Środa 31.01.2007

Co wiemy o 5. edycji?

Taniec z gwiazdami Rafał Olbrychski Kasia Tusk Anna Samusionek Bartosz Obuchowicz

Co wiemy o 5. edycji?Anna Samusionek po treningu - EAST NEWS/MIREK NOWORYTA

Do marca już niedaleko. Nadal jeszcze co prawda nie znamy pełnej listy gwiazd, które będą się uczyły tańczyć w programie, ale pare rzeczy jest już pewnych.

Po pierwsze, wiadomo już, że w programie pojawi się kolejna córka znanego polityka. Mowa oczywiście o Kasi Tusk. Wcześniejsze zaprzeczenia na nic się nie zdały. Najwyraźniej chęć zdobycia sławy (i pieniędzy) wzięła górę nad zastrzeżeniami chłopaka i ojca Kasi. Sam Donald Tusk mówi teraz o córce:

To najpiękniejsza kobieta, jaką wydał ten świat, i nie zniosę w tej sprawie żadnej polemiki. Dodaje jednak: Najbardziej boję się zamieszania medialnego, które niewątpliwie rozpęta się wokół Kasi.

Skoro o burzy medialnej mowa, każdy chyba pamięta ostatnie publiczne przepychanki Anny Samusionek z byłym mężem. Aktorka, obecnie bezrobotna, postanowiła podjąć walkę o odzyskanie sympatii widzów. Super Express przyłapał ją po treningu. Samusionek powiedziała o ćwiczeniach: To po prostu masakra!

Niestety, nie ujawniła, jaki taniec zatańczy pierwszy, ani, co równie ważne, z kim zatańczy. Miejmy tylko nadzieję, że przez udział w programie nie przegra walki o dziecko. Jej były mąż mówi:

Pani Samusionek nie pojawia się w sądzie, tłumacząc to problemami zdrowotnymi. Podobno jest ciężko chora.

Super Express publikuje także zdjęcia dwóch pozostałych uczestników: Bartosza Obuchowicza oraz Rafała Olbrychskiego. O tym pierwszym nie wiemy wiele więcej, ale co do Olbrychskiego, to Fakt publikuje kilka informacji. Rafał sam o sobie mówi:

W ogóle nie umiem tańczyć. Nie mogę nic powiedzieć na temat tego, czy bardziej sprawdzam się w tańcach latynoamerykańskich czy standardowych.

Do programu podchodzi jednak poważnie - zapisał się już na prywatne lekcje. Nie ma się czemu dziwić - przy stawce 4 tysiące za odcinek, bo tyle podobno Olbrychski dostanie, warto potrenować.

A to Kasia Tusk wychodząca z sali treningowej:

EAST NEWS/MIREK NOWORYTAEAST NEWS/MIREK NOWORYTA

I jeszcze coś dla fanów programu - niezapomniane momenty poprzednich edycji:


http://balet.wrzuta.pl/film/oCnIuBBJBU/


http://kumaq.wrzuta.pl/film/ietYLLwhwL/

oraz:
http://www.wrzuta.pl/film/nCoVocHlxd/

Pudelek.pl na Facebooku:

Komentarze (11794)

Oglądasz 3871-3900 z 11794
Odpowiedz
0 61
zgłoś
oueueqvefmfl, <a href= 05.12.2012 07:44
oueueqvefmfl,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
sluknqvefmfl, <a href= 05.12.2012 07:45
sluknqvefmfl,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
rqmheqvefmfl, <a href= 05.12.2012 07:45
rqmheqvefmfl,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
rniydqvefmfl, <a href= 05.12.2012 07:46
rniydqvefmfl,
Odpowiedz
0 0
zgłoś
hftfkqvefmfl, <a href= 05.12.2012 07:49
hftfkqvefmfl,
Ładowanie komentarzy…
Oglądasz 3871-3900 z 11794