Trwa ładowanie...
Przejdź na

KAMMEL: "Ludzie za mną tęsknią!" (TĘSKNICIE?)

841
Podziel się

"Mój kontrakt z TVP został rozwiązany podstępnie" - oskarża. I atakuje: Korwin-Piotrowską i... Janiaków.

KAMMEL: "Ludzie za mną tęsknią!" (TĘSKNICIE?)
bEiCkzLV

Tomasz Kammel kontynuuje obchód mediów. Po głośnej wizycie u Kuby Wojewódzkiego przyszedł czas na obronę na łamach Vivy. Były prezenter powtarza w niej argumenty, których użył u Kuby, niemal słowo w słowo. Twierdzi, że wszystko, WSZYSTKO, co pisały o nim najpoważniejsze gazety to bzdury i kłamstwa.

Mój kontrakt z TVP został rozwiązany podstępnie - żali się. Dzisiaj wiem, że ludzie, którzy za tym stali, szukając możliwości umocnienia swojej pozycji w firmie, wykorzystali nadający się pretekst.

Jak chcieli umocnić swoją pozycję, zwalniając Kammela? Tego niestety nie wyjaśnia. Atakuje za to kilku byłych znajomych:

bEiCkzLX

- W mediach, jak i wszędzie, są ludzie, którzy najpier mówią lub piszą, a dopiero później myślą. Coś takiego regularnie zdarza się między innymi Karolinie Korwin-Piotrowskiej czy też małżeństwu Janiaków.

- Karolina odtrąbiła bardzo szybko twój upadek medialny. Pewnie nie poczułeś się zbyt fajnie?

- Nikt nie może jej zmusić do tego, żeby myślała o tym, co pisze lub mówi - odpowiedział z przekąsem.

Wierzę, że wrócę na ekran, bo widzowie sobie tego życzą, a oni mają władzę absolutną - ogłasza kawałek dalej. I opowiada o tym, jak jest lubiany:

bEiCkzMd

Przejawów sympatii mam mnóstwo - zapewnia. W taksówkach, w pociągach, na ulicy spotykam widzów, którzy tęsknią za moją obecnością na ekranie. "Panie Tomku, kiedy pan wraca?" - to pytanie powtarza się niemal codziennie.

5+ z socjotechniki. Zobaczycie, że ten gość jeszcze wykręci się ze wszystkiego. Weronika Pazura i poseł Chlebowski powinni pilnie zatrudnić jego PR-owca.

bEiCkzMe
bEiCkzMy
KOMENTARZE
(841)
gość
12 lat temu
najbardziej pogrążył swoją Miłość, nie bronił jej kiedy Kuba pytał się czy używa jej jako wiatrołapu..... ani słowa ciętej riposty
gość
12 lat temu
kto to jest kamel nie znam
gość
12 lat temu
Mam nadzieję,że już go nie zobaczymy!!!
bEiCkzMz
gość
12 lat temu
a ja nie jestem osobą publiczną a ja nie jestem osobą publiczną a ja nie jestem osobą publiczną la la la la la, jak się cieszę, la la la a ja nie jestem...
rumak
12 lat temu
geje nie wybaczą CI tego, że się wypierasz
Najnowsze komentarze (841)
gość
10 lat temu
nikt debilu za tobą nie tęskni a na pewno nie ja !! kretynie !!!!!!!!!!!!!!!!!
gość
12 lat temu
Tomek, ja jestem ZA!!! tylko dokonaj "właściwego" wyboru :) trzymam kciuki! "Stary", jesteś w tym po prostu świetny!!! tak trzymaj! :))
gość
12 lat temu
Do Domu czas wracać !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!Do Domu PS. Jak on wróci to ja przestaję płacić ABONAMENT
gość
12 lat temu
slow brakuje, aby opisac ja bardzo jest falszywy!!! zero honoru
gość
12 lat temu
koles łysieje na potęgę o.O już ma zakola, za chwilę peruka mu zostanie.... gdzie on się pcha do tv?
gość
12 lat temu
moze kammela nie lubicie przez zazdrośc , czy osobiscie[jatez go poznalam i może robić czasem takie wrazenie].ale to jest talent i osobowosć tvp .czekamy kiedy wróci,fajnie wyglądal ,,na śniadaniu,,chętnie bym z nim zatańczyła a takze z jaroslawem kulczyckim
gość
12 lat temu
wreszcie kammel w telewizji,lepiej teraz wygląda ,super u majewskiego,z kuby to się usmiałam bo on mu takie durne pytaia zadawal.no i wreszcie na sniadaniu brawo,w podobno nowym pawilonie.miło go było znowu zobaczyc.
gość
12 lat temu
nie, jak wróci to telewizja schodzi na psy
bEiCkzMr
madzillla
12 lat temu
tak tęsknie, bo to dobry prezenter jest i lepszy od Cichopków czy innych no name. Kamel dziś nie pracuje dla żadnej stacji a one lansują siebie a z innych robią pośmiewisk. dygresja: państwo Lis byli kiedys autorytetem aż wytarli sie przez wszystkie stacje i stali sie posmiewiskiem jako nie przynależni do żadnej tv, rusin wytańczyła sobie program a gdyby nie wygrała to... była by lepsza czy gorsza prowadzącą. Tu chodzi tylko o kasę i znajomości. a Kamel jest dobrym prezenterem i żadne tańce czy inne tego typu programy jak występ u Kuby nie potwierdza bo nie do tego służą.
gość
12 lat temu
kamel do mamusi do zielonej gory
gość
12 lat temu
powinien byc juz dawno za kratkami ze swoja gruba kaska
gość
12 lat temu
jak ja go nie trawie
gość
12 lat temu
to oblesny facet a do profesjonalizmu jemu daleko daleko........................
gość
12 lat temu
nikt tego glupiego kamela geja nie chce ogladac dobrze ze sie go pozbyli
...
Następna strona
bEiCkzMT