Trwa ładowanie...
Przejdź na

Najsłynniejszy ojciec USA ma kochankę!

744
Podziel się

Jon Gosselin porzucił żonę i ósemkę dzieci!

Najsłynniejszy ojciec USA ma kochankę!
bDglfYQB

Jeśli ktoś myśli, że najsłynniejszą amerykańską rodziną jest Angelina Jolie i Brad Pitt, najwyraźniej nie słyszał o małżeństwie Gosselinów. Czemu zawdzięczają sławę? Kate i Jon chętnie sprzedają nie tylko swoją prywatność, ale także własne dzieci. Ponieważ przez długi czas para nie mogła doczekać się potomka zdecydowali się na sztuczne zapłodnienie. W jego efekcie rok później na świat przyszły bliźniaczki - Mady i Cara. Niebawem Gosselinowie zapragnęli jeszcze jednego dziecka. I znowu zdecydowali się na leczenie, którego rezultaty przerosły ich wszelkie oczekiwania. Kate oczekiwała sześcioraczków.

W 2004 roku rodzina powiększyła się o trzy dziewczynki i trzech chłopców. Kate zrezygnowała z pracy pielęgniarki, aby poświęcić się opiece nad szóstką maleństw. Utrzymanie gromadki spadło na Jona. Przetrwali dzięki pomocy przyjaciół oraz ludzi dobrej woli. Wszystko zmieniło się, gdy napisały o nich lokalne media. Historią licznej rodziny zainteresowała się telewizja i tak w 2007 roku ich codzienne życie stało się kanwą reality show.

Niestety wraz z telewizyjną sławą przyszły również poważne problemy w pozornie szczęśliwym małżeństwie. Pod koniec czerwca gruchnęła wieść o separacji *Gosselinów. Ojciec ośmiorga maluchów uznał, że jednak *nie chce do końca życia opiekować się tak liczną rodziną i woli cieszyć się wolnością. Dodatkowo zamęczona ciążami i opieką nad niemowlakami Kate przestała podobać się Jonowi, który naglę poczuł się jak gwiazdor.

bDglfYQD

In Touch Weekly informuje, że Jon podczas romantycznego wypadu do St.Tropez oświadczył się swojej 22-letniej kochance, niejakiej Hailey Glassman. Zaręczynom towarzyszył diamentowy pierścionek wart 180 tysięcy dolarów. Podobno zakochani zaplanowali już ślub w Las Vegas. Tym czasem Kate Gosselin została sama z ósemką dzieci na wychowaniu… Takich facetów powinno się sterylizować.

bDglfYQJ
bDglfYRe
KOMENTARZE
(744)
gość
11 lat temu
O lol CO za s****a zniego
gość
11 lat temu
ALE F**T !
gość
10 lat temu
AMELIA BOSS ;**
bDglfYRf
gość
8 lat temu
AMelia Hehe
gość
11 lat temu
jakoś pudel nie nadąża z newsami, otóż trza było oglądać reality show z ich udziałem i zobaczyć jak mama traktuje tatusia, jak śmiecia, a w ogóle dostali za ten program grube miliony więc Kate żadna krzywda się nie stanie,
Najnowsze komentarze (744)
a cheap jerse...
3 lata temu
a cheap jersseys knock off ssports jerseys
gość
4 lata temu
amcia
gość
6 lat temu
Ami
gość
7 lat temu
Ja prdl co za d*pek
gość
8 lat temu
AMelia Hehe
gość
8 lat temu
Boże jaki dziwkarz ! Zdradzał matkę swoich dzieci ze szmatami i jeszcze ma czelność zabiegać o dzieci !? What The F**k >>
zbulwestrowan...
8 lat temu
jeju facet poczuł że paparazzi go śledzą i chciał rozgłosu. zostawił kobietę, swoją żonę z ósemką dzieci i myśli że jest OK ?! a teraz zabawia się w najlepsze i oświadcza swojej kochance ! co za ch*j ! lubiłam oglądać ten program, żal mi jedynie dzieci że mają takiego ojca ch*ja spod monopolowego który zostawia rodzinę i jego byłej żony. P.S Te kolczyki w uszach wyglądają pedalsko .
weexyoca
9 lat temu
r6nxbL <a href=" [url= [link=
bDglfYQX
gość
9 lat temu
biedne dzieci :/
gość
9 lat temu
burak z niego i tyle szkoda gadac
gość
10 lat temu
Wedle mnie Jonowi urwać łeb i w szyje nasrać, taki z niego ojciec, a Ty matko martw się sama!!!
gość
10 lat temu
co za ćwok a ta kochanka też!!!!!!!
gość
10 lat temu
wogóle sie dziwie że taka laska jak kete mogła mieć coś wspólnego z tym burakiem
gość
10 lat temu
no pewnie że leci na kase... a on pewnie też zostawił by kete wcześniej ale musiał się pokazać w tv żeby teraz dorabiać się na krzywdzie swoich dzieci... no kete oczywiście. Denerwują mnie ludzie którzy bronią tego dupka bez resztek godności... ale widocznie u nas także trafiają się tacy ludzie jak ten gnojek który zostawił tą zaczepistą gromatkę....
...
Następna strona
bDglfYRz