Trwa ładowanie...
Przejdź na

RZUCIŁA SZKOŁĘ w wieku... 14 lat!

437
Podziel się

"Nie mogłam znaleźć wspólnego języka się z rówieśnikami" - tłumaczy Kristen Stewart.

RZUCIŁA SZKOŁĘ w wieku... 14 lat!
bDeYEXoB

19-letnia Kristen Stewart należy chyba do rzadkiej grupy nastoletnich gwiazd, których nie interesuje łatka celebryty oraz zdobienie okładek młodzieżowych czasopism. Chociaż jest w wieku disneyowskich pupilków z High School Musical wydaje się być od nich sporo starsza. Zresztą sama przyznaje zawsze czuła się poważniejsza od swoich rówieśników:

Już w wieku 5 lat chciałam być dorosła i gdy skończyłam 12 lat tak właśnie zaczęłam się czuć - wspomina odtwórczyni roli Belli. Jako aktorka zadebiutowała w wieku 10 lat i od tego czasu regularnie gra w filmach. Przyspieszone dojrzewanie sprawiło, że nie była w stanie porozumieć się ze szkolnymi kolegami. Dlatego w wieku 14 lat... porzuciła szkołę i zaczęła uczyć się w domu.

Nie mogłam znaleźć wspólnego języka się z rówieśnikami. Dzieciaki są podłe i nie dają innym żadnych szans - wspomina. Nie jestem typem dziewczyny, która rozpowiada na około, jaką jest gwiazdą. Raczej kryłam się z aktorstwem. Czasem zdarzało się, że któryś z moich kolegów zobaczył mnie w jakimś w filmie i wtedy wysłuchiwałam jaką to jestem "suką". Nie miałam przyjaciół, nikt nie chciał ze mną rozmawiać, zamiast tego zarzucali mi że jestem bezczelna.

bDeYEXoD

Jej rodzice nie mieli nic przeciwko tej odważnej decyzji. Oboje dobrze rozumieją jej zawód - ojciec jest producentem telewizyjnym, a matka scenarzystką. Jak myślicie, czy to przypadek, że Kristen została gwiazdą?

bDeYEXpe
KOMENTARZE
(437)
gość
11 lat temu
A ty - nauczyłeś się czytać? Ze zrozumieniem na pewno nie. Stoi tam w tekście jak byk, że rzuciła szkołę i zaczęła się uczyć w domu. W USA to nic niezwykłego. Znalazł się wielki wykształciuch, co nie rozumie słowa pisanego...
gość
11 lat temu
Myślałam, że to Kaja Paschalska :)
gość
11 lat temu
rodzice wprowadzili ją w ten okrutny świat jakim jest aktorstwo.
bDeYEXpf
gość
11 lat temu
o, u nas tez sa wlodarczyki i inne gwiazdy tasiemcow rodem z polszy...
gość
11 lat temu
śliczna:*
Najnowsze komentarze (437)
gość
9 lat temu
super ona jest ;*
gość
10 lat temu
A ja zmieniałam kilka razy szkoły, ale w końcu udało mi się ją skończyć i zrobić maturę, byłam nawet na 2 kierunkach studiów, ale żadnych nie skończyłam, zawsze tylko popadałam w depresję, nikt mnie nie lubił i kompletnie z nikim nie miałam kontaktu. I uczyć też się odechciało. A teraz jedyne co robię to bawię się i wydaję pieniądze moich rodziców, nie poracuję i nie zamierzam. Więc co za różnica kidy przestajesz się uczyć jeśli nie masz zamiaru mieć normalnej pracy typu: lekarz, nauczyciel, pilęgniarka, przedszkolanka, inżynier ??? Jeżeli ktoś tak czy siak nie chce siedzieć za biurkiem, tylko robić COŚ innego, czy to grać w filmach czy obijać się, to ilośc lat spędzonych w szkole i tak nie ma znaczenia.
gość
11 lat temu
Jest świetną aktorką! a jej koledzy to musieli być głupkami, że tak ją traktowali.
gość
11 lat temu
Ciekawe jak z tą nauką w domu jej w ogóle poszło. Ale chodzenie do szkoły nie boli. Jak widać poczuła się jak księżniczka i nawet rówieśnicy nie chcieli się z nią zadawać . Najpierw powinna się wykształcić , bo jej te 5 minut sławy minie i będzie miała problem .
gość
11 lat temu
lecz sie agata jest z wyksztalcenia polonistka
gość
11 lat temu
W czarnych kłaczkach wygląda jak BRODKA :O papa:*
pera
11 lat temu
hahah...wiedzialam ze jest uposledzona na umysle ..;DDD...heh.. nie dosc ze brzydka to jeszcze g****a xD a propo tego co slyszala na filmie to nia jest ;))))
gość
11 lat temu
i tak jest sliczna i ja uwielbiam
bDeYEXoX
pattinsonki;*...
11 lat temu
nie nawidzie jej zdzi.ra . nie wiem jak ozna ją lubic a co wazniejsze (to do roba) kochaC bleeee :P
gość
11 lat temu
dzieciaki ja musieli nie zle dobić że rzuciła szkołę :P ale i tak żadzi
gość
11 lat temu
żadzi ona ja też tak chcę już mamie to zaproponowałam ale sie nie zgodziła a tak ładnie prosiłam. Ciekawie jak ojca przekonała żeby nie chodzić do szkoły pewnie nawet mnie wiedział hahaha:):):) życzę im szczęscia
gość
11 lat temu
zauważyliście że w książce Bella tez zawsze uważała się za starszą niż jest i się nią czuła.. to Kristen też..Jakies dziwne..
gość
11 lat temu
ja bym skończyła chociaż szkołę
gość
11 lat temu
Może ona taką świetną aktorką nie jest ale może być. Rzeczywiście dzieci mogą być okropne :/
...
Następna strona
bDeYEXpz