Trwa ładowanie...
Przejdź na

Widok wart 13 tysięcy złotych?!

1398
Podziel się

Tak Cichopki zarabiają na swojej miłości...

Widok wart 13 tysięcy złotych?!
bDKkyGhx

Po okresie medialnej ciszy i deklaracji o chronieniu swojej prywatności Kasia Cichopek i Marcin Hakiel postanowili jednak podzielić się opowieściami o synku. Przekonało ich 13 tysięcy złotych, które otrzymali za udział w programie Gotowi na ślub produkcji firmy Endemol Polska. Podczas programu pokazywali nawet swoje rodzinne zdjęcia... Gratulujemy.

Pyza odważyła się wystąpić w przezroczystej bluzce, dzięki której 21 listopada widzowie obejrzą sobie jej czarny biustonosz i piersi.

bDKkyGhz
bDKkyGhF
bDKkyGhG
bDKkyGia
KOMENTARZE
(1398)
30-latka
11 lat temu
co ona ma na bluzce? synuś na nią zwymiotował? bo to chyba nie efekt oszczędności w ich budżecie. ja wstydziłabym się pokazać w podartej i upapranej bluzce. zero szacunku dla widza który musi na to patrzeć.
gość
11 lat temu
DOKLADNIE!!!!!!!!!!!!!
ty
11 lat temu
CYCE!!! szkoda ze nie jest najpiekniejsza ale.... CYCE!!!!
bDKkyGib
gość
11 lat temu
żal
gość
11 lat temu
typowe komentarze dla polskiego społeczeństwa. co Was to obchodzi że mają ochotę się pokazywać w telewizji za 13 tys?? udzielili wywiadu a przy okazji skasowali całkiem niezła sumkę. Sam za nimi nie przepadam bo uważam , że ich zachowanie jest zdecydowanie "przesłodzone" ale przecież nie o to chodzi. Potrafią robić pieniądze i tyle. Niestety my jak zawsze musimy pokazywać przejaw naszego niezadowolenia, zgorzkniałości i zawiści w najczystszej postaci...
gość
11 lat temu
ojej ale ona stara
gość
11 lat temu
JAKIE GWIAZDY TAKA KULTURA. HAKIEL I CICHOPEK KTO TO TAKI ?
gość
11 lat temu
Przestancie robić takie głupie programy i wciskać na siłę ludziom pieniądze bo chcą mieć ich coraz więcej a co ma powiedzieć reszte polak ów co nie ma pracy i pieniędzy . to jest marnotrawstwo i ogromna rozrzutność wszystkich telewizji.Czas by to mocno skorygować.
gość
11 lat temu
Kaśka jesteś nietaktowna, obrzydliwa i w dodatku sorry..ale ten czarny stanik do tej bluzki? wstyd!!
gość
11 lat temu
śmieszą mnie wasze komentarze... to że przytyła po porodzie, niestety tak dzieje się z większością kobiet! to że staro wygląda,w końcu lata lecą i każdy z nas się starzeje! że ma duże cycki, przynajmniej ma swoje a nie silikony! i jeszcze ta wiejska uroda,a co to miastowa uroda jest lepsza?? człowiek jest człowiekiem i wygląda jak wygląda. To ich życie i niech z nim robią to co uważają za stosowne. Nie nam ich oceniać...
gość
11 lat temu
moim zdaniem wygląda bardzo ładnie, nawet o wiele wiele ładniej niż w czasach M jak miłość, jak grała na początku. A w ich wystąpieniu w tym programie nie widzę nic złego. Do wszystkich komentujących: zdecydowana duża ilość z was zrobiłaby to samo za takie pieniądze, nawet w o wiele gorszym wydaniu. Taka jest prawda. Przestańcie być tak fałszywie skromni :)
Aruś
11 lat temu
Na dodatek za te 13000 zł można by tym małpom nakupić bananów.....
Aruś
11 lat temu
Dlaczego pokazują ich w tv? Myslę że większość telewidzą z większą chęcią by oglądała małpy w cyrku, niż tych pustaków
bDKkyGhT
gość
11 lat temu
tragedia. jak tak można sięubrać :/
...
Następna strona
bDKkyGiv