Górniak chce więcej kasy! 10 tysięcy za piosenkę!

817
Podziel się

Za zaśpiewanie w finale "Jak ONI śpiewają"... Nie przegina?

Górniak chce więcej kasy! 10 tysięcy za piosenkę!

Po urodzinach na planie Jak ONI śpiewają pora na kolejne humory Edyty Górniak. Gwiazda po raz kolejny postanowiła wystawić na próbę swoją przyjaźń z Niną Terentiew. Mimo że zarabia spore pieniądze za płakanie w jej programie, zażyczyła sobie więcej. Zapowiedziała, że w przeciwnym wypadku nie zaśpiewa w finałowym odcinku.

Edyta za wykonanie utworu w finale show zażyczyła sobie, mimo że wcześniej o tym nie było nawet mowy, dodatkowej gaży - mówi nasz informator z produkcji. Za 3 minuty występu zaśpiewała sobie... dodatkowe 10 tysięcy złotych. Problem w tym, że produkcja płacić za występ nie chce.

Czy jej zapłacą?

O dodatkowym honorarium nie było mowy. I nie będzie - zapewnia nasze źródło.

To zaskakujące, jak wiele problemów i upokorzeń są w stanie znieść, żeby mieć u siebie kogoś takiego. Czy naprawdę warto...?

KOMENTARZE
(817)
gość
10 lat temu
Dobrze, będzie bardziej pudelkowo, czemu jeszcze o Tym nie napisaliście?! DZIEWCZYNA A D A M C Z Y K A na SCENIE!!! Na WYCIĄGNIĘCIE waszych RĄK, będziecie mogli sprawdzić, czy jest ładna i ma talent ;) Drogie misie!! We WTOREK i ŚRODĘ są dwa OSTATNIEspektakle w tym ROKU! MOULIN NOIR. w Teatrze Współczesnym: http:// www. youtube. com/watch?v=nA84YM-9-LY - tu macie zdjęcia i ZWIASTUN, (tylko usunać 3 spacje) MOULIN NOIR - to opowieść o zakazanym i niedostępnym klubie, otwieranym nocą tylko dla tych, którzy czują potrzebę zwierzenia się ze swoich skrywanych pragnień, opowiedzenia o wstydliwych uczynkach, wyznania grzechów. To opowieść o Czarnym Młynie - zapuszczonym teatrzyku rewiowym, gdzie co wieczór typy spod ciemnej gwiazdy mieszają się z artystami wędrownego cyrku. To utrzymana w formie inscenizowanego koncertu historia miejsca, w którym przygodny gość musi wystąpić, chociaż nie zawsze może się z niego wydostać. Historia opowiedziana piosenkami Nicka Cave'a, Martyna Jacquesa i Toma Waitsa, która przeradza się w niepokojący muzyczny thriller http:// www. wspolczesny. pl/teatr/rep/mn.html W obsadzie:Anna Czartoryska, Wiktoria Gorodeckaja, Anna Markowicz, Jacek Beler, Grzegorz Kwiecień, Daniel Salman, Monika Węgiel i inni. Biletów już podobno jest mało, ale zawsze możecie wejść na wejściówkę 15zł, miłych wieczorów;)! JA byłam miesiąc temu i -niesamowicie klimatyczne, wciągające i zachwycające-umiejętnościami tych młodych aktorów i ich pasją! I też mnóstwo ludzi w ostatniej chwili kupiło wejściówki, raczej wszysttkich wpuszcza, te schodki są serio wygodne Wybierzcie się, zamiast do kina, nie pożałujecie. Współczesny przy Polibudzie
gość
10 lat temu
to małpy śpiewają?
gość
10 lat temu
Oj warto bo ona jest najlepszą piosenkarką!! Ciekawe co zaśpiewa nasza Edyta? Nie mogę się już doczekać JOŚ
gość
10 lat temu
Wiele osób by tak zrobiło na jej miejscu... Gwiazda musi kożystać dopuki jest sławna i ktos jeszcze chcę jejsłuchać... Ja ją lubie i nic do niej nie mam... Jest wielką artystką ma świetny głos... Czekam na nową płytę;)!
gość
10 lat temu
Dobrze, będzie bardziej pudelkowo, czemu jeszcze o Tym nie napisaliście?! DZIEWCZYNA A D A M C Z Y K A na SCENIE!!! Na WYCIĄGNIĘCIE waszych RĄK, będziecie mogli sprawdzić, czy jest ładna i ma talent ;) Drogie misie!! We WTOREK i ŚRODĘ są dwa OSTATNIE spektakle w tym ROKU! MOULIN NOIR. w Teatrze Współczesnym: http:// www. youtube. com/watch?v=nA84YM-9-LY - tu macie zdjęcia i ZWIASTUN, (tylko usunać 3 spacje) MOULIN NOIR - to opowieść o zakazanym i niedostępnym klubie, otwieranym nocą tylko dla tych, którzy czują potrzebę zwierzenia się ze swoich skrywanych pragnień, opowiedzenia o wstydliwych uczynkach, wyznania grzechów. To opowieść o Czarnym Młynie - zapuszczonym teatrzyku rewiowym, gdzie co wieczór typy spod ciemnej gwiazdy mieszają się z artystami wędrownego cyrku. To utrzymana w formie inscenizowanego koncertu historia miejsca, w którym przygodny gość musi wystąpić, chociaż nie zawsze może się z niego wydostać. Historia opowiedziana piosenkami Nicka Cave'a, Martyna Jacquesa i Toma Waitsa, która przeradza się w niepokojący muzyczny thriller http:// www. wspolczesny. pl/teatr/rep/mn.html W obsadzie:Anna Czartoryska, Wiktoria Gorodeckaja, Anna Markowicz, Jacek Beler, Grzegorz Kwiecień, Daniel Salman, Monika Węgiel i inni. Biletów już podobno jest mało, ale zawsze możecie wejść na wejściówkę 15zł, miłych wieczorów;)! JA byłam miesiąc temu i -niesamowicie klimatyczne, wciągające i zachwycające-umiejętnościami tych młodych aktorów i ich pasją! I też mnóstwo ludzi w ostatniej chwili kupiło wejściówki, raczej wszysttkich wpuszcza, te schodki są serio wygodne Wybierzcie się, zamiast do kina, nie pożałujecie. Współczesny przy Polibudzie
Najnowsze komentarze (817)
gość
10 lat temu
Apoteoza głupoty!!!!!!!!!!!!!
gość
10 lat temu
Głupsza od KONONOWICZA,FRYTKIi RYDZYKA ciekawe ile wynosi jej iloraz inteligencji?
gość
10 lat temu
Jaka ona jest g****a myśli ci..... a nie głową
gość
10 lat temu
Ja to ja nawet lubie... Ale zeby jednej piosenki za darmo nie zaspiewac to trzeba byc..... złotówa A to przykre p.Edyto
gość
10 lat temu
jesteś placzka
gość
10 lat temu
Ja bym jej nawet 1 gr nie dala haha;] jaki zal;]
gość
10 lat temu
WARTO!!!!!!!!
gość
10 lat temu
jej występ był fenomenalny!
gość
10 lat temu
oj pudelek takie bzdury wypisujesz że czasami to aż żal bierze, juz ty wiesz że sobie zażyczyła.
gość
10 lat temu
Edza, Twojej cyganskiej " urody " sie nigdy nie pozbedziesz !
gość
10 lat temu
Dlaczego ona nie zniknie z telewizji, przez nikt jej nie lubi. Moze tylko wyjatki. Wredna, zarozumiala, niesympatyczna cygana. A co za kulisami wyrabia tego, to nie wiecie !
gość
10 lat temu
to jest dla mnie żenujące nie dość że tylko sobie siedzi między innymi jurorami raz powie że było cacy a raz be i ma za to kasy jak lodu to jeszcze jej nie pasuje! ona za jeden odcinek bierze mnóstwo forsy a normalni ludzie charują cały miesiąc by zarobić marne 1000zł.
gość
10 lat temu
ahaha, ja bym nawet tych 10 zł nie dała. powiem tylko tyle: żenua! edziu ogarnij się!
gość
10 lat temu
Ile bierze za poprawne zaśpiewanie Hymnu????????
...
Następna strona