Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mama Dody: "Nigdy jej nie krytykowaliśmy!"

0
Podziel się

I oto efekty.

Mama Dody: "Nigdy jej nie krytykowaliśmy!"
bCHufMzp

Rodzice Dody w wywiadach zawsze zgodnie twierdzą, że od początku przeczuwali w córce wielki talent i robili, co tylko mogli, by wzmocnić w niej i tak silne poczucie własnej wartości. Po latach można stwierdzić, że naprawdę im się udało.

Nie wolno krytykować. Nigdy! - mówi twardo matka Dody Wanda Rabczewska cytowana przez Na żywo. Zawsze trzeba dziecko chwalić. Wzmacniać jego poczucie wartości. Trzeba było szlifować ten diament.

Dorotka zawsze była żywiołowa - opowiada Paweł Rabczewski. Jak miała 3-4 latka często zawiązywałem jej na rączce tasiemkę, a koniec trzymałem w dłoni. Pewnego dnia tasiemkę przecięła szkiełkiem i wybiegła na ulicę. Dogoniłem ją i pochwaliłem: ślicznie biegłaś. Nigdy na nią nie krzyknąłem.

bCHufMzr

Jak twierdzi tabloid nawet słuchając bluzgów Dody w reality show Bar, rodzice w pełni ją usprawiedliwiali. Że musi wyrazić emocje. Byli także zachwyceni jej rozbieraną sesją. Bo ma takie piękne ciało.

I dziś śmieją się z tych, którzy twierdzą, że ich przebojowa jedynaczka to socjopatka, ofiara bezstresowego wychowania - pisze Na żywo. Że wyjęta spod klosza rodziców reaguje agresją na najmniejszą krytykę jak podczas słynnych awantur z Górniak, Steczkowską, Saletą.

Czy warto wychowywać dzieci zupełnie "bezstresowo"? Odpowiedź na to pytanie pozostawiamy Wam.

bCHufMzx
bCHufMzS
KOMENTARZE
(0)
bCHufMAn