Trwa ładowanie...
Przejdź na

Zarabia 8 tysięcy dziennie!

337
Podziel się

Opłaca się grać w serialu.

Zarabia 8 tysięcy dziennie!
bDHWzmPp

Po długiej przerwie Joanna Brodzik powraca do gry w serialach. Ponownie ma szansę być najpopularniejszą aktorką telewizyjną, jak w czasach Magdy M.. Tym razem wciela się w uwielbiającą flirty bohaterkę bestsellerowej książki Dom nad rozlewiskiem.

Powrót na ekrany telewizorów to nie tylko szansa ponownego zaistnienia w show biznesie, ale przede wszystkim podreperowania domowego budżetu.

Fakt dowiedział się, że za każdy dzień zdjęciowy Brodzik dostaje aż 8 tysięcy złotych. Zatem w sumie na pracy w serialu zarobi co najmniej pół miliona.

bDHWzmPr

Na tym pewnie się nie skończy, bo producenci już planują kontynuację Domu nad rozlewiskiem.

bDHWzmPS
KOMENTARZE
(337)
SzbXcR , [url...
9 lat temu
SzbXcR , [url= [link=
Yup, that'll ...
9 lat temu
Yup, that'll do it. You have my apperictiaon.
Great insight...
9 lat temu
Great insight. Releived I'm on the same side as you.
bDHWzmPT
Your article ...
9 lat temu
Your article was excellent and eudrtie.
Thanks guys, ...
9 lat temu
Thanks guys, I just about lost it lokniog for this.
fy2BhR uiths...
9 lat temu
fy2BhR <a href="
CiFwhm , [url...
9 lat temu
CiFwhm , [url= [link=
wZTmst wbpzo...
9 lat temu
wZTmst <a href="
Nie byłbym zw...
9 lat temu
Nie byłbym zwaocychny, gdyby mój przyjaciel, widząc że coś nie gra, wmawiał mi że wszystko...
tak mi się pm...
9 lat temu
tak mi się pmizpornyało jak czytam niektóre komentarze:„Prosperujący człowiek interesu, który uważa, że cały majątek zawdzięcza tylko sobie, nie zastanowi się ani przez chwilę, czy mógłby zrobić choć jeden krok na drodze do swojego sukcesu, gdyby nie uporządkowany system, który umożliwił rozwój komercjalny, bezpieczeństwo na drodze, kolei i morzu, zasób wykwalifikowanej siły roboczej i gdyby nie suma inteligencji, którą cała cywilizacja dała mu do dyspozycji, nawet popyt na towary, które produkuje, stworzony przez ogólny postęp świata, wynalazki, które on wykorzystuje jako rzecz oczywistą, a które powstały przez zbiorowy wysiłek pokoleń ludzi nauki i organizatorów przemysłu. Gdyby dotarł on do podstaw swego majątku, przekonałby się, że to społeczeństwo utrzymuje i gwarantuje jego majątek, a także społeczeństwo jest nieodzownym partnerem w jego wytwarzaniu”. (Leonard Hobhouse, dziewiętnastowieczny filozof angielski)
dzięki ;-)O W...
9 lat temu
dzięki ;-)O Wyższej Szkole Zarządzania z pewnością jecszze napiszę, gdyż fascynuje mnie ten fenomen, no i sprawa jest rozwojowa.Natomiast pragnę Ci zwrócić uwagę na wspomnianą w tekście informację:gdyż abstrahując już od samego durnowatego kontekstu w jakim ta wiadomość została podana, to jednocześnie wybiegając niejako w najbliższą przyszłość ilustruje ona specyficzny sposób rozumowania oraz działania ekipy rządzącej i generalnie naszych krajowych specjalistów. Łatwo przewidywalny deficyt ZUSu proponują oni zmniejszyć podnosząc składki i doskonaląc ich skuteczną ściągalność. Zupełnie zapominając o tym, że jedynym skuteczną likwidacją ZUSu jest wzrost zatrudnienia. Doskonale zdają sobie sprawę z tej zależności rządzący w krajach zachodnich, gdzie temat "walki z bezrobociem" jest jednym z priorytetów każdego rządu. Natomiast w Polsce jest on tematem tabu, podczas gdy likwidacja zakładów pracy i całych gałęzi przemysłu trwa w
Nie byłbym zc...
9 lat temu
Nie byłbym zcohwycany, gdyby mój przyjaciel, widząc że coś nie gra, wmawiał mi że wszystko...
szkoda że my ...
9 lat temu
szkoda że my jesteśmy ztniybmi indywidualistami cechuje nas czasami przesadna podejrzliwość za mało w nas codziennego bezinteresownego luzu Może dlatego takie smutasy często jesteśmy Tracimy przez to dużo
bDHWzmPL
gość
11 lat temu
Jakoś nie podoba mi się w tej krótkiej fryzurze.W "Magdzie M"była świetna i w" Kasia i Tomek "również.Podobała mi się również w "Nigdy w życiu"Jednak w" Domu nad rozlewiskiem "wypada blado.Może to wina akcji,która ciągnie się jak flaki z olejem.
...
Następna strona
bDHWzmQn