Trwa ładowanie...
Przejdź na

Lubiczowi grozi 4,5 ROKU WIĘZIENIA!

398
Podziel się

A jednak... Zmieniono mu kwalifikację czynu.

Lubiczowi grozi 4,5 ROKU WIĘZIENIA!
bDZtPIid

A jednak nie pójdzie mu tak łatwo, jak myślał. Aktorowi, ktory prowadząc po pijaku staranował 2 samochody i uciekł z miejsca wypadku, zmieniono kwalifikację czynu. Zamiast za spowodowanie kolizji drogowej od wpływem alkoholu i ucieczkę, odpowie za spowodowanie wypadku. To znacznie pogarsza jego sytuację.

Okazało się, że poszkodowana kobieta przebywała w szpitalu dłużej niż 7 dni - wyjaśnia Twojemu Imperium Hanna Jasiorowska, szefowa Prokuratury Rejonowej w Piasecznie. To z mocy prawa narzuca zmianę kwalifikacji czynu ze spowodowania kolizji drogowej, co skutkuje pokryciem przez sprawcę jedynie kosztów leczenia i naprawy auta, na spowodowanie wypadku, za co panu Tomaszowi S. grozi kara pozbawienia wolności do 4,5 roku, orzeczenia zakazu prowadzenia pojazdów od roku do 10 lat, podanie wyroku do publicznej wiadomości i niezależnie od zasądzonej kary grzywny obowiązek uiszczenia świadczenia pieniężnego na rzecz instytucji lub organizacji społecznej, do której statutowych celów należy świadczenie pomocy osobom poszkodowanym w wypadkach komunikacyjnych.

bDZtPIif

Wkrótce ruszy postępowanie w tej sprawie. Prokuratura powołała już biegłego, teraz czeka tylko na pełną dokumentację.

Nie pomogły więc łzawe wywiady i użalanie się nad sobą w tabloidach. Czy to początek końca wątku Lubicza w Klanie? Jak myślicie, jak rozwiążą sprawę scenarzyści w razie wyroku skazującego "Tomasza S."? Wyślą go gdzieś za granicę? Uśmiercą?

bDZtPIiG
KOMENTARZE
(398)
gość
11 lat temu
i bardzo dobrze
gość
11 lat temu
stop pijanym kierowcom.
gość
11 lat temu
zgadzam sie
bDZtPIiH
gość
11 lat temu
jeśli jest u nas prawo, to za jazdę po alkoholu i spowodowanie wypadku musi być kara !
gość
11 lat temu
musi poniesc kare jak kazdy
Najnowsze komentarze (398)
gość
11 lat temu
Pytam dlaczego nie jest jeszcze zawieszony w racy? Dlaczego nie został aresztowany do procesu? Przecież wina została udowodniona. Czy tylko ludzie nie znani z ekranu mają inne porawa? To wstyd !. Powinien siedzieć. Sądzę, że prawie wszyscy się ze mna zgadają. Więc dlaczego robi się z nim takie ceregiele. Prawie 90% społeczeństwa jest w szoku, ze ten facet nie siedzi. Co nato powie nasza policja. Ładnie to tak faworyzować ludzi?
gośćRenek
11 lat temu
Raczej do Topolina drwa rąbać=zima idzie..:D:D:D
trzynastoletn...
11 lat temu
mysle, ze w klanie z powodzeniem zastapi o Ryśku. albo Maciek.
gość
11 lat temu
Zafundowałem mu nawilżenie po brzegi. Może wytrzeźwieje...
gość
11 lat temu
lou bitch przeciez sie jakos wybroni, po kiego nazywają go s. jak wszyscy wiedzą że to stockinger.
gość
11 lat temu
NIC mU NIE ZROBIĄ - BĘDZIE KARA W ZAWIESZENIU I GRZYWNA W JAKIEJŚ ŚMIESZNEJ DLA nIEGO WYSOKOŚCI POWIEDZMY 10.000 A KOBIETA POSZKODOWANA PRZEZ nIEGO BĘDZIE MOGŁA DOCHODZIĆ SWOICH SPRAW NA DRODZE SONDOWEJ
gość
11 lat temu
wyrzuccie go z klanu, niech idzie dopuchy a potem na półkowego do marcpolu na pół etatu
gość
11 lat temu
nie lubie go
bDZtPIiz
gość
11 lat temu
i co będzie z ,,Klanem''?
gość
11 lat temu
hehe najlepiej niech wsadza go do p*****a za spowodowanie wypadku ze skutkiem smiertelnym wzrosnie ogladalnosc ludzie lubia tragedie
józek
11 lat temu
to jak właściwie on się nazywa, Lubicz czy Stockinger. Bo obawiam się, że posadzą Lubicza a za pijaństwo powinien siedzieć Stockinger.
gość
11 lat temu
Przykre jest w polsce fakt że artyści nie zawsze odpowiadają za własne czyny. A czym oni się różnią od innych ludzi? Złamał prawo musi odpowiedzieć!!
gość
11 lat temu
slusznie kazdy balwan powinien odpowiadac za swoje czyny jednakowo wobec prawa "wielki aktorzyna" myslal ze to dalej komuna tu koles tam koles
gość
11 lat temu
przypomina mi mojego ojca a moj ojciec mnie nie kochal .. p***c jeden
...
Następna strona
bDZtPIjb