Foremniak: "NIE STAJE MI!"

727 reakcji
0
0
727
Podziel się

Przy erotycznych scenach w polskim kinie... Chcieliście to wiedzieć?

Foremniak: "NIE STAJE MI!"

Do TVN-u po wakacyjnej przerwie wrócił Kuba Wojewódzki. W pierwszym odcinku nowego sezonu i nie wysilił się zbyt mocno i zaprosił swoje koleżanki z Mam Talent, Małgorzatę Foremniak i Agnieszkę Chylińską. Nie miał pewnie zresztą wyboru - wymogi autopromocyjne.

Nie mogło oczywiście obejść się bez koślawych dwuznaczności. Kuba najpierw próbował świntuszyć z Agnieszką, później przerzucił się na Gosię. Ta w przypływie szczerości wypaliła:

Seks w polskim kinie... Powiem tak: mnie w ogóle nie staje, za przeproszeniem, jak widzę sceny erotyczne w polskim kinie jak również sceny miłosne, ja po prostu nie wierzę. Rzadko kiedy się zdarza coś takiego. Ja tego nie czuję, nie wiem, na czym to polega.

Żałowała również, że jej nigdy nie było dane zagrać dobrej sceny erotycznej. My nie będziemy aż tacy surowi. Ta jedna, którą pamiętamy, bardzo nam się podobała.

727
0
0
0
0
0
0
KOMENTARZE
(727)
heed
10 lat temu
To chyba dobrze? Chyba, że jest co stawać.
Dorota CHICAG...
10 lat temu
Po prostu ryczaca czterdziestka
gość
10 lat temu
To był super odcinek. A Foremniak pokazała, że ma duże poczucie humoru!
gość
10 lat temu
nie lubię foremki,za to Chylińska jest SUPER!!!
gość
10 lat temu
mi tez nie staje....
Najnowsze komentarze (727)
gość
3 lata temu
na takie problemy to Maxigra Go, ale to raczej męski lek ;)
gość
10 lat temu
Kubuś weź mnie !
gość
10 lat temu
program ten był całkiem wporządku i nie uważam, żeby zaproszenie tych pań było brakiem wysiłku!Jak się komuś nie podoba to proponuję na przerzucenie na inny program!
gość
10 lat temu
foremniak jest zalosna, tylko wspólczuc, udaje wlasna córke
gość
10 lat temu
litosci ona jest beznadziejna
gość
10 lat temu
Heh, fajny był ten odcinek xD
gość
10 lat temu
Żenada!!!!!!!
gość
10 lat temu
Powiem tak: Formo! Po tym co pleciesz, nie dziw się, że większość ma cię za durnia.
gość
10 lat temu
Foremniak jest gluuuuuupia!!!!Caly ten odcinek nie nadawal sie do puszczania dla widzow! glupie pogaduchy w nocnym barze po ilus tam kielichach..tak to by mi raczej pasowalo. To lekcewazenie widzow(a ogladam kazdy program Kuby,wiem co potrafi). To prawda-Taki Kuba jacy goscie,ale wie co robi i kto sie pozwala obnazyc. Foremniak dla mnie ;zero' jak i ten jej tancerz M.
gość
10 lat temu
program mi sie nie podoba,kuba staje sie nudny,chylińska nie ma za grosz taktu,foremniak nawet lubię,ale juz sie opatrzyła za dużo głupawych programów
gość
10 lat temu
Też tak uważam.Jeden z lepszych odcinków Kuby!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
wojewódzki i chylińska SUPER SUPER:)))))))*
gość
10 lat temu
pani Foremniak mi żal, mam wrażenie że kobietka pochodząca z jakiejś dziury, nie bardzo ma co zaoferować opróćz swojej urody ..... ja w niej widze jakąś obrzydliwą robaczycę.... ale nawet ta uroda mija z dnia na dzień a ona panicznie nie wie co dalej począć....nic bardziej upokarzającego niż zachwanie jak w liceum a wygląd z muzeum...
gość
10 lat temu
stara k.u.r.w.a
...
Następna strona