Niedziela 09.08.2009

Edyta Bartosiewicz w depresji?

Edyta Bartosiewicz

Edyta Bartosiewicz w depresji?

Przy okazji wakacyjnego maratonu festiwalu corocznie pada nazwisko Edyty Bartosiewicz jako wielkiej nieobecnej. Piosenkarka od trzech lat żyje zupełnie poza show-biznesem. Może sobie na to pozwolić, gdyż rozsądnie zainwestowała zarobione na muzyce pieniądze i nie ma presji finansowej, żeby wrócić na scenę.

Najbardziej prawdopodobna wersja głosi, że Bartosiewicz wpadła w depresję po śmierci swojego długoletniego przyjaciela i menedżera Jacka Nowakowskiego.

Miał 34 lata - mówi znajoma piosenkarki Życiu na gorąco. Był nie tylko przyjacielem Edyty, ale w wielu kwestiach załatwiał za nią wszystko. Znał jej kruchość i wiedział, jak chronić przed sytuacjami, które doprowadzały ją do płaczu. Edyta już wcześniej rzadko pokazywała się na salonach, ale po śmierci Jacka zupełnie zamknęła się w sobie. Uznała, że świat taki jaki jest wokół niej, jest dla niej niezrozumiały. Trudno będzie ją przekonać do powrotu.

Udało się tylko Tomaszowi Stańce i Krzysztofowi Krawczykowi, z którym nagrała duet, a nawet zgodziła się na wspólny występ na ubiegłorocznym Top Trendy.

Dla nas był to zaszczyt, że mimo tego, że ograniczyła swoje występy publiczne, zdecydowała się jednak zaśpiewać w Krzysztofem - mówi jego menedżer Krzysztof Kosmala.

Krawczyk ciągle ma nadzieję, że Bartosiewicz wróci, by powtórzyć sukces piosenki Trudno tak. Na razie jednak nic tego nie potwierdza.

Agencja FORUM

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (408)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 20:52
Świetna babka! Jeszcze nam pokaze na co Ją stać! Czekamy ze zniecierpliwieniem!!!! Powodzenia Pani Edyto!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 20:57
Powinna wrocic!!!! Jest wspaniala artystka...ARTYSTKA. Piosenki w jej wykoananiu maja jakis sens. Jest wyjatkowa i niepoetarzalna. Czekamy na jej szybki powrot.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 20:57
choroba która odbiera chęć wyleczenia,no i nawracalna,sama z tym walczę 11 lat,trzymaj się Edyta
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:01
edziu wróć!
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 09.08.2009 21:03
dżeni... mam na imie dżeni! może to coś zmieni!
Ładowanie komentarzy…