Trwa ładowanie...
Przejdź na

Edzia wyrwała kasę! 23 TYSIĄCE TYGODNIOWO!

450
Podziel się

Co za strata pieniędzy...

Edzia wyrwała kasę! 23 TYSIĄCE TYGODNIOWO!
bDJPxqth

Udało się. Edyta Górniak wyżebrała w końcu w Polsacie podwyżkę, o która zabiegała od tygodni. Musiała wprawdzie odpuścić 2 tysiące, bo żądała o 25 tysięcy za odcinek a dostała "tylko" 23, ale to i tak nieźle. Fakt donosi, że jedynie 8 tysięcy dzieli ją od wymarzonej stawki 100 tysięcy złotych miesięcznie.

Okazuje się, że Górniak jest twardą negocjatorką i niejeden mógłby się od niej uczyć - pisze tabloid. Oczywiście nikt nie wyobrażał sobie nawet, że Edyty może zabraknąć w jurorskim fotelu. Zaczęły się ostre negocjacje i namowy. Ale nawet gdy w pewnym momencie gwieździe zaproponowano kolejne 2 tysiące złotych podwyżki, nie potwierdziła do końca, że wystąpi. Dlatego niedawno znów zaczęto rozmowy i Górniak dostała obietnicę kolejnej podwyżki – tym razem około 1,5 tysiąca złotych. Czy to w końcu skusi gwiazdę estrady i zostanie w śpiewającym show?

Nie wiadomo na razie, ile łez popłynęło w trakcie tych negocjacji. Ale sprawa jest rozwojowa, gdyż Górniak nie podjęła jeszcze ostatecznej decyzji, czy taka suma ją zadowala.

bDJPxqtj

Naprawdę dziwne, że telewizje taką lekką ręką wyrzucają pieniądze w błoto. Jest tu ktoś, kto naprawdę chce ją tam oglądać?

bDJPxqtK
KOMENTARZE
(450)
Lewciu3
11 lat temu
Edytka Gorniak''jak znów będzie występować : O ,piekny bedzie program ,i wielu ludzi bedzie bić brawa ,szkoda że ja bede daleko
gość
12 lat temu
Jaki paszkwil hahahah xd
gość
12 lat temu
Ja nie chce jej ogladac w JOŚ. Nienawidze jej
bDJPxqtL
gość
12 lat temu
Fuuuuuuuuuuuuuuu ! EDZIA ! ALE TY BRZYDKA !
gość
12 lat temu
jaaa jaka ona pomaranczowa hahaha!!!!! żenada
gość
12 lat temu
zazdroszcze
gość
12 lat temu
Ja nie chcę ogladać jej wygłupów, napewno nie będę tego programu oglądać,nie macie mądrzejszych, że tak nisko spadancie ,jeszcze tyle pieniędzy jej płacicie, ktos tu na głowe upadł w takim kryzysie
gość
12 lat temu
ona znowu w programie, a ja myślałam, że pojedzie z taborem i będzie wróżyła z kart.
gość
12 lat temu
czy wyżebrała, czy wypłakała, durny ten kto jej ją dał, bo dla mnie ona nie jest warta 10 zł za odcinek. Swoimi wygłupami tylko ludzi denerwuje i ma czelność jeszcze żądać takiej kwoty. Oszalała i ci którzy jej dadzą takie pieniądze.
KASIA CICHOPE...
12 lat temu
EDYTA NIE WYCHODŻ Z DOMU BO BĘDĄ SIE Z CIEBIE ŚMIALI
gość
12 lat temu
Jakaż ona szpetna. Ta baba jest lekko stuknięta. To oczywiste.
gość
12 lat temu
ja tam ja lubie :) a Wy sie jak zwykle wszystkiego czepiacie ;P
gość
12 lat temu
za g*****e ani grosza
bDJPxqtD
gość
12 lat temu
dostają tyle kasy,a potem im wali!!!!!!
...
Następna strona
bDJPxquf