Trwa ładowanie...
Przejdź na

13-latka: "POLAŃSKI SZCZYTOWAŁ W MOIM ODBYCIE. Zbierało mi się na płacz"

4988
Podziel się:

Uwaga: mamy pełne zeznania Samanthy. Dedykujemy je Dorocie Stalińskiej, Zanussiemu i Kasi Figurze.TYLKO DLA DOROSŁYCH! TYLKO DLA DOROSŁYCH! TYLKO DLA DOROSŁYCH!

13-latka: "POLAŃSKI SZCZYTOWAŁ W MOIM ODBYCIE. Zbierało mi się na płacz"
bEJbWIGJ

W niedzielę opublikowaliśmy zeznania Romana Polańskiego, który pod przysięgą zeznał, że w chwili gwałcenia dziewczynki wiedział, że ma ona tylko 13 lat. Jeżeli macie wątpliwości dotyczące tej sprawy, prosimy tylko o ich przeczytanie. Przed wyrobieniem sobie opinii zawsze warto poznać fakty.

Warto zauważyć, że po publikacji tego tekstu "autorytety moralne" jakoś przycichły. Dziś bronią swojego przyjaciela już wyraźnie słabiej, nie tak śmiało jak jeszcze kilka dni temu. Większość w ogóle zamilkła. Pewnie ze wstydu. We wczorajszym programie Tomasza Lisa zrezygnowano już w ogóle z bronienia gwałtu. Przestano atakować dziewczynkę i twierdzić, że była "nieletnią prostytutką". Cieszymy się, dlatego właśnie warto było o tym pisać.

bEJbWIGL

Jesteśmy zdania, że warto podać do publicznej wiadomości wszystkie niewygodne fakty i teraz pozwolić naszym autorytetom go bronić. Niech wiedzą, o czym mówią. Przeczytajcie, co dokładnie Roman zrobił 13-letniej dziewczynce, której wieku był świadom. Jak długo nakłaniał ją do seksu. Dorota Stalińska przekonywała nas w telewizji, że dziewczynka oddała mu się chętnie i z entuzjazmem. Skąd czerpie takie informacje? Od samego Polańskiego? Oto zeznania Samanthy Geimer, które dedykujemy tej uroczej aktorce, Zanussiemu i Kasi "to skandal na miarę światową!" Figurze. Mimo że dziewczynka wielokrotnie mówiła "nie" i "chcę iść do domu", Roman doprowadził ją do stosunku i szczytował w niej bez gumy. Nawet gdy mu przerwano, wrócił i dokończył... Z zeznań dziewczynki wynika jasno, że to nie była jedna decyzja. On podjął ich wiele, przy każdej kolejnej jej odmowie. Był w pełni zdecydowany.

Niżej podajemy zapis rozmowy dziewczynki z prokuratorem, która odbyła się w 1977 roku. Była opublikowana w serwisie Smoking Gun oraz w dodatku Kulisy do Życia Warszawy. Jej opis zdarzeń jest niesamowicie przykry, poruszający i absolutnie przeznaczony tylko dla dorosłych czytelników.


Ostrzegamy jeszcze raz - jeżeli nie masz skończonych 18 lat, wyjdź z tego artykułu i przeczytaj inne teksty. Naprawdę!

bEJbWIGR

Sami zadecydujcie, co o tym myśleć. Odpowiedzcie sobie na pytanie, czy gdybyście wierzyli tylko i wyłącznie słowom naszych "autorytetów", poznalibyście tę pełną wersję i mieli pełen ogląd sytuacji do oceny.

- On mówił: "Chodź tu na dół." A potem ja powiedziałam, że mam astmę i że nie mogę... muszę wyjść z powodu, że zimne i ciepłe powietrze, czy coś takiego - mówiła dziewczynka. A on powiedział: "Chodź tu na dół, tylko na chwilę." Więc w końcu zeszłam. Tam było dużo strumieni jacuzzi i on powiedział wtedy: "Czy nie jest lepiej tu na dole." I on mnie podtrzymywał, bo ponieważ to było prawie nad moją głowę. I ja powiedziałam: "Tak, ale lepiej wyjdę." No i wyszłam.

- Kiedy mówisz, że cię podtrzymywał, to w jaki sposób?

bEJbWIGS

- On miał ręce na moich bokach, tak dokoła tutaj i on był...

- Wokół pasa?

- Tak. Potem on zaczął nimi poruszać, a ja po prostu wyszłam.

- Czy kiedykolwiek miałaś astmę?

bEJbWIGT

- Nie.

- Dlaczego więc powiedziałaś mu, że masz astmę?

- Ponieważ chciałam wyjść.

Samantha wyszła z jacuzzi, założyła majtki i przykryła się znalezionym ręcznikiem. Polański też wyszedł i poszedł do basenu. "Chodź tutaj" - wołał dziewczynę. Nie chciała, więc powiedziała mu, że woda jest zbyt zimna. Polański w końcu ją namówił. Weszła do wody, ale tylko przepłynęła basen i wyszła. Wróciła do łazienki, żeby się wytrzeć. Za nią poszedł Polański i zapytał: "Czy wszystko w porządku, czy astma się nie pogorszyła?"

bEJbWIGU

- Co odpowiedziałaś?

- Powiedziałam, że chcę wrócić do domu, ponieważ potrzebuję wziąć moje lekarstwo.

- A co powiedział pan Polański?

- Powiedział: "Tak, niedługo zabiorę cię do domu."

- Co zrobiłaś?

- Powiedziałam mu... powiedziałam, że chcę... że chcę wrócić do domu. Powiedziałam: "Nie, muszę teraz wrócić do domu."

- Co powiedział pan Polański?

- Powiedział, żebym poszła do innego pokoju i się położyła.

Polański zaprowadził Samanthę do sypialni Jacka Nicholsona. Było tam ciemno. Światło było wyłączone a okna zasłonięte. W pokoju stało łóżko, kanapa i telewizor. Dziewczyna zeznała, że bała się reżysera. Miała na sobie majtki i ręcznik.

- Co się stało, gdy usiadłaś na kanapie?

- On usiadł obok mnie i zapytał, czy wszystko jest ok.

- Co powiedziałaś?

- Powiedziałam: "Nie."

- Co on powiedział?

- On mówił: "Poczujesz się lepiej." Ja odpowiedziałam: "Nie, nie chcę, muszę wracać do domu."

(...)

- Co się potem stało?

- On przysunął się do mnie i pocałował mnie, a ja mu mówiłam: "Nie. Trzymaj się z daleka." Ale trochę się go bałam, ponieważ nie było tam nikogo innego.

Dziewczyna prosiła Polańskiego, aby przestał. Chciała wracać do domu, na co otrzymała odpowiedź: "Zabiorę cię do domu już niedługo." Ale Polański - jak powiedziała, ściągnął jej majtki, a potem - "zsunął się w dół i zaczął pieszczoty".

- Co to znaczy?

- To znaczy, że on zszedł na dół na mnie, czyli umieścił swoje usta na mojej waginie.

- Co robił?

- On po prostu lizał i sama nie wiem. Zbierało mi się na płacz. Byłam trochę... Miałam zamiar... "Nie. Przestań"... Ale się go bałam.

Przesłuchujący spytał, jaki był w tym czasie stan Samanthy. Dziewczyna stwierdziła, że była pijana i pod wpływem tabletki. Kręciło się jej w głowie, przedmioty widziała "rozmazane". Miała kłopoty z koordynacją ruchów, z chodzeniem.

- Jak długo pan Polański miał swoje usta na twojej waginie?

- Kilka minut.

- Co się potem stało?

- Rozpoczął ze mną stosunek.

- Co uważasz za stosunek?

- Umieścił swojego penisa w mojej waginie.

- Co powiedziałaś, jeśli cokolwiek powiedziałaś, zanim to zrobił?

- Głównie mówiłam: "Nie, przestań." Ale nie walczyłam, ponieważ naprawdę ja, tam nie było nikogo i nie miałam gdzie pójść.

- Czy on cokolwiek powiedział?

- Nic nie odpowiedział, kiedy powiedziałam: "Nie." Myślę, że on... że on coś mówił, ale ja go nie słuchałam i nie zapamiętałam.

Powiedziała, że podczas kopulacji Polański zaczął ją wypytywać, czy bierze pigułki antykoncepcyjne. Odpowiedziała, że nie. On zaczął więc nalegać, aby podała datę ostatniego okresu. Odpowiedziała: "Nie wiem. Tydzień lub dwa temu." To zaniepokoiło reżysera. Nalegał: "Musisz pamiętać." Kiedy usłyszał, że jednak nie pamięta, zapytał: "Czy chcesz, żebym wszedł od tyłu?" Odpowiedziała: "Nie." Ale Polański, jak zeznała: "Podniósł moje nogi dalej i wszedł w mój odbyt."

- Kiedy mówisz, że on wszedł w twój odbyt, co przez to rozumiesz?

- Włożył swojego penisa w moją pupę.

Kopulację przerwało pukanie do drzwi i kobiecy głos zapytał: "Roman, jesteś tam?". Polański odpowiedział: "Tak, właśnie wyszedłem z jacuzzi i się ubieram." Wstał i zaczął rozmaowiać z żoną Jacka Nicholsona. Dziewczynka korzystając z tej szansy wstała i założyła bieliznę.

- Co się potem stało?

- Zatrzymał mnie i znowu położył.

- Co było potem?

- Potem zaczął odbywać znowu ze mną stosunek, a potem po prostu przestał.

- Czy wiesz, co to jest szczytowanie?

- Tak.

- Czy on szczytował?

- Tak.

- A skąd to wiesz?

- Ponieważ ja to mogłam poczuć i to było na mojej bieliźnie. To było na mojej bieliźnie. To było na mojej pupie i na tych rzeczach.

- Mówiąc to, czy sądzisz, że on szczytował w twoim odbycie?

- Tak.

(...)

- Co się potem działo?

- *Siedziałam w samochodzie i płakałam. *

bEJbWIHm
KOMENTARZE
(4988)
gość
12 lat temu
sadzilam, ze nie jest mnie w stanie zaskoczyc zaden tekst traktujacy o "stosunku"...ale to mnie nieco odrzucilo...byc moze to specyfika przekazu...ale mimo wzystko...to jest obrzydliwe...
gość
12 lat temu
powinien spedzic reszte zycia w wiezieniu, zeby jego traktowali tak codziennie wspolwiezniowie!
gość
12 lat temu
ble,noo dobra nikt go już nie broni...dajcie spokój:(
bEJbWIHn
gość
12 lat temu
faceci sa o-kro-pni :(( A Polański :((((((((((
gość
12 lat temu
Niech teraz opowie jak przebiegaly poprzednie stosunki.
Najnowsze komentarze (4988)
Gość
3 lata temu
Co tam robila mala pijana sama dziewczynka
daggry
4 lata temu
Wszystko wg. schematu, facet ma pieniadze, mamusie wysyłają swoje pociechy bo wiedzą że w takich brudach są największe pieniądze... A ludzie linczują głupawego oldboya na którego sprytna amerykanka zastawiła pułapkę i w którą wlazł bez zastanowienia. Takie same praktyki były uprawiane na Michaelu Jacksonie, któremu grożono zniszczeniem kariery jeśli nie zapłaci 20mln dolarów szantażystce.. Tu jest akurat to samo. To najszybsza metoda dojścia do pieniędzy w USA i działa. Trzeba tylko znaleźć majętnego celebryte i umieć się do niego zbliżyć.. potem można już opowiadać prasie wszystko co ślina na język przyniesie.. jeśli twardziel się nie przestraszy i nie zapłaci oczywiście. Polański zapewne odmówił rzucenia kasą.. więc mu zafundowała zemstę.
gość
5 lata temu
opublikujcie oryginał, a nie tłumaczenie.
gość
5 lata temu
Co 13 latka robiła w domu Polańskiego?? bez majtek w jacuzzi? W Stanach w tamtych latach 13 latki normalnie uprawiały sex.
Gość
5 lata temu
Dokladnie. Troche malo wiarygodne te jej zeznania. Nie wykorzystala szansy na ucieczke nie poprosila nikogo o pomoc (a przeciez miala szanse)nie chce mi sie wierzyc
tit
5 lata temu
jasne, dziewica maryja sie tam znalazla miedzy nimi tam....myslalby kto...a teks fajny, az sie zgrzalam...
gość
5 lata temu
ona nie była dziewicą przecież więc wcześniej uprawiała sex mając mniej niż 13 lat oczywiście nie usprawiedliwiam Polańskiego. Pytanie co chciała osiągnąć jej matka wysyłając samą córkę do willi Nicolsona?
Gość
5 lata temu
A ktoś mi łaskawie powie skąd się tam wzięła 13-letnia dziewczynka?? Pół naga?? Gdzie miała rodziców??
bEJbWIHf
Pieklo jest t...
5 lata temu
Polanski jest jedynie kropla w morzu...... O 99% takich wydarzen nigdy sie nie dowiemy. Takie sa prawa showbiznesu. Jesli da sie mezczyznie pieniadze, wladze i slawe wykorzysta on to, aby zaspokoic swoje zwierzece instynkty. Nie ma w tym swiecie zadnej MORALNOSCI czy DOBROCI. Wiem, poniewaz pracowalam w teatrach i polskiej telewizji i jako atrakcyjna dwieczyna szybko zdalam sobie sprawe, jak sie piac w gore... Jednak w wiekszosci dzieczyny sa NAIWNE, pochodza z nikad i maja wielkie marzenia. Wtedy sa idealne do porzacie przez te bezludzkie kreatury TV, psychicznie i fizycznie. Zastanowcie sie nad tym Drodzy Czytelnicy, widzac nastepnym razem grubych oblechow z zarzadu TV i wiecznie mlode i swieze pogodynki, prezenterki i stazystki. I nigdy nie myslcie, ze te usmiechy w TV sa prawdziwe....
gość
5 lata temu
zboczeniec i pedofil - powinien siedzieć 25 lat w wiezieniu
gość
5 lata temu
powjnjen poniesc kare tak jak kazdy zwykly obywatel
gość
5 lata temu
ale brakuje tu jeszcze broniącej pani Grażyny T,która tak obstawała za pedofilem
Gość
5 lata temu
Powinien ponieść karę za to.
gość
5 lata temu
nigdy nie zostawiłabym córki 13 letniej z dorosłymi mężczyznami. 13 lat toż to dziecko i na pewno nie wyglądała na 18 cie, a nawet jakby ... matka decyduje o wszystkim, jest prawnym opiekunem (nie wiem, co z jej ojcem, ale matka była)! ja też w wieku 13 lat byłam molestowana przez starszego, bardzo starszego pana (partnera mojej cioci). nic poważnego się nie stało, ale nie wiadomo, co by było, gdyby ciocia nie weszła do pokoju. molestował ten pan również córkę mojej dużo starszej kuzynki ... widziałam to. dobry "dziadek"{ kur..... pedofil piepszony! bałam się, później bałam i wstydziłam. powiedziałam mamie dopiero jako bardzo dorosła kobieta. pamiętam do dziś tego oblecha, chociaż już dzisiaj nie żyje. gdyby żył, to pojechałabym do niego i stanęła twarzą w twarz i powiedziałabym, co o nim sądzę, może i zgłosiłabym na policję. Polański powinien odpowiedzieć za to!!!!! takie sprawy nie powinny ulegać przedawnieniu w jakikolwiek sposób, ani żadne prawo nie powinno go chronić! pedofil, zboczeniec tyle w temacie!!!!
...
Następna strona
Oferty dla Ciebie
bEJbWIHY
bEJbWIHZ
bEJbWIIa
bEJbWIIb
bEJbWIIc
bEJbWIHH