Trwa ładowanie...
Przejdź na

Mandaryna: "MÓJ FACET TO KSIĄŻĘ! Dał mi helikopter!"

1233
Podziel się

"Pochodzi z francuskiej arystokracji, kręci wideoklipy muzyczne" - chwali się Marta. Ślepy? Głuchy...? Chyba głuchy.

Mandaryna: "MÓJ FACET TO KSIĄŻĘ! Dał mi helikopter!"
bEhtNVQR

To już są takie jaja, że dosłownie usiedliśmy. Mandaryna udzieliła Vivie 12-stronicowego wywiadu, w którym ogłasza, że jej nowy facet jest księciem (!), kupił jej helikopter (!) i pomoże jej w zrobieniu wielkiej kariery. Kolorową sesję zdjęciową zrobiła sobie razem z nim w pałacyku na Lazurowym Wybrzeżu. Marta nie chwali się wprost, że to jego, więc bardzo możliwe, że w wynajętym. Na jednym ze zdjęć Marta stoi przy drogim fortepianie, na innym - wsiada do wypasionej fury.

Cel wywiadu i sesji zdjęciowej jest aż nazbyt czytelny - Michał Wiśniewski ma zzielenieć z zazdrości. Jest szansa, że się uda.

bEhtNVQT

- Latem przyleciałaś do Kołobrzegu prywatnym helikopterem. To prawda? - zagaja dziennikarka.

- Prawda. Nie tylko do Kołobrzegu, ale także do innych miejscowości, gdzie promowałam swoją nową płytę. Ten helikopter to był prezent.

- Gil to twoja nowa miłość?

- To mój przyjaciel - mówi Marta ["Przyjaciel"? To dlaczego pozuje z nią na tej nowobogackiej sesji?]. Wspaniały człowiek o nienagannych manierach. Pochodzi z francuskiej artystokracji, ale pracuje w Ameryce przy produkcji filmów jako drugi reżyser. Kręci też wideoklipy muzyczne.

bEhtNVQZ

Na niego nie można nie zwrócić uwagi - opisuje. Od razu widać, że to ktoś niepospolity. On nawet w dżinsach i zwykłym t-shircie wygląda i zachowuje się jak arystokrata. Obcy ludzie traktują go z wielkim szacunkiem.

Zresztą nie tylko Gil jest szlachcicem! Marta przypomniała sobie, że... sama jest artystokratką! Tylko upadłą:

Moja babcia legitymuje się herbem Korczyc. Dziadkowie mieli olbrzymie połacie ziemi na Kresach. Po wojnie byli biedni, ale mimo to babcia zawsze uczyła mnie, jak zachować się przy stole, jakiego noża użyć do masła.

Boskie :_) Przyznajcie, że po Marcie od razu widać, że jest szlachcianką i zna "maniery".

bEhtNVRa

Uważajcie, to jest mocne:

- Poznałaś jego rodzinę?

- Nie. Chociaż byłam kilka razy w jego rezydencjach, nigdy nie spotkałam nikogo z jego rodziny. Myślę, że oni mają mu za złe, że pracuje. A mógłby żyć z rodzinnych majątków i nic nie robić. Ale to by go zabiło.

Prawdziwe poświęcenie. Marta zamieściła też fragment wymierzony specjalnie w Anię Świątczak, żeby dowiedziała się, na kogo jej mąż wydał swoją kasę, której dla niej już zabrakło:

bEhtNVRb

Świat Gila jest pełen klasy i elegancji. Ja już taki świat poznałam, gdy byłam żoną Michała. Z nim też podróżowaliśmy po całym świecie, bywaliśmy w renomowanych lokalach i na modnych plażach. Lataliśmy wynajętymi przez niego samolotami i zatrzymywaliśmy się w najlepszych hotelach. (...) Gilowi też zależy, żebym miała w życiu łatwiej. I wiem, że mi w tym pomoże, jak z tym helikopterem. Mówi, że urzekła go moja historia.

Nas też urzekła twoja historia

I na koniec nasz ulubiony fragment:

Spojrzał na mnie nie jak mężczyzna, tylko jak człowiek - wspomina moment, gdy się poznali. Wiesz, co chcę powiedzieć? Nie było w nim takiej samczej pożądliwości. Nie zaglądał mi w dekolt. "Your song is great" - powiedział. "Tylko dlaczego jesteś taka smutna?".

bEhtNVRc

Hmm, jakby to delikatnie ująć...?

bEhtNVRu
KOMENTARZE
(1233)
gość
12 lat temu
polewka
gość
12 lat temu
mandaryna nie umi spiewac a spiewa, TO JEST DOPIERO GUPIE!!!! KURDE!!!
gość
12 lat temu
sraly muchy bedzie wiosna ponioslo ja
bEhtNVRv
gość
12 lat temu
biedna zakompleksiona mandarynka
gość
12 lat temu
CIEKAWA JESTEM JAK TO BEDZIE ZA MIESIAC, ROK...
Najnowsze komentarze (1233)
dr Szczyt
5 lata temu
brałem tą Mandarynę na ostro
Gościu
5 lata temu
A co teraz, po kilku latach od ukazania się artykułu robi ta pani, w którym z zamków rezyduje ? Napisz Pudelku ! Spragnieni sensacji CZYTELNICY
gość
6 lat temu
ona wogole jest g****a
gość
8 lat temu
Dobra, ( nie umie - umie ) Ale mogę sie założyć ze jakieś jej piosenki znacie!! i jestem pewna ze jak by grała w waszym mieście no to zawitali byście na jej koncert!! i napewno byście jej nie obrzucili niczym!
aququ
8 lat temu
w duupę palec
Basia
8 lat temu
Pudelek ma czasem cudowne poczucie humoru :)
bogdan
8 lat temu
prymitywna panna
antek
8 lat temu
Ja p*****le kto pisze te artykuły? Zdecydujcie się czy chcecie blogować czy ma to być serwis internetowy...
bEhtNVRn
karOla
8 lat temu
ten artykuł to już klasyk, za każdym razem lecą mi łzy śmiechu, gdy to czytam :D
gość
8 lat temu
tak działa ten polski szowbiz. przyjaciele, opiekunowie, sponsorzy. zero szacunku dla siebie. tylko mamona. dziewczynki.
gość
8 lat temu
To już historia ale dla poprawy nastroju zawsze sobie można do artykułu wrócić i pośmiać się z ludzkiej głupoty
gość
8 lat temu
zaje...sty ten artykuł, najlepszy jai czytałam w pudlu. Niesamowite, jak pusta jest mandaryna. Zawsze starałam ją sobie tłumaczyć, że nie jest taka g****a itp. ale po tym wywiadzie straciłam szacunek.
gość
8 lat temu
fdb.pl/osoba/516409-gil-kenny - FACET MANDARYNY
gość
9 lat temu
coś z nią chyba nie tak
...
Następna strona
bEhtNVRP