Trwa ładowanie...
Przejdź na

Ojciec mordercy z reality show: "Mój syn był niewinny!"

241
Podziel się

"Media od początku były przeciwko niemu. A on po prostu nie wytrzymał tej presji." I poćwiartował dziewczynę...

Ojciec mordercy z reality show: "Mój syn był niewinny!"
bDIDMlFh

Brutalne morderstwo modelki Playboya, o którym niedawno na bieżąco informowaliśmy, wstrząsnęło mediami w USA. Uczestnik reality show, Ryan Jenkins, w ataku zazdrości udusił swoją byłą żonę, Jasmine Fiore. Potem poćwiartował jej ciało, spakował do walizki podróżnej i wyrzucił na śmietnik. Przez kilka dni ukrywał się przed pościgiem policji w rodzinnej Kanadzie. Po 4 dniach poszukiwań znaleziono ciało Ryana, który popełnił samobójstwo.

Ojciec mordercy wystosował do miejscowej prasy list w obronie syna. Nie tylko twierdzi, że Jenkins jest niewinny, ale oskarża media o śmierć swojego dziecka.

Wrócili razem z San Diego w piątek wieczorem. Potem Jasmine wyszła z ich mieszkania, twierdząc, że ma sprawy do załatwienia i już nie wróciła - relacjonuje ojciec. Wtedy Ryan powiadomił policję o jej zniknięciu. Następnego dnia zadzwonił do swojej matki, żeby jej się wyżalić, na co ona poradziła mu spakować swoje rzeczy i przyjechać do Kanady. Ponieważ Jasmine nie dawała znaku życia, był bardzo zaniepokojony jej losem.

bDIDMlFj

Według ojca, Jenkins był w stałym kontakcie telefonicznym z policją, którą informował o swoich zamiarach. O zamordowanej Fiore dowiedział się od ojca:

Jak tylko usłyszałem o tym w telewizji, zadzwoniłem do syna, który był w drodze do matki. Nie mógł uwierzyć w jej śmierć. Płakał i był w szoku. Być może z tego powodu postanowił dotrzeć do swojej rodziny w Vancouver łodzią. Obawiał się, że wszystkie podejrzenia padną na niego - kontynuuje ojciec Ryana Jenkinsa. Wtedy ostatni raz go słyszałem. Udało mi się dowiedzieć, że w Vancouver spotkał się ze swoim adwokatem, który doradził mu oddanie się w ręce policji. Ale Ryan nagle przepadł bez śladu. Prawdopodobnie wystraszył się medialnej nagonki.

Wierzę w to, że mój syn był niewinny, a trzy ostatnie dni swojego życia spędził samotnie w hotelu, śledząc doniesienia na temat morderstwa. Media od początku były przeciwko niemu. Dziennikarze skazali go na śmierć. On po prostu nie wytrzymał tej presji.

bDIDMlFp
bDIDMlFK
KOMENTARZE
(241)
gość
11 lat temu
prze koles!!! sLIczna ta jego panna byla.... zabilabym go
mISIo czEKOla...
11 lat temu
OOO ŻAL...
gość
11 lat temu
Tylko, że facet miał już nieciekawą przeszłość. Damski bokser
bDIDMlFL
Hetaria
11 lat temu
Kanada?Co to za kraj?
gość
11 lat temu
tylko amerykanie moga w cos takiego uwierzyc. ukochana zona zaginela a on zeby sie odstresowac spakowal manele i pojechal do kanady. LOOOL
gość
11 lat temu
i wszystko przez jakąś tam dziwkę
gość
11 lat temu
żona znikneła a on zamiast jej szukać pojechał do mamy sie zalić
gość
11 lat temu
a blida?
gość
11 lat temu
tiaa.. ale ściema.. zaginęła i taak się martwił że wyjechał do innego kraju..? phii.. a zabił się przez medialną nagonkę? . . . . oO
gość
11 lat temu
;((( o mamuniu czemu ta baba tak pozuje do zdjęc... ze jej nie wstyd...!!!!!!!!!!!!
gość
11 lat temu
ale ona i brzydka!!
gość
11 lat temu
taka d****a szkoda
gość
11 lat temu
pocwiatrowal cialo?? lol ale sciema, odcial palce i wyrwal wszystkie zeby aby uniemozliwic identyfikacje ciala., nie wiem czy mozna to uznac za pocwiartowanie ciala .
bDIDMlFD
gość
11 lat temu
wow a nie wpadlo Ci do pustej łepetynki, że mógł to zrobić ktos inny? nikt nie neguje faktów: morderstwa itd, wątpliwości budzi kto zabił...
...
Następna strona
bDIDMlGf