Trwa ładowanie...
Przejdź na

Wezmą 13 tysięcy za... prywatność

677
Podziel się

Cichopki znów się sprzedają.

Wezmą 13 tysięcy za... prywatność
bDYcUYid

Wprawdzie zarzekali się, że już tego nie zrobią, ale najwyraźniej tylko się przekomarzali. Może chodziło im tylko o podbicie stawki?

Myślę, że za bardzo otworzyliśmy się przed światem, źle wyznaczyliśmy granice prywatności - mówiła Cichopek w jednym z ostatnich wywiadów. Gdybyśmy kilka lat temu potrafili ucinać pewne tematy, pewnie dziś prowadzilibyśmy znacznie spokojniejsze życie. Spotykamy się z zarzutami, że wszystko robimy w imię biznesu. A to nie tak.

I to powiedziała osoba, która własnemu bratu, zarabiającemu na życie jako paparazzi, kupiła motor, żeby ułatwić mu dokumentowanie jej życia prywatnego (zobacz: Cichopek kupiła motor bratu-paparazzi!). Jak donosi Super Express tym razem za 13 tysięcy złotych Cichopki wystąpią w show Jedynki Gotowi na ślub, gdzie przedstawią wyczerpującą relację ze swojego pożycia małżeńskiego.

bDYcUYif

Rozumiemy ich - trzeba z czegoś płacić raty za dom, a gadanie o sobie i uśmiechanie się jest zawsze najłatwiejsze. Tylko *po co były te teksty o "granicach prywatności"? *

bDYcUYiG
KOMENTARZE
(677)
gość
12 lat temu
jak ich nie lubicie to ich nie oglądajcie; lubię - nie lubię - taką fazę przechodzi 3-latek; może jeszcze nie wyrośliście z niej??
gość
12 lat temu
No to co? Cezary Żak z żoną też był!
gość
12 lat temu
są żałośni!!!! niech już znikną bo mdli na ich widok!!!!
bDYcUYiH
gość
12 lat temu
Ciekawe kogo obchodzi małżeństwo froga i tego małego gnoma.
gość
12 lat temu
żadna z niej aktorka więć skąd tyle gadania o niej??
Najnowsze komentarze (677)
gość
12 lat temu
ale prostaczki zazdrościcie, a komu Wam mieli zaproponować, większosć z Was to niewykształcone apeciary. Kasia jest mgr psychologii, jest bardzo utalentowana, sympayczna, normalna - ma męża i dziecko. zna jezyki i jest inteligentna. Wyjąkowa. Kasiu, gratuluję ze jesteś sobą.
gość
12 lat temu
nie zazdroscie im tej ciezkiej pracy i nie oceniejcie ich tak surowo sa super:>
gość
12 lat temu
Kasia i Marcin sa fajna para . nie zazdroscie im
gość
12 lat temu
KASIA JEST SUPER . ACO PISZECIE TO PRZEMAWIA ,PRZEZ WAS ZAZDROSC ZE MLODZI A SOBIE RADZA.
gość
12 lat temu
co wy za głupoty wypisujecie!!!! K i M sa super!!!!!!!
gość
12 lat temu
Niech nam darują
gość
12 lat temu
Ponoć skończyła psychologię to niech się tym zajmie chyba że taki z niej psycholog jak z koziej d..y torba a on tancerz i co nie ma zajęcia?Zapachniała łatwa kasa . Widocznie nie potrafią normalnie zarobić tylko się sprzedawać.
gość
12 lat temu
a może ty jestes lepszym aktorem lub tancerzem
bDYcUYiz
gość
12 lat temu
13 tysięcy? Złotych? To jest pensja specjalisty w większej firmie.
gość
12 lat temu
zgadzam się że kasia jest suuper to najnormalniejsza gwiazda jaką znam.Durną dode to byście chwalili ale jak ktoś jest normalny to odrazu musicie jakieś głupie ploty wymyślać i się naśmiewać żal mi wszystkich którzy nie lubią Kasi ona jest EKSTRA
gość
12 lat temu
Są mdli aż do bólu zębów...
gość
12 lat temu
jak się daje to się kraje jak by wam zaołacili też byście poszli
gość
12 lat temu
wiele osób podchwyciło domysły Pudelka o ich kredytach i sie na tym opieraja ,a tak naprawdę nikt nie wie o ich sytuacji finansowej.Ostatnio podliczono zarobki Kasi i ten co czytał nie ma cienia wątpliwośći,że żyje im sie bardzo dobrze i nie klepia biedy jak niektórzy uważają,ze zmuszeni są sprzedawać prywatność.Zostali zaproszeni do programu jak inne pary i będą -to wszystko,a ogladalność będzie lepsza niż jak byli P.Nowiccy,którzy też sprzedali swój ślub.
gość
12 lat temu
nie rozumiem tych złośliwości ,były w tym programie inne pary małżeńskie gośćmi i nikt nie rozpatrywał w karegorii sprzedawania prywatności,a jesli obwieszczono,ze będą Kasia i Marcin rozpętała się burza obelzywych komentarzy.Ludzie co oni wam zrobili,dla mnie jest to najbardziej normalna para,piękna i sympatyczna.Nikt nie pisał o zarobkach innych par w tym programie.
...
Następna strona
bDYcUYjb