Sobota 15.08.2009

Clooney na zdjęciach z nagą 13-latką!

George Clonney

Clooney na zdjęciach z nagą 13-latką!Agencja My Photo

Hollywoodzkie gwiazdy coraz częściej wypowiadają wojnę napastującymi ich paparazzi. Bardzo możliwe, że wkrótce dołączy do nich George Clooney. Aktor zapowiedział, że pozwie fotoreportera, który wdrapał się na płot otaczający włoską posiadłość gwiazdora. Sławny kobieciarz jest bardzo wzburzony zajściem i już wynajął jednego z najlepszych prawników. Zapowiedział, że nie będzie szczędził wydatków i zrobi wszystko, aby zdjęcia zostały skonfiskowane, a fotoreporter ukarany.

Nerwowa reakcja Clooneya to przede wszystkim reakcja obronna. Aktor przestraszył się poważnych oskarżeń. Na zrobionych przez paparazzi zdjęciach widać bowiem nie tylko gwiazdora migdalącego się z Elisabettą Canalis. W tle można dostrzec nagą 13-latkę!

Pozywam dwa magazyny i fotoreportera, który zrobił te zdjęcia – pisze Clooney. We Włoszech wchodzenie na czyjś płot i robienie zdjęć aparatem o przedłużonym obiektywie jest nielegalne. Jednak to nie jest główny powód, dla którego będę walczył w sądzie. W gazecie ukazały się zdjęcia nagiej 13-latki, która w tym czasie przebywała w mojej willi i była w trakcie zakładania kostiumu kąpielowego.

Nie wiadomo na pewno, kim była nastolatka, ale prawdopodobnie chodzi o młodszą kuzynkę Elisabetty. Pewnie cieszyła się, że pozna wielkiego gwiazdora. Szkoda, że taka przygoda zamieniła się w koszmar.

Agencja My PhotoAgencja My Photo

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (341)

Odpowiedz
0 0
zgłoś
Short Leash 15.08.2009 09:15
I ma rację. Powinien jeszcze Pudla podac do sądu za tytuł , który sugeruje, ze Cloonej uprawia seks z nieletnią, a są sposoby aby się o tym dowiedział.
Dokladnie! Ale czego chcesz?Poziom Pudla to poziom Rabczewskiej, wiec jak juz pisza o kims z nieco wyzszej polki, to wlasnie takie halo im wychodzi.
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:18
gdzie mozna znalezc to zdjecie? napiszcie...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:21
żydek - pedofil !
A myślałem że to gey !
Odpowiedz
0 0
zgłoś
Łoś Supergość 15.08.2009 09:24
Elisabetta jest boska...
Odpowiedz
0 0
zgłoś
gość 15.08.2009 09:31
Od kiedy to kostium kapielowy zaklada sie w miejscu publicznym? Od tego sa przebieralnie i toalety. Glupie tlumaczenie. pedofil i erotoman. I gdzie byli rodzice gowniary, ktora paraduje z golym tylkiem przy ludziach?!
czyli sadzisz ze mieszkanie to miejsce publiczne ? gratuluje
Ładowanie komentarzy…