat temu
z nią jest coś nie tak, to jakiś poważniejszy problem psychiczny, każdy nowy szczegół to potwierdza
gość Chicago
11 lat temu
Najnowsze komentarze (1371)
gość
11 lat temu
ciekawe jak się bzykają. on chyba może jej tylko minetę zrobić a ona mu wylizać rowa. chyba że obciąga galaretowatą fujarę
gość
11 lat temu
nie wierzę że on się jej podoba o.O
Kamiiiiiii
11 lat temu
widocznie ten ów 50-latek był za biedny..
gość
11 lat temu
ktoś będzie musiał zmieniać pampersy dziadydze,a ona nadaje się do tego idealnie
gość
11 lat temu
ja też lubie starszych ale nie do przesady!!!!! co ona ma z niego za pożytek?? I wogóle ubiera się jak stara baba... Ale różnicę wieku i tak widać :D
gość
11 lat temu
Boże tragedia przeciez on mógłby byc jej dziadkiem.....szok moze to choroba???
gość
11 lat temu
Dużo lat w szczęściu!!!!To oni już razem nie pożyją, dziadek stoi nad grobem.Jeden niby sex i zawał gwarantowany a młoda wdówka będzie szukać następnego pruchna z kasą!!Naiwny gościu z dziadziusia!
gość-owa
11 lat temu
sumienna, powazna, stateczna ale przedewszystkim GERIATOFILKA
bDgzNWgH
zboko
11 lat temu
a jak sobie wkłada to po palcu .i to z wiagrą
gość
11 lat temu
ona jest niedorozwinieta ale temu staremu ryplowi tez sie na łeb rzucilo-fu pewnie mu kiełbacha zwisa tak że ohydaaaa
gość
11 lat temu
skąd on wytrzasnął tę marynarke??!!!
gość
11 lat temu
GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA GERONTOFILIA
gość
11 lat temu
przecież to nekrofilia normalnie
gość
11 lat temu
A CO? LEŻĄ W OSOBNYCH ŁÓŻKACH POD RÓŻNYMI KOŁDRAMI?? a ona mu przynosi ciepłe mleko i buzi w czółko na dobranoc... ;P Jakoś nie chce mi się wierzyć, Facet może i z poprzedniej, kulturalniejszej epoki, ale to jednak FACET - gąska może za piękna nie jest, ale młode ciałko zawsze wygląda apetycznie, a któż inny ma go prawo schrupać jak legalny mąż??
...
Następna strona
bDgzNWhj